انجمن های تخصصی  فلش خور
به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: تصاویر دیدنی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=61)
+---- موضوع: به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟ (/showthread.php?tid=33945)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟ - .پادميرا. - 26-04-2013

سلام؛همین اول کار بگم!سریع نرید سراغ ماه خودتونو ببینین این چیزایی که اینجا گفته دوست دارین یا نه!اولا که کادوهایی که گفته شده هم مخصوص دخترا گفته هم پسرا!پس نگید مثلا سی دی بازی به درد من نمیخوره(دخترا میگن!) یا وسایل مانیکور میخوام چیکار!!(پسرا میگن!)
و اینکه قرار نیست شما از همه وسایلی که گفته شده خوشتون بیاد.چون سلیقه ها فرق میکنه و این چیزایی که پایین نوشتم فقط سلایق عمومی و مشترک متولدین ماه ها رو گفته.(اونم من نگفتم دانشمندا گفتن!!)
پس نیاید نظر بدین که همش چرته و من ازینا خوشم نمیاد و دروغه و ازین چیزا!!!!!!
اگر عزیزی دارین و میخواین براش کادو بخرین.ماه تولدشو پیدا کنین و از بین هدایایی که نوشته شده طبق سلیقه اش و البته جنسش(دختر یا پسر بدنش)انتخاب کنین.
با تچکر!

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــ

متولدین فروردین:گلنخود شیرین،دوربین،نقره،cdبازی،ب ادکنک،تابلو پرتره،اسباب بازی ،آلبوم عکس،گوشی موبایل،تجهیزات ورزشی،ماشین حساب ،ست آینه و شانه، ثبت نام کلاسهای چتر بازی،سبدی از گلهای ابریشمی
:
:
:
متولدین اردیبهشت:زمرد سبز، گل زنبق دشتی ،کیف پول، وسایل مذهبی ،دوربین شکاری، آلبوم تمبر، کتاب جیبی، کتاب های رومیزی، سبد پیک نیک، روغن و وسایل حمام، انواع سی دی، نرم افزار های کامپیوتر، وسایل تزئینی سرخ پوستی
:
:
:
متولدین خرداد:مروارید، گل زرد، بادبادک، کتاب آشپزی، لوازم مانیکور، یخدان ،صفحه دارت ،چمدان ،شکلات ،بلوز ابریشمی، کتاب آموزش رانندگی، بلیط مسابقات اسبدوانی، ثبت نام کلاس ورزشهای رزمی
:
:
:
متولدین تیر:یاقوت ،گل زبان در قفا(دلفینیوم)،پیراهن ابریشمی، تخته موج سواری، ظروف کریستال، جعبه جواهر، شامپاین، صدف دریایی تزئینی ،کتابهای خودآموز،حیوانات خشک شده، چتر مخصوص کنار دریا، عینک آفتابی، کتابهای عشقی، تابلو نقاشی با منظره دریا
:
:
:
متولدین مرداد:زبرجد(نوعی فلز به رنگ طلا،منظور لوازم زینتی) ،گل سوسن ،خودکار طلا ،کارت بازی، کتاب جک، لباس، ابزار باغبانی ،نوارهای ویدیویی ورزشی ،دستگاه قهوه ساز ،ظروف چینی، بازوبند تنیس ،دستگاه ظبط صوت ،جعبه سوغاتی
:
:
:
متولدین شهریور:یاقوت کبود، گل مینا، کتاب ،جدول، ساعت رومیزی برنجی ،کامپیوتر، پر گردگیری، گلدان،ساعت مچی طلا ،موی شتر، کت ،پارچه رومیزی ،بالشهای تزئینی(کوسن)،چرخ خیاطی
:
:
:
متولدین مهر:عقیق، گل همیشه بهار، قاب پنجره، بلیط باله، کتاب و رمان های جدید ،رومیزی ابریشمی، لباس زیر ،بلیط کنسرت ،عطر ،ست آبرنگ ،عطر پاش، لباس ورزشی، تستر، قفس پرنده، سیگار، ماساژر بدن، لوازم نقاشی
:
:
:
متولدین آبان:یاقوت زرد ،گل داوودی، لوازم آرایش، چوگان گلف بازی ،ماساژر پا، روغن های رایحه درمانی، گیلاسهای کریستالی، بلیط سفرهای دریایی ،کتاب های ستاره شناسی، ملحفه و روتختی ابریشمی، عطر ،زیرپوش ها و لباس های زیر، بلیط پارک آبی
:
:
:
متولدین آذر:فیروزه ،گل نرگس، راکت تنیس، اطلس یا کره زمین ،آکواریوم ،کتابهای هنری، کتاب شعر، کتاب راهنمای سفر، لوازم چادر زدن، گیره سر، بلیط سینما، مجله های دایره المعارفی، بلیط پارک حیوانات وحشی
:
:
:
متولدین دی:لعل، گل میخک صد پر، پرده دیوار کوب ،لوازم آشپزخانه، مجسمه، سی دی موسیقی، ظروف سفالی و سرامیکی، قاب عکس، کفش راحتی، لحاف ،خوراک پرنده ،جارختی، تلویزیون ،بلیط نمایشگاه
:
:
:
متولدین بهمن:یاقوت ارغوانی، گل بنفشه ، آلات موسیقی، ست شطرنج ،جدول کلمات متقاطع، بخور خوشبو، بلیط کنسرت موسیقی سنتی، وسایل اسکی، ثبت نام کلاسهای رقص، ست بازی کروکت، بلیط گالری های هنری
:
:
:
متولدین اسفند:زمرد کبود، گل نسترن ،ست قهوه خوری، کتاب های تاریخی، لوازم حمام ،دستمال توری، روتختی ابریشمی ،ست چای خوری نقره، بلیط تئاتر، شمع ،گل خشک ،کتابهای اسطوره ای!

من خودم آبانیم و عاشق لوازم آرایش و کتابهای ستاره شناسی؟!
شما چه طور؟؟؟؟؟

RE: به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟ - armin.r - 26-04-2013

منم ابانیم... !با بلیط پارک آبی و عطر موافقم Tongue

RE: به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟ - Atoosa.s - 26-04-2013

من مهرم و کتاب و رمان های جدید، بلیط کنسرت ،عطر ،ست آبرنگ ، لباس ورزشی، ، سیگار، لوازم نقاشی دوس دارم
thnks

RE: به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟ - sahts - 26-04-2013

مسخره وبود

RE: به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟ - dream16 - 26-04-2013

من شهریوریم و تقریبا بیشترش درست بود جز چندتاش.با تشکر از ضما دوست عزیز

البته ماله اسفتد رو بیشتر دوس دارم

RE: به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟ - ~H!P HØp §tâR~ - 27-04-2013

lvsddddddddddddddddddddddddddddd

RE: به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟ - arooos - 27-04-2013

من تیرم اما هیچکدوم درست نبود

RE: به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟ - ~H!P HØp §tâR~ - 27-04-2013

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

RE: به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟ - .پادميرا. - 27-04-2013

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

RE: به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟ - صاحب - 28-04-2013

چقدر جالب.براي من همش درست بود.مرسي