انجمن های تخصصی  فلش خور
عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+---- انجمن: فیلم و سینمای کره، ژاپن و چین (آسیای شرقی) (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=71)
+---- موضوع: عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) (/showthread.php?tid=48644)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) - spranza - 12-09-2013

مرسییییییییییییی تاکیونگ خیلی بانمکهHeart

RE: عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) - ƒяσzєη ℓσνє - 16-09-2013

مر30Smile

RE: عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) - Mahdie over flowers - 17-09-2013

(10-09-2013، 11:09)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 2:47)Mahdie over flowers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممنون چرا شیطان پرسته من خودم تو موزیک ویدیوهاش علامتای شیطان پرستی دیدم!من خودم وقتی فهمیدم دابل اس شیطان پرسته انقدر ناراحت شدم که نگو تا دو سه روز هیچکس نمیتونست بیاد طرفم!
کی گفته دابل اس شیطان پرسته؟؟اصلا اینجوری نیست هیچ کدوم ازاعضای دابل اس شیطان پرست نیستن...دابل اس نه تاحالا ازنشانهای شیطانی استفاده کردن و نه تا حالاچیزی بوده که نشون بده اوناشیطان پرستن من خودم همیشه دارم اخبارشونو دنبال میکنم و درباره تک تک اعضا اونقدر میدونم که میتونم بااطمینان بگم شیطان پرست نیستن حداقل تا اونجایی که من خبر دارم و میدونم هیچوقت نشنیدم که بگن دابل اس شیطان پرسته البته شایعه هایی شده بوده که جونگ مین شیطان پرسته امابعد مشخص شد که نیست

منم خودم اخبار دابل اس رو دنبال میکنم!!الکی از خودم ک درنمیارم!!تو موزیک ویدیوی لاکی دی علامت دست شاخدار نشون میدند درضمن شما ک عاشق هیونی توی موزیک ویدیوی تونایت هیون همه جا صفحه شطرنجیه این خودش یکی از علامتهای شیطان پرستیه تازه تا جایی ک من میدونم طراح رقصهای دابل اس هم هیون بود

RE: عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) - moeinof - 17-09-2013

ممنون.خوب بود.دلم براش تنگ شده بودBlush

RE: عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) - نازنین22 - 26-09-2013

(21-08-2013، 10:58)سپیده جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Shyگومی نام خشگله ها
(21-08-2013، 10:25)samantha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه شیطان پرست نیست.ولی اگه گومی نام واقا پسر بود خوشمل بودHeart

اره مو کوتاه ولباس پسرانه خیلی بهش میاد

RE: عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) - small rose - 04-10-2013

عالی بود    بازم بزارWink

RE: عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) - sin dokht - 12-10-2013

كي همچين حرفي زده
تاكيونگ اينقدر باشخصيت كه حرف هايي مثل اين بش نمياد.
خجالت بكشيدAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

RE: عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) - ko*minam - 13-11-2013

عااااااالی بووودHeartHeart
بهترین بازیگر گومی نامHeartBig GrinHeart

RE: عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) - hemila - 17-11-2013

این چه جونگ مین بیچاره شیطان پرست باشه محاله محاله توی این اهنگاشم که میبینی این جوری هست این هارو که حونگ مین طراحی نکرده  اون فقط اهنگش رو نوشته ولی کارگردنا میان صحنه رو اماده میکنن

RE: عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) - sara-ice girl - 17-11-2013

(17-09-2013، 0:30)Mahdie over flowers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2013، 11:09)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 2:47)Mahdie over flowers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممنون چرا شیطان پرسته من خودم تو موزیک ویدیوهاش علامتای شیطان پرستی دیدم!من خودم وقتی فهمیدم دابل اس شیطان پرسته انقدر ناراحت شدم که نگو تا دو سه روز هیچکس نمیتونست بیاد طرفم!
کی گفته دابل اس شیطان پرسته؟؟اصلا اینجوری نیست هیچ کدوم ازاعضای دابل اس شیطان پرست نیستن...دابل اس نه تاحالا ازنشانهای شیطانی استفاده کردن و نه تا حالاچیزی بوده که نشون بده اوناشیطان پرستن من خودم همیشه دارم اخبارشونو دنبال میکنم و درباره تک تک اعضا اونقدر میدونم که میتونم بااطمینان بگم شیطان پرست نیستن حداقل تا اونجایی که من خبر دارم و میدونم هیچوقت نشنیدم که بگن دابل اس شیطان پرسته البته شایعه هایی شده بوده که جونگ مین شیطان پرسته امابعد مشخص شد که نیست

منم خودم اخبار دابل اس رو دنبال میکنم!!الکی از خودم ک درنمیارم!!تو موزیک ویدیوی لاکی دی علامت دست شاخدار نشون میدند درضمن شما ک عاشق هیونی توی موزیک ویدیوی تونایت هیون همه جا صفحه شطرنجیه این خودش یکی از علامتهای شیطان پرستیه تازه تا جایی ک من میدونم طراح رقصهای دابل اس هم هیون بود
من 3ساله ک فن دابل اسم.اخبارشونو تو این سایتای الکی دنبال نمیکم اخبار واقعی و اصلیشونو توی توییتر و جاهایی مثه این دنبال میکنم.دابل اس شیطان پرست نیستن.دوست عزیز شیطان پرستا یه چیزهای خاصی باید خودشونم داشته باشن علامت خاصی روی دستشو و امثالش(توی بیشتر شیطان پرستا این موضوع هست برو بخون دربارشون).اینکه توی یه موزیک ویدئو میان صفحه شطرنجی نشون میدن معنیش این نیس که خواننده شیطان پرسته.مگه هیون فضای موزیک ویدئوشو تعیین میکنه؟اون طرحا همه از طرف کسیه که وظیفه طراحی صحنه موزیک ویدئو رو داره نه هیون.لطفا برو خوب بگرد بعد بیا الکی شایعه درست کن.میخوای منبع چندتا سایت معتبر ازدابل اس بهت بدم برو اونجا و از اونا بپرس.لطفا ننگ شیطانپرست بودنو به دابل اس نزن.شرمنده بد حرف زدم اما از حرفت شدید ناراحت شدم.

(17-09-2013، 0:30)Mahdie over flowers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی اینم باید بگم توی موزیک ویدئو لاکی دی فک کنم هیونگ بود علامتو نشون داد اونم کاملا اتفاقی بوده.توی شیطان پرستی اگه انگشت اشاره و انگشت شصت و انگشت کوچیکه بیاد بالا در صورتی که انگشت شصت بیاد روی دوتا انگشتی که پایینه اون به معنی شیطان پرستیه.