بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین پو برای کامپیوتر اندروید پوپو فلش  

بازی آنلاین پو برای کامپیوتر اندروید پوپو فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.17  (تعداد 637)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین پو برای کامپیوتر اندروید پوپو فلش در مزرعه، نیاز برای دریافت بازی پو کارهای خود را انجام داده قبل از او می تواند یک روز سرگرم کننده پر کردن در مزرعه داشته باشد.
در این سال است که بازی های پو برای کشف زندگی دهاقین، او در حال رفتن به حرکت به حومه که در آن او خواهد آموخت که چگونه برای ساخت یک خانه مناسب کشاورز، یک باغ و آنچه را که او نیاز به در مورد حیوانات و سبزیجات را می دانم. در این بازی سرگرم کننده کشاورزی تاریخ و ببینید اگر شما نیز برای زندگی دهاقین آماده!
آماده برای یک ماجراجویی جدید بادر این زمان دریافت بازی بازی POU مزرعه یک بازی اختصاص داده شده است هر دو دختران و پسران که عشق بازی با حیوانات و گیاهان است. اولین قدم او باید انجام دهید این است که به پاک کردن زمین از زباله و باقی مانده است. استفاده از رفت و برگشت قادر به جمع آوری تمام زباله و حرکت را به سطح بعدی. کشف خودتان این ماموریت و استراحت با این بازی جدید است. اگر شما فکر می کنم شما می توانید این وظایف اداره کند، من از شما دعوت به شرکت در این ماجراجویی با ما، دعوت شما و دوستان شما.
به تازگی کشف زندگی در مزرعه و او آن را دوست دارد. او را دوست دارد به صرف وقت خود را در باغ، کاشت و مراقبت از سبزیجات، حیوانات و او فکر می کند که او وجود دارد در آینده ای نزدیک بازنشسته خواهد شد. آیا می خواهید به اویختن با او در مزرعه؟ بازی این بازی و انجام آن!
در مزرعه یک بازی است که در اضافه شده است است و ما از شما دعوت به بازی پو در حال حاضر به دلیل آن را 486 بار پخش شده است. در مزرعه در بازی اضافه شد و به نظر می رسد 4/5 ستاره به دست آمده در رای هر کدام از اعضا که بازی کرده اند این بازی است.
بیگانه قهوه ای کمی است، و مانند یک مثلث شکل گرفته است. در اصل از یک نوع بازی مراقبت از حیوانات است که در آن شما می توانید برای خود شخصیت کمی خود مراقبت و سفارشی آن را نگاه درود می فرستد. به سرعت در حال بسیار محبوب تبدیل شد، و در حال حاضر بسیاری از بازی پو آنلاین شما می توانید به صورت رایگان آنلاین بازی وجود دارد.

بازی آنلاین در مزرعه چنین بازی آنلاین است. در در مزرعه، صرف در حالی که در حومه شهر کار بر روی یک مزرعه. می تواند به شما کمک کند انجام تمام وظایف او برای تکمیل؟ است را به یک تخت به افشانده شدن بذر و گیاه برخی از ذرت است. هنگامی که ذرت رشد کرده است بلند شما می توانید آن را برداشت.

می تواند به شما کمک کند همچنین مراقبت از حیوانات؟ خوراک حیوانات مزرعه و جمع آوری تخم مرغ و شیر. می تواند شما را کشف کردن که به استفاده از ابزار و چه کار باید بکنید بعد؟ به دقت نگاه کنید و شما نکات کمک خواهد کرد که شما انتخاب می کنید و مدیریت کار بعدی را ببینید.
آن لذت ببرید بازی آنلاین پو در مزرعه، یک بازی زیبا و ساده کشاورزی آنلاین بازی
بازی آنلاین مزرعه داری جدید فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
pou at the farm بازی آنلاین پو برای کامپیوتر اندروید پوپو فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk