نظرسنجی: از کدوم نقش این فیلم خوشتون اومد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
تاکیونگ
50.00%
3 50.00%
شین وو
16.67%
1 16.67%
گومی نام
16.67%
1 16.67%
جرمی
16.67%
1 16.67%
در کل 6 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی)

اگه خواستید می تونید بگید که قسمت هایی از فیلمشو بذارم

عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) 1

سپاس بزن که بذارم بری بیرون
درصد کمی از انسان ها 90 سال زندگی می کنند مابقی انسان ها یک سال را نود بار تکرار می کنندcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya ، KᏙ¥றᏙƝ ، Mahdie over flowers ، ali-buffon ، pegah 13 ، shiva 60 ، spranza ، ƒяσzєη ℓσνє ، moeinof ، محیا خانوم ، [ niki ] ، ROhÅற ، ali`` ، sara-ice girl ، niaz1378 ، گل سا2 ، دوست داشتني ، لی مین هو3 ، ( lιεβ ) ، leilajoon♥♥ ، ღ narges ღ ، ahed ، ḲℑℳℐÅ ، هلی ، ♥Roksana♥ ، ♫♪M.J.X♪♫ ، αѕтer ، نگین15 ، SaharM ، *MAHYA ، n1379sh ، cheshm asali ، Alijah-1994 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Atefe Khanoom ، هان هه جین ، ربابه ، .....maral joon ، ★ASAL-GIRL★ ، ...Maryami ، Melisa♥♥ ، هیون جونگ ، دخمل کره ای ، tahoora4040 ، خانم خلاق ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، رجب 12354 ، an idiot ، p@rastoo ، mahlaaaa ، خوشتیپ انجمن ، dark heart ، fatEmEh1999 ، sara1100 ، fafa23 ، اسما جووون ، hasti♥♥♥ ، negin2000 ، Apathetic ، love selena gomez ، سارا.s ، فرانه ، **elmira** ، ѕтяong ، لاله ناز
آگهی
من میخوام قسمت هاشو بذاری ممنون میشمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط .....maral joon
ممنون من عاشق این فیلمم Heart
بهترین بازیگرش شین ووSmile
می دونستی واقعی تاکیونگ  شیطان پرسته؟Huh
CN.BLUE
eshgham
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra3 ، سحر20 ، ♫♪M.J.X♪♫ ، .....maral joon
(18-08-2013، 14:41)ilar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون من عاشق این فیلمم Heart
بهترین بازیگرش شین ووSmile
می دونستی واقعی تاکیونگ  شیطان پرسته؟Huh

نه بخدا حاضرم قسم بخورم که شیطان پرست نیست توی یه سایت نوشته بودند بعد تکذیبش کردند
دیگه نگو ناراحت می شم
درصد کمی از انسان ها 90 سال زندگی می کنند مابقی انسان ها یک سال را نود بار تکرار می کنندcrying
پاسخ
سومی ازاخرعالی بود
اینم سپاس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
پاسخ
 سپاس شده توسط سپیده جون ، .....maral joon
سلام ممنون چرا شیطان پرسته من خودم تو موزیک ویدیوهاش علامتای شیطان پرستی دیدم!من خودم وقتی فهمیدم دابل اس شیطان پرسته انقدر ناراحت شدم که نگو تا دو سه روز هیچکس نمیتونست بیاد طرفم!
من تو را دوست دارم...تو دیگری را..دیگری دیگری را...واینگونه است که تنهاییم! دکتر علی شریعتی
پاسخ
آگهی
(21-08-2013، 2:47)Mahdie over flowers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممنون چرا شیطان پرسته من خودم تو موزیک ویدیوهاش علامتای شیطان پرستی دیدم!من خودم وقتی فهمیدم دابل اس شیطان پرسته انقدر ناراحت شدم که نگو تا دو سه روز هیچکس نمیتونست بیاد طرفم!

هرچی می خوای بگو ولی نه نه نه
شاید اون چیزی که تو دیدی علامت گروهشون یعنی H بوده
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra3 ، .....maral joon
نه شیطان پرست نیست.ولی اگه گومی نام واقا پسر بود خوشمل بودHeart
پاسخ
(21-08-2013، 10:25)samantha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه شیطان پرست نیست.ولی اگه گومی نام واقا پسر بود خوشمل بودHeart

اره مو کوتاه ولباس پسرانه خیلی بهش میاد
پاسخ
 سپاس شده توسط .....maral joon ، ممد حسین
(21-08-2013، 2:47)Mahdie over flowers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گفته دابل اس شیطان پرسته؟؟اصلا اینجوری نیست هیچ کدوم ازاعضای دابل اس شیطان پرست نیستن...دابل اس نه تاحالا ازنشانهای شیطانی استفاده کردن و نه تا حالاچیزی بوده که نشون بده اوناشیطان پرستن من خودم همیشه دارم اخبارشونو دنبال میکنم و درباره تک تک اعضا اونقدر میدونم که میتونم بااطمینان بگم شیطان پرست نیستن حداقل تا اونجایی که من خبر دارم و میدونم هیچوقت نشنیدم که بگن دابل اس شیطان پرسته البته شایعه هایی شده بوده که جونگ مین شیطان پرسته امابعد مشخص شد که نیست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♥♥        ♥♥              ♥♥                 ♥♥             ♥♥                 ♥♥
پاسخ
 سپاس شده توسط ندا* ، mona7913

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سریال های کره ای نباید از دستشون بدی!
  معرفی سریال جهنم دره (زننده رکورد squid game در نتفلیکس)
  معرفی سریال سرآستین قرمز
  معرفی سریال شادی با بازی هان هیوجو و پارک هیون شیک
Science معرفی سریال علاقه پادشاه
  معرفی مینی سریال کلاس مرموز من (با بازی گروه treasure)
Video معرفی سریال نوش جان + زمان پخش آن از شبکه امید
  معرفی سریال Squid Game:(بازی مرکب)نخستین سریال کره‌ای به عنوان بهترین نمایش تلویزیونی
  سریال مورد علاقتون چیه و دلیلش؟
  عکس های سریال رویای بزرگ فرمانروا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان