انجمن های تخصصی  فلش خور
مطالبی در باره گلشیفته فراهانی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: مطالبی در باره گلشیفته فراهانی (/showthread.php?tid=82761)

صفحه‌ها: 1 2

مطالبی در باره گلشیفته فراهانی - (WOLF) - 22-01-2014

[rtl]خدتون قضاوت کنید[/rtl]

[rtl]مطالبی در باره  گلشیفته فراهانی 1
[/rtl]
[rtl]دراین فیلم که بیش از 20 چهره مشهور سینما که همگی به زبان فرانسوی تلفظ میکنند درمقابل دوربین لباس های خود را ازتن شان بیرون میکنند. درفیلم مذکور 13 زن دیگر بهمراه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گلشیفته فراهانی  دست به این کارمیزنند که گلشیفته به عنوان نفر پنجم بدون بیان کلامی تنها لباسی که به تن دارد را ازتن بیرون میکند.

[/rtl]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطالبی در باره  گلشیفته فراهانی 1
[rtl]
[/rtl]

[rtl]
[/rtl]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[rtl]کذیب تصویر منتشر شده مبتذل گلشیفته فراهانی + عکس[/rtl]

[rtl]مطالبی در باره  گلشیفته فراهانی 1
[/rtl]
[rtl]عکس گلشیفته فراهانی در مجله مادام لافیگارو یکبار دیگر سبب شد تا نام او در رسانه های کشور بر سر زبان ها بیفتد و این مساله واکنش فهیمه رحیمیان،مادر وی را به همراه داشت.به گزارش پارس ناز رحیمیان در این باره گفت: در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

[/rtl]
[rtl]

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد. رحیمیان افزود: اگر من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گلشیفته  را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به در زیر آن نوشته وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد. 
وی افزود: من پدر گلشیفته دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فراهانی  اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست.
[/rtl]

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

RE: مطالبی در باره گلشیفته فراهانی - گریس - 22-01-2014

بدم میاد ازشDodgyDodgyDodgyDodgyAngry

RE: مطالبی در باره گلشیفته فراهانی - مایلی - 22-01-2014

ممنونShy

RE: مطالبی در باره گلشیفته فراهانی - گار - 22-01-2014

خبرشو شنیدم بعد چند وقت رفتم تو اینترنت نوشته بود گلشیفته فراهانی حرف های مادرشو تکذیب کرد

RE: مطالبی در باره گلشیفته فراهانی - ~Mahnaz~ - 22-01-2014

واقعا که!
نمیدونم!شاید عقده ای یا شایدم بی جنبه بوده!

RE: مطالبی در باره گلشیفته فراهانی - (WOLF) - 23-01-2014

نمیدونم برای چی این کارا رو انجام میدن به خاطر پول
ادم باید حیوان باشه تا این کارارو انجام بده
به خاطر پول
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

RE: مطالبی در باره گلشیفته فراهانی - gesooya - 23-01-2014

خدا مي دونه درسته يا غلط Huh

RE: مطالبی در باره گلشیفته فراهانی - پرییییییییی - 16-07-2014

اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

RE: مطالبی در باره گلشیفته فراهانی - AMIR ALI 22 - 16-07-2014

هركس خب آرزويي داره اونم ارزوش اين بوده....چطور تهي رفت هيچكس هيچي نگفت، چون مرد بود.... ولي اين دختره...چون دختره هرچي ميخاين ميگينUndecided

RE: مطالبی در باره گلشیفته فراهانی - Avril. - 16-07-2014

بدم میاد ازش
به نظر من که خودش بودهSleepy