نظرسنجی: ایا این سری و سری گذشته برای شما کارساز بود یا خیر؟
بله
اره
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2)

اگه دیدین کسی خیلی داره حرف میزنه و شما هم حوصله ندارین میخواین زودتر دکش کنین بره به بقیه بگین چوبی استخونی نداری بندازیم این بره دنبال کارش(فقط برای اونایی که زورشون زیاده کاربرد نداره من به یکی شون گفتم زده فقط دماغم مونده با دماغ دارم واستون پست میذارم)(لطفا پس از اطمینان حاصل کردن از زور رفیق خود این تیکه را به کار ببرید با تشکر)

اگه با دوستتو(دختر یا پسر) دعواتون شد و خواستین حالشو بگیرین بهش بگین اگه شارژ بفرستم برمیگردی واونم که صد در صد میگه اره بگین نمیخواد همون بهتر که بری

دیدین یارو داره الکی حرف مفت میزنه بهش بگین یکی تو راست میگی یکی چوپان دروغ گو

دیدی داره قمپز در میکنه که اره من فلانم من بهمانم بگو اره شما ناصردین شاه ما اصغر شیره ای

دیدین یه پسر یا دختر باقیافه خیلی ناجور و خشن داشت بهتون نزدیک میشد به دستاتو جوری که طرف بفهمه بگین بچه فرار کنین قاتل بروسلی اومد

بگید فلانی وجود خارجیش هنوز به اثبات نرسیده
MA k dg dadim rf toro
پاسخ
 سپاس شده توسط نیلوفرمحبی ، لی مین هو 2 ، mahtab_i75 ، شیدا18 ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، radmehr rad ، AMIR 77 NEW ، Sieiry ، ^Aytin^ ، نیلووفر ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، REZA.N.A ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، KOH ، PARIA33 ، kimia kimia1378 ، بنز باز خسته ، سایه2 ، گریس ، ʂհმოἶო ، ark ، shawkila ، NASIM.BH ، fcbarcelona 2 ، کیمیانا ، *Armila* ، تیز بال ، mostafa☻bmv ، گار ، Yasss ، ϟ Gσтнıc ναмρıяє Gıяʟ ϟ ، f a t e m e h ، NeginNg ، قرقی ، ❤R@TA❤ ، spent † ، ♥shaqayeq♥ ، مریم14 ، baran75 ، Avril. ، هاناجون ، nastaran14 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، هما........ ، **li@** ، mehdi2020 ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، a00j ، W O L F ، دخترقرمزی ، عشق لامبورگینی ، Nazanin♥Xavi ، mahru ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، پری خانم ، ALI REZA J ، AyLiiiN♥ ، ×●SomeOne●× ، shahrokh.sh ، shirin joooon ، "تنها" ، zahra HA ، ❤уαѕαмιη❤ ، glembert girl ، مهردخت ، Sahar joOn17 ، sayeh.a ، *رونيكا* ، *دختر تهرونی* ، ناز خوشگله ، نازنین زیودار ، باران20 ، atena2015 ، PISHY ، غزل حمیدی ، سلنا جوووووووووووووووووون ، llamirll ، maryam.m.a ، ♪neGar♪ ، دیوونه زنجیری ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، kian007 ، االنا ، setareh80 ، mobinamahro ، ژوللی ، درسا گلی ، funny girl... ، nanali ، serpent ، **elmira** ، Nike 2 ، فسقلی81 ، خوشحاله انجمن ، Hanie...... ، **zeinab** ، sara006 ، 83 pooneh ، نیلوفر 2000 ، ☆carlet$☆ ، R@H@ joon ، Zayn.Malik ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، _.miss_.em ، A lover ، yegi200180 ، ☆ mahak ، sama00 ، mnhh ، sajedehh ، ترینا ، •SAYDA• ، رت باتلر ، NAJY ، Emmɑ ، єη∂ℓєѕѕღ ، موناجون خوشگل
آگهی
بدنبود..Undecided
Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها"
[quote pid=806258 dateline=1375266274]
اگه دیدین کسی خیلی داره حرف میزنه و شما هم حوصله ندارین میخواین زودتر دکش کنین بره به بقیه بگین چوبی استخونی نداری بندازیم این بره دنبال کارش(فقط برای اونایی که زورشون زیاده کاربرد نداره من به یکی شون گفتم زده فقط دماغم مونده با دماغ دارم واستون پست میذارم)(لطفا پس از اطمینان حاصل کردن از زور رفیق خود این تیکه را به کار ببرید با تشکر)

اگه با دوستتو(دختر یا پسر) دعواتون شد و خواستین حالشو بگیرین بهش بگین اگه شارژ بفرستم برمیگردی واونم که صد در صد میگه اره بگین نمیخواد همون بهتر که بری

دیدین یارو داره الکی حرف مفت میزنه بهش بگین یکی تو راست میگی یکی چوپان دروغ گو

دیدی داره قمپز در میکنه که اره من فلانم من بهمانم بگو اره شما ناصردین شاه ما اصغر شیره ای

دیدین یه پسر یا دختر باقیافه خیلی ناجور و خشن داشت بهتون نزدیک میشد به دستاتو جوری که طرف بفهمه بگین بچه فرار کنین قاتل بروسلی اومد

بگید فلانی وجود خارجیش هنوز به اثبات نرسیده
[/quote]
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها" ، *tara* ، mnhh ، amir.king4
HeartHeartHeart
MA k dg dadim rf toro
پاسخ
 سپاس شده توسط mnhh
عالی بود عزیزم ممنون
پاسخ
عالی بودWinkWink
پاسخ
آگهی
ایول  قشنگ بود
برای توصیف حالم همین یک جمله کافیست....
خنده هایم درد می کند...
تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2) 1
بزن دکمه سپاس رو اینقدر خسیس نباش:498:
پاسخ
 سپاس شده توسط ژوللی ، sara006 ، Zayn.Malik
اولی نه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شباهت این اقا خانوم ایرانی هارو شگفت زده کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2) 1
پاسخ
ghadimi bod,jadid bego dg
خاکی خاکی ام
آنکه دنیایم بود آنچنان زمینم زد که تا آخر عمر باید خودم را بتکانم....
پاسخ
از این به بعد همین حرفارو بهش می زنم
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط ترینا

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازخاطرات فلشخورى تا چالش پیدا کردن دوستان قدیمے
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
Big Grin خاطرات امروز من = طنز و باحال
Shocked پیدا کردن شماره تلفن خود با ماشین حساب!
  باحال ترین سایتای گوگل پارت 3
  باحال ترین سایتای گوگل پارت 2
Lightbulb باحال ترین سایتای گوگل
  این موضوع رو بخاطر یکی از دوستان بهمن ماهی میزارم .عکس نوشته برای متولدین بهمن .
  اخیرا کشف کردن حرف فارسی مورد علاقه ی دخترای ایرانی (پ)و(خ)می باشد. . .
Photo دختر قد بلند( دوستان اون مترو بیارید قدمو اندازه بگیرم)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان