انجمن های تخصصی  فلش خور
کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: ادبیات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+---- انجمن: داستان و رمان (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... (/showthread.php?tid=31131)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... - [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] - 25-03-2013

سلام دوستان عزیز(بویژه کتاب خونایی مثه خودم)
من این پستو درست کردم تا همه ی شما ها توش بگید چه نوع کتابی دوس دارین_مثلا ماجراجویی.روزمره.کلاسیک_من یه کتاب از همون نوع به شما معرفی میکنم و یه کمیشم تعریف میکنم تا اگه خوشتون اومد تهیه اش کنید یا اگه نخولستید میتونین بهم پیام بدین تا پستشو بزارم پشیمون نمیشی

بسپاسید و بنظرید
الهی کچل شه هرکی سپاس و نظرنده!!!!!!!TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::c​ool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

کوشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ کس نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... - šhεïdα - 25-03-2013

کتاب های تاریخی و رمانHeartHeartHeart

RE: کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... - shervin 007 - 25-03-2013

کتاب هایی در مورد زمان های قدیم

RE: کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... - LOVE KING - 25-03-2013

رمان های تاریخی یا عاشقانهBig Grin

RE: کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... - [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] - 25-03-2013

(25-03-2013، 14:06)زهرا# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کتاب های تاریخی و رمانHeartHeartHeart
[/quo
کتاب هاکلبری فین رو بهت پیشهاد میکنم درمورد یه پسریه که باباش شراب میخوره و به زندان میفته ولی فرار میکنه و پسره رو میبره باخودش یه جای دیگه و.............
[quote='shervin 007' pid='577669' dateline='1364209729']
کتاب هایی در مورد زمان های قدیم

بهت کتاب بلاگردان رو پیشنهاد میکنم درمورد دو تا مرده که شکل همن یکی پول داره ولی وضع مالی اون یکی خوب نیس این دوتا یه روز همو میبینن و جاشونو باهم عوض میکنن و ...............
(25-03-2013، 14:12)atosa123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمان های تاریخی یا عاشقانهBig Grin

بهت کتاب جین ایر رو پیشنهاد میکنم در مورد یه دختریه که در سن 1 سالگی مامان و باباش میمیرن اون پیش داییش زندگی میکرده تا این که اون هم میمیره و با زن داییش و بچه هاش میمونه از اون به بعد رفتار زن داییش باهاش بد میشه و اونو به یه مدرسه ی خیریه میفرسته اون 8 سال اون جا میمونه بهد یه استخدام کاری تو روزنامه میده و توی یه خونه میشه معلم سرخونه ی یه دختری به نام آدل در اون جا عاشق صاحب خونه میشه و ..........

RE: کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... - aLiReZaZ-iM - 25-03-2013

آموزش فوتبال

RE: کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... - اذر خوشگله - 25-03-2013

ماجراجویی مثه کتاب جزیره ی اسرار امیز نوشته ی ژول ورن البته من خوندمش

RE: کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... - [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] - 25-03-2013

(25-03-2013، 15:51)اذر خوشگله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماجراجویی مثه کتاب جزیره ی اسرار امیز نوشته ی ژول ورن البته من خوندمش

بهت مجموعه ی پندراگن رو پیشنهاد میکنم در مورد یه پسریه که یه روز داییش میاد خونشون و میبرتش تو ی یه ایستگاه قطار متروکه میگه ما باید یه کسایی رو نجات بدیم تو برو جلو و یه درو میبینی که روش یه ستارس برو تو اون و داد بزن دندارن و ...........

(25-03-2013، 14:41)علیرضا آبی پوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آموزش فوتبال

شما خودت جواب خودتو دادی!!!!

RE: کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... - zayn - 25-03-2013

رمان.

RE: کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... - [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] - 26-03-2013

(25-03-2013، 23:24)zayn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمان.

عزیزم من میدونم رمان تمام کتابایی که پیشنهاد کردم رمانه.....چه نوع رمانی؟؟؟؟
اگه میشه بیش تر توضیح بدهHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh