امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مطالبی در باره گلشیفته فراهانی

[rtl]خدتون قضاوت کنید[/rtl]

[rtl]مطالبی در باره  گلشیفته فراهانی 1
[/rtl]
[rtl]دراین فیلم که بیش از 20 چهره مشهور سینما که همگی به زبان فرانسوی تلفظ میکنند درمقابل دوربین لباس های خود را ازتن شان بیرون میکنند. درفیلم مذکور 13 زن دیگر بهمراه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گلشیفته فراهانی  دست به این کارمیزنند که گلشیفته به عنوان نفر پنجم بدون بیان کلامی تنها لباسی که به تن دارد را ازتن بیرون میکند.

[/rtl]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطالبی در باره  گلشیفته فراهانی 1
[rtl]
[/rtl