انجمن های تخصصی  فلش خور
واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان (/showthread.php?tid=298653)واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان - THEDARKNESS - 24-01-2022

دعوت شدن حسین کنعانی‌زادگان به تیم ملی فوتبال حواشی زیادی را در پی داشته است.

واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان 1
به گزارش "ورزش سه"، صحبت‌های چند روز قبل شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال درباره مبارزه با بی انضباطی و بی اخلاقی در این فدراسیون باعث شد خیلی‌ها گمان ببرند که منظور او حسین کنعانی‌زادگان است و این بازیکن به‌خاطر حواشی پیش آمده به تیم ملی دعوت نمی‌شود.


در این خصوص گفته می‌شد کنعانی‌زادگان در بازی با عراق و امارات غایب است اما نام این بازیکن از سوی دراگان اسکوچیچ در فهرست نفرات دعوت شده به تیم ملی قرار گرفت تا بار دیگر حاشیه‌هایی به‌وجود بیاید.


با این حال حسین شریفی سخنگوی فدراسیون فوتبال بدون آنکه اشاره مستقیمی به کنعانی‌زادگان داشته باشد، طی توییتی در این خصوص واکنش نشان داد. او نوشت: «قانون و اخلاق خط قرمز فدراسیون فوتبال هستند؛ اما قصاص قبل از جنایت نمی‌کند. هر زمان رکن قضایی در هر موضوعی به قطعیت رسید، فدراسیون فوتبال هم تبعیت خواهد کرد.»


با این تفاسیر احتمالا شاهد صدور حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره کنعانی‌زادگان خواهیم بود و باید دید چه تصمیمی از سوی ارکان قضایی فدراسیون گرفته خواهد شد.