انجمن های تخصصی  فلش خور
چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! (/showthread.php?tid=41038)

صفحه‌ها: 1 2

چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! - ♥مبینا♥ - 28-07-2013

خانم سو تامپسون ۴۰ ساله زمانی که برای مسافرت به خارج از کشور، سوار هواپیما شده بود بخاطر وزن زیاد و اندام بزرگ در صندلی گیر کرد و بسیار وحشت زده شد. به گزارش ایران ناز همین امر باعث شد تصمیم جدی برای کم کردن وزن بگیرد. او انگیزه خود را ترس از اتفاق دوباره حادثه هواپیما و همچنین شرمندگی از همسرش شاون و دخترش جسیکا برای بازی نکردن با آنها در تعطیلات، اعلام کرده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! 1

او که ۱۷۲ کیلوگرم وزن داشت با اتخاذ یک رژیم غذایی سالم توانست ۱۰۲ کیلوگرم وزن کم کند و به وزن ۷۰ کیلو برسد! خانم تامپسون با این کار سایز لباسش را نیز ۱۰ اندازه کوچک کرد و هم اکنون می تواند در تعطیلات تابستانی به همراه همسر و دخترش به بازی بپردازد. وی گفت: من از بچگی جلوی دوستانم احساس شرمندگی می کردم چرا که وزن و اندامم با همه آنها فرق می کرد و هر چه بزرگتر می شدم به وزنم اضافه میشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این روند تا جایی ادامه داشت که یک روز تختم از وزن زیاد ترک خورد. این کارها انگیزه ی من را به کم کردن وزن افزایش می داد ولی تا زمانی که در صندلی هواپیما گیر کردم تصمیمم جدی نبود.همچنین صحبت های دکتر او در مورد پیامدهای سلامتی و مرگ زودتر از موعد نیز در این اقدام تاثیر گذار بوده است.

خانم تامپسون در رژیم غذایی اش فقط از غذاهای تازه پخته شده در خانه استفاده می کند و دیگر لب به غذاهای فست فود و مضر رستوران ها نمی زند. وی در سال ۲۰۱۰ به یک باشگاه لاغری پیوست و روند لاغری را همراه با رژیم غذایی طی کرد و اکنون به وزن دلخواه خودش رسیده است. در پایان خانم تامپسون گفت: کم کردن وزن زندگی من را به کلی تغییر داده است.

RE: چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! - مهدی8 - 28-07-2013

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

RE: چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! - پریفام - 28-07-2013

UndecidedSleepyUndecidedSleepyUndecided
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

RE: چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! - Ƒαкє ѕмιƖє - 28-07-2013

واییییی چقدر خوشگل شدش لاغر شدBig Grin

RE: چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! - تینا2013 - 28-07-2013

اره خوشگل شدهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! - neda13 - 28-07-2013

HuhHuhHuhHuh

RE: چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! - DarkLight - 10-08-2018

خوشبحالش ک استعداد چاقی داشته

RE: چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! - ⍣Raha⍣ - 11-08-2018

حالا اگ من ۱۰۰کیلو لاغر میکردم شل و ول میشدم پوستم میفتاد Undecided Undecided
مردم عجب شانس هایی دارن Confused

RE: چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! - کــــــــــⓐرمَن - 26-09-2019

چقدر عوض شده

RE: چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! - taha-h - 26-09-2019

دروغه مگه نه Huh Huh یکی بگه این تریلی این شده Huh الله اکبر 12 17