ساعت gucci طرح love، گن لاغری اسلیم لیفت زنانه، ساعت فیروزه ای آنجلا، پد ضد عرق مای درای، ساعت سی کی طرح لاو ، صابون کوسه آر پی، گن کاسمارا، چای لاغری تیما، بازی پو
نظرسنجی: از کدوم نقش این فیلم خوشتون اومد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
تاکیونگ
50.00%
3 50.00%
شین وو
16.67%
1 16.67%
گومی نام
16.67%
1 16.67%
جرمی
16.67%
1 16.67%
در کل 6 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی)

اگه خواستید می تونید بگید که قسمت هایی از فیلمشو بذارم

عکس های بازیگران سریال زیبای کره ای ( توزیبایی) 1

سپاس بزن که بذارم بری بیرون
درصد کمی از انسان ها 90 سال زندگی می کنند مابقی انسان ها یک سال را نود بار تکرار می کنندcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya ، KᏙ¥றᏙƝ ، Mahdie over flowers ، ali-buffon ، pegah 13 ، shiva 60 ، spranza ، ƒяσzєη ℓσνє ، moeinof ، محیا خانوم ، [ѕαɗ нσяяσя] ، ROhÅற ، ali`` ، sara-ice girl ، niaz1378 ، گل سا2 ، دوست داشتني ، لی مین هو3 ، ✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ ، leilajoon♥♥ ، ღ narges ღ ، ahed ، kimia-s ، هلی ، ♥Roksana♥ ، ♫♪M.J.X♪♫ ، вєѕт αѕтєя ، نگین15 ، SaharM ، *MAHYA ، n1379sh ، cheshm asali ، Alijah-1994 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Atefe Khanoom ، هان هه جین ، ربابه ، .....maral joon ، ★ASAL-GIRL★ ، ...Maryami ، Melisa♥♥ ، هیون جونگ ، دخمل کره ای ، tahoora4040 ، خانم خلاق ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، رجب 12354 ، FᗩR!Mᗩ ، p@rastoo ، mahlaaaa ، خوشتیپ انجمن ، dark heart ، fatEmEh1999 ، sara1100 ، fafa23 ، اسما جووون ، hasti♥♥♥ ، negin2000
آگهی
من میخوام قسمت هاشو بذاری ممنون میشمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط .....maral joon
ممنون من عاشق این فیلمم Heart
بهترین بازیگرش شین ووSmile
می دونستی واقعی تاکیونگ  شیطان پرسته؟Huh
CN.BLUE
eshgham
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra3 ، سحر20 ، ♫♪M.J.X♪♫ ، .....maral joon
(08-18-2013، 03:11 PM)ilar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون من عاشق این فیلمم Heart
بهترین بازیگرش شین ووSmile
می دونستی واقعی تاکیونگ  شیطان پرسته؟Huh

نه بخدا حاضرم قسم بخورم که شیطان پرست نیست توی یه سایت نوشته بودند بعد تکذیبش کردند
دیگه نگو ناراحت می شم
درصد کمی از انسان ها 90 سال زندگی می کنند مابقی انسان ها یک سال را نود بار تکرار می کنندcrying
پاسخ
سومی ازاخرعالی بود
اینم سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط سپیده جون ، .....maral joon
سلام ممنون چرا شیطان پرسته من خودم تو موزیک ویدیوهاش علامتای شیطان پرستی دیدم!من خودم وقتی فهمیدم دابل اس شیطان پرسته انقدر ناراحت شدم که نگو تا دو سه روز هیچکس نمیتونست بیاد طرفم!
من تو را دوست دارم...تو دیگری را..دیگری دیگری را...واینگونه است که تنهاییم! دکتر علی شریعتی
پاسخ
(08-21-2013، 03:17 AM)Mahdie over flowers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممنون چرا شیطان پرسته من خودم تو موزیک ویدیوهاش علامتای شیطان پرستی دیدم!من خودم وقتی فهمیدم دابل اس شیطان پرسته انقدر ناراحت شدم که نگو تا دو سه روز هیچکس نمیتونست بیاد طرفم!

هرچی می خوای بگو ولی نه نه نه
شاید اون چیزی که تو دیدی علامت گروهشون یعنی H بوده
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra3 ، .....maral joon
نه شیطان پرست نیست.ولی اگه گومی نام واقا پسر بود خوشمل بودHeart
پاسخ
(08-21-2013، 10:55 AM)samantha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه شیطان پرست نیست.ولی اگه گومی نام واقا پسر بود خوشمل بودHeart

اره مو کوتاه ولباس پسرانه خیلی بهش میاد
پاسخ
 سپاس شده توسط .....maral joon ، ممد حسین
خیلللللللللللللللللللللللللللللللی ممنون عزیزم عکس های قشنگی بودند عاشقتم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط سپیده جون ، .....maral joon ، ممد حسین

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
balatarin donbaleh cloob Twitter Facebook google

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلی عکس ناناز از سریال شکارچی شهر با هنر لی مین هو زیبا محمدی 11 2,154 03-28-2015، 02:43 PM
آخرین ارسال: خوشتیپ انجمن
  آتیش سوزی در این سریال تاریخی منجر به فوت یه خانم شد!!! ʜᴇαʀᴛℓᴇss 0 44 03-27-2015، 08:42 PM
آخرین ارسال: ʜᴇαʀᴛℓᴇss
  متاسفانه وضعیت بیننده سریال هیون بین اصلا خوب نیست ! ʜᴇαʀᴛℓᴇss 0 42 03-27-2015، 08:33 PM
آخرین ارسال: ʜᴇαʀᴛℓᴇss
Heart ♥سریال کره ای چشمان سرد با حضور هان هیو جو♥ فرشته 250 22 1,998 03-19-2015، 11:45 AM
آخرین ارسال: فرشته 250
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه زیبا محمدی 8 10,153 03-18-2015، 03:28 PM
آخرین ارسال: ارباب خون خوار
  بیوگرافی و عکس های یجین آشی بازیگر سریال سرزمین آهن ☣kHuN aShAm GiRlS☠ 3 862 03-16-2015، 07:20 PM
آخرین ارسال: مهدیه 1381
Rainbow عکسهای بازیگران زن کره ای قبل و بعد از عمل زیبایی الیکا0 38 3,883 03-14-2015، 02:19 PM
آخرین ارسال: Parisa 78
Rainbow عکس بازیگران بیمارستان چونا سری دوم الیکا0 0 96 03-13-2015، 12:30 AM
آخرین ارسال: الیکا0
Rainbow عکس بازیگران بیمارستان چونا سری اول الیکا0 0 93 03-11-2015، 11:52 PM
آخرین ارسال: الیکا0
Rainbow اختلاف زیاد سنی بازیگران زن کره ای با مردان در سریال های جدید !! الیکا0 16 9,789 03-11-2015، 06:04 PM
آخرین ارسال: مهدیه 1381

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
 کسب درآمد عالی از وبلاگ و وبسایت کسب درآمد