امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به متولدین هر ماهی چی کادو بدیم؟

سلام؛همین اول کار بگم!سریع نرید سراغ ماه خودتونو ببینین این چیزایی که اینجا گفته دوست دارین یا نه!اولا که کادوهایی که گفته شده هم مخصوص دخترا گفته هم پسرا!پس نگید مثلا سی دی بازی به درد من نمیخوره(دخترا میگن!) یا وسایل مانیکور میخوام چیکار!!(پسرا میگن!)
و اینکه قرار نیست شما از همه وسایلی که گفته شده خوشتون بیاد.چون سلیقه ها فرق میکنه و این چیزایی که پایین نوشتم فقط سلایق عمومی و مشترک متولدین ماه ها رو گفته.(اونم من نگفتم دانشمندا گفتن!!)
پس نیاید نظر بدین که همش چرته و من ازینا خوشم نمیاد و دروغه و ازین چیزا!!!!!!
اگر عزیزی دارین و میخواین براش کادو بخرین.ماه تولدشو پیدا کنین و از بین هدایایی که نوشته شده طبق سلیقه اش و البته جنسش(دختر یا پسر بدنش)انتخاب کنین.
با تچکر!

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــ

متولدین فروردین:گلنخود شیرین،دوربین،نقره،cdبازی،ب ادکنک،تابلو پرتره،اسباب بازی ،آلبوم عکس،گوشی موبایل،تجهیزات ورزشی،ماشین حساب ،ست آینه و شانه، ثبت نام کلاسهای چتر بازی،سبدی از گلهای ابریشمی
:
:
:
متولدین اردیبهشت:زمرد سبز، گل زنبق دشتی ،کیف پول، وسایل مذهبی ،دوربین شکاری، آلبوم تمبر، کتاب جیبی، کتاب های رومیزی، سبد پیک نیک، روغن و وسایل حمام، انواع سی دی، نرم افزار های کامپیوتر، وسایل تزئینی سرخ پوستی
:
:
:
متولدین خرداد:مروارید، گل زرد، بادبادک، کتاب آشپزی، لوازم مانیکور، یخدان ،صفحه دارت ،چمدان ،شکلات ،بلوز ابریشمی، کتاب آموزش رانندگی، بلیط مسابقات اسبدوانی، ثبت نام کلاس ورزشهای رزمی
:
:
:
متولدین تیر:یاقوت ،گل زبان در قفا(دلفینیوم)،پیراهن ابریشمی، تخته موج سواری، ظروف کریستال، جعبه جواهر، شامپاین، صدف دریایی تزئینی ،کتابهای خودآموز،حیوانات خشک شده، چتر مخصوص کنار دریا، عینک آفتابی، کتابهای عشقی، تابلو نقاشی با منظره دریا
:
:
:
متولدین مرداد:زبرجد(نوعی فلز به رنگ طلا،منظور لوازم زینتی) ،گل سوسن ،خودکار طلا ،کارت بازی، کتاب جک، لباس، ابزار باغبانی ،نوارهای ویدیویی ورزشی ،دستگاه قهوه ساز ،ظروف چینی، بازوبند تنیس ،دستگاه ظبط صوت ،جعبه سوغاتی
:
:
:
متولدین شهریور:یاقوت کبود، گل مینا، کتاب ،جدول، ساعت رومیزی برنجی ،کامپیوتر، پر گردگیری، گلدان،ساعت مچی طلا ،موی شتر، کت ،پارچه رومیزی ،بالشهای تزئینی(کوسن)،چرخ خیاطی
:
:
:
متولدین مهر:عقیق، گل همیشه بهار، قاب پنجره، بلیط باله، کتاب و رمان های جدید ،رومیزی ابریشمی، لباس زیر ،بلیط کنسرت ،عطر ،ست آبرنگ ،عطر پاش، لباس ورزشی، تستر، قفس پرنده، سیگار، ماساژر بدن، لوازم نقاشی
:
:
:
متولدین آبان:یاقوت زرد ،گل داوودی، لوازم آرایش، چوگان گلف بازی ،ماساژر پا، روغن های رایحه درمانی، گیلاسهای کریستالی، بلیط سفرهای دریایی ،کتاب های ستاره شناسی، ملحفه و روتختی ابریشمی، عطر ،زیرپوش ها و لباس های زیر، بلیط پارک آبی
:
:
:
متولدین آذر:فیروزه ،گل نرگس، راکت تنیس، اطلس یا کره زمین ،آکواریوم ،کتابهای هنری، کتاب شعر، کتاب راهنمای سفر، لوازم چادر زدن، گیره سر، بلیط سینما، مجله های دایره المعارفی، بلیط پارک حیوانات وحشی
:
:
:
متولدین دی:لعل، گل میخک صد پر، پرده دیوار کوب ،لوازم آشپزخانه، مجسمه، سی دی موسیقی، ظروف سفالی و سرامیکی، قاب عکس، کفش راحتی، لحاف ،خوراک پرنده ،جارختی، تلویزیون ،بلیط نمایشگاه
:
:
:
متولدین بهمن:یاقوت ارغوانی، گل بنفشه ، آلات موسیقی، ست شطرنج ،جدول کلمات متقاطع، بخور خوشبو، بلیط کنسرت موسیقی سنتی، وسایل اسکی، ثبت نام کلاسهای رقص، ست بازی کروکت، بلیط گالری های هنری
:
:
:
متولدین اسفند:زمرد کبود، گل نسترن ،ست قهوه خوری، کتاب های تاریخی، لوازم حمام ،دستمال توری، روتختی ابریشمی ،ست چای خوری نقره، بلیط تئاتر، شمع ،گل خشک ،کتابهای اسطوره ای!

