امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو...

Star 
سلام دوستان عزیز(بویژه کتاب خونایی مثه خودم)
من این پستو درست کردم تا همه ی شما ها توش بگید چه نوع کتابی دوس دارین_مثلا ماجراجویی.روزمره.کلاسیک_من یه کتاب از همون نوع به شما معرفی میکنم و یه کمیشم تعریف میکنم تا اگه خوشتون اومد تهیه اش کنید یا اگه نخولستید میتونین بهم پیام بدین تا پستشو بزارم پشیمون نمیشی

بسپاسید و بنظرید
الهی کچل شه هرکی سپاس و نظرنده!!!!!!!TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::c​ool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

کوشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ کس نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
 سپاس شده توسط مخ دخترا ، šhεïdα ، shervin 007 ، LOVE KING ، ♥♥♥lost love♥♥♥ ، aLiReZaZ-iM ، اذر خوشگله ، ~JaSmIn~ ، zahremare_hendi ، آمسترایدا ، alireza1361 ، ♥h@di$♥ ، محمد2000 ، سایه 72 ، bi kas ، ^BaR○○n^ ، ƝeGaЯ ، ЯèŽvÀń ، ☻امیرحسین☻ ، arslan001 ، ...آریا... ، arooos ، キム尺刀ム乙 ، elnaz-s ، xoxo gurl:*) ، بمب اتم ، FurY ، سورنا فاول ، stager ، aida 2 ، leilajoon♥♥ ، صنوبر ، کلوپاترا
آگهی
کتاب های تاریخی و رمانHeartHeartHeart
کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... 1

گُـل مَـטּ گآهے بـבاـפֿـلاـᓆ פּ ڪҐ حوصـِلـہ פּ مَغــرور بـوב...
امــّـــــا..
مانـבنـــے بــوב .
ایـטּ بـوבنـَش بـوב ڪـِـہ اפּ را تبـבیــل بـہ گـُــل مـטּ ڪرבه...✿

کتاب خونی؟؟؟؟حوصلت سر رفنه؟؟؟؟نمیدونی چی بخونی؟؟؟؟بدو بیا تو... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط shervin 007 ، alireza1361 ، سایه 72
کتاب هایی در مورد زمان های قدیم
کسی باش که عمری با تو بودن یک لحظه و
لحظه ای بی تو بودن یک عمر باشد Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه 72
رمان های تاریخی یا عاشقانهBig Grin
بمیردروزگارباخاطراتش
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM ، ღSηow Princessღ ، سایه 72
(25-03-2013، 14:06)زهرا# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کتاب های تاریخی و رمانHeartHeartHeart
[/quo
کتاب هاکلبری فین رو بهت پیشهاد میکنم درمورد یه پسریه که باباش شراب میخوره و به زندان میفته ولی فرار میکنه و پسره رو میبره باخودش یه جای دیگه و.............
[quote='shervin 007' pid='577669' dateline='1364209729']
کتاب هایی در مورد زمان های قدیم

بهت کتاب بلاگردان رو پیشنهاد میکنم درمورد دو تا مرده که شکل همن یکی پول داره ولی وضع مالی اون یکی خوب نیس این دوتا یه روز همو میبینن و جاشونو باهم عوض میکنن و ...............
(25-03-2013، 14:12)atosa123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمان های تاریخی یا عاشقانهBig Grin

بهت کتاب جین ایر رو پیشنهاد میکنم در مورد یه دختریه که در سن 1 سالگی مامان و باباش میمیرن اون پیش داییش زندگی میکرده تا این که اون هم میمیره و با زن داییش و بچه هاش میمونه از اون به بعد رفتار زن داییش باهاش بد میشه و اونو به یه مدرسه ی خیریه میفرسته اون 8 سال اون جا میمونه بهد یه استخدام کاری تو روزنامه میده و توی یه خونه میشه معلم سرخونه ی یه دختری به نام آدل در اون جا عاشق صاحب خونه میشه و ..........
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
 سپاس شده توسط LOVE KING ، سورنا فاول ، ^BaR○○n^ ، سایه 72
آموزش فوتبال
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه 72
آگهی
ماجراجویی مثه کتاب جزیره ی اسرار امیز نوشته ی ژول ورن البته من خوندمش
پاسخ
(25-03-2013، 15:51)اذر خوشگله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماجراجویی مثه کتاب جزیره ی اسرار امیز نوشته ی ژول ورن البته من خوندمش

بهت مجموعه ی پندراگن رو پیشنهاد میکنم در مورد یه پسریه که یه روز داییش میاد خونشون و میبرتش تو ی یه ایستگاه قطار متروکه میگه ما باید یه کسایی رو نجات بدیم تو برو جلو و یه درو میبینی که روش یه ستارس برو تو اون و داد بزن دندارن و ...........

(25-03-2013، 14:41)علیرضا آبی پوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آموزش فوتبال

شما خودت جواب خودتو دادی!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط zayn
رمان.
پاسخ
(25-03-2013، 23:24)zayn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمان.

عزیزم من میدونم رمان تمام کتابایی که پیشنهاد کردم رمانه.....چه نوع رمانی؟؟؟؟
اگه میشه بیش تر توضیح بدهHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی کتاب: پرتقال کوکی
  کتاب دونده هزارتو یک و دو وسه
Sad کتاب انیدرال
Exclamation برترین کتاب های ترسناک جهان معرفی شدند !...
Photo باشگاه کتاب‌خوانی موسسه زبان سفیر گفتمان با حضور خانم لیلی گلستان
  خواندن کتاب‌های هری‌پاتر شما را به انسان بهتری تبدیل می‌کند!
  پرفروش ترین کتاب های جهان
  ✞ کتاب های آر.ال.استاین ✞
  دانلود کتاب خاطرات خون آشام جلد دوم کشمکش
  یک کتاب ترسناک از ار ال استاین فراموشم مکن1و2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان