انجمن های تخصصی  فلش خور
تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2) (/showthread.php?tid=42350)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2) - خدای فوتبال 6 - 31-07-2013

اگه دیدین کسی خیلی داره حرف میزنه و شما هم حوصله ندارین میخواین زودتر دکش کنین بره به بقیه بگین چوبی استخونی نداری بندازیم این بره دنبال کارش(فقط برای اونایی که زورشون زیاده کاربرد نداره من به یکی شون گفتم زده فقط دماغم مونده با دماغ دارم واستون پست میذارم)(لطفا پس از اطمینان حاصل کردن از زور رفیق خود این تیکه را به کار ببرید با تشکر)

اگه با دوستتو(دختر یا پسر) دعواتون شد و خواستین حالشو بگیرین بهش بگین اگه شارژ بفرستم برمیگردی واونم که صد در صد میگه اره بگین نمیخواد همون بهتر که بری

دیدین یارو داره الکی حرف مفت میزنه بهش بگین یکی تو راست میگی یکی چوپان دروغ گو

دیدی داره قمپز در میکنه که اره من فلانم من بهمانم بگو اره شما ناصردین شاه ما اصغر شیره ای

دیدین یه پسر یا دختر باقیافه خیلی ناجور و خشن داشت بهتون نزدیک میشد به دستاتو جوری که طرف بفهمه بگین بچه فرار کنین قاتل بروسلی اومد

بگید فلانی وجود خارجیش هنوز به اثبات نرسیده

RE: تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2) - best girl-shiva - 31-07-2013

بدنبود..Undecided
Undecided

RE: تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2) - نیلوفرمحبی - 31-07-2013

[quote pid=806258 dateline=1375266274]
اگه دیدین کسی خیلی داره حرف میزنه و شما هم حوصله ندارین میخواین زودتر دکش کنین بره به بقیه بگین چوبی استخونی نداری بندازیم این بره دنبال کارش(فقط برای اونایی که زورشون زیاده کاربرد نداره من به یکی شون گفتم زده فقط دماغم مونده با دماغ دارم واستون پست میذارم)(لطفا پس از اطمینان حاصل کردن از زور رفیق خود این تیکه را به کار ببرید با تشکر)

اگه با دوستتو(دختر یا پسر) دعواتون شد و خواستین حالشو بگیرین بهش بگین اگه شارژ بفرستم برمیگردی واونم که صد در صد میگه اره بگین نمیخواد همون بهتر که بری

دیدین یارو داره الکی حرف مفت میزنه بهش بگین یکی تو راست میگی یکی چوپان دروغ گو

دیدی داره قمپز در میکنه که اره من فلانم من بهمانم بگو اره شما ناصردین شاه ما اصغر شیره ای

دیدین یه پسر یا دختر باقیافه خیلی ناجور و خشن داشت بهتون نزدیک میشد به دستاتو جوری که طرف بفهمه بگین بچه فرار کنین قاتل بروسلی اومد

بگید فلانی وجود خارجیش هنوز به اثبات نرسیده
[/quote]

RE: تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2) - خدای فوتبال 6 - 31-07-2013

HeartHeartHeart

RE: تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2) - ★MoRpHeUsS★ - 31-07-2013

عالی بود عزیزم ممنون

RE: تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2) - لی مین هو 2 - 31-07-2013

عالی بودWinkWink

RE: تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2) - شیدا18 - 01-08-2013

ایول  قشنگ بود

RE: تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2) - hosein(●̮̮̃•̃) - 01-08-2013

اولی نه