من خودم آبانیم و عاشق لوازم آرایش و کتابهای ستاره شناسی؟!
شما چه طور؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط درنا عسل ، armin.r ، dream16 ، arooos ، Lisa ، ~JaSmIn~ ، aLiReZaZ-iM ، ailreza 2014 ، ♥h@di$♥ ، キム尺刀ム乙 ، اریتان ، jfoa ، Blązing~Ŝtąr ، atarri ، نگین..... ، pendar77 ، gole_pazhmorde ، NeginNg ، asemanabri ، هلیا78 ، گریس ، دیوونه زنجیری ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، atena2015 ، آویـــســا ، elnaz* ، فاطیمایی ، *faraay* ، فاطمه234 ، لاله ناز ، sa.sa79 ، sama00
آگهی
منم ابانیم... !با بلیط پارک آبی و عطر موافقم Tongue
هنگامی که کسی آگاهانه تو را نمی فهمد خودت را برای توجیه خسته نکن...
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، .پادميرا. ، دریای بی موج
من مهرم و کتاب و رمان های جدید، بلیط کنسرت ،عطر ،ست آبرنگ ، لباس ورزشی، ، سیگار، لوازم نقاشی دوس دارم
thnks
بــــه بــعـــضــیا بــآیــد گفـــت...

کـــآشــکی شعــورتـــم !×

مثــل لیـــســت دوســتــآت..

هــرروز بــه تــعــدادش اضـــآفــه مــیشــد!×(:
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، دریای بی موج ، فاطیمایی
مسخره وبود
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، دریای بی موج
من شهریوریم و تقریبا بیشترش درست بود جز چندتاش.با تشکر از ضما دوست عزیز

البته ماله اسفتد رو بیشتر دوس دارم
ماهیگیر دلش سوخت اینبار ماهی بود که از تنهایی قلای را رها نمیکرد[/size][size=medium]
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، .پادميرا. ، دریای بی موج
lvsddddddddddddddddddddddddddddd
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، دریای بی موج
آگهی
من تیرم اما هیچکدوم درست نبود
من از اینکه فرزندانم. در آینده چه مامان باحالی دارن بهشون غبطه میخورمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط .پادميرا. ، دریای بی موج
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
پاسخ
 سپاس شده توسط دریای بی موج
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
چقدر جالب.براي من همش درست بود.مرسي
خورشید جاودانه می درخشد در مدار خویش،ماییم که پا جای پای خود می نهیم و غروب می کنیم هر پسین...!
پاسخ
 سپاس شده توسط sasa. ، دریای بی موج

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دراز ترین ماهی دنیا بیا خعلی باحاله. نیای ضرر کردی ها حالا بهت گفتم
  *کادو های زیبا برا روز مادر*
Heart عکسای زیبا از کادو های مخصوص ولنتاین
Heart متولد هر ماهی هسی بیا تو محشره
Photo زشت ترین ماهی دنیا!!!
  √ کادو √
  ویلچر مخصوص ماهی های قرمز!
  گل متولدین هر ماه !
  عکس نوشته یه تیر ماهی
  عکس نوشته های اسفند ماهی - جملکس ویژه متولدین اسفند ماه

پرش به انجمن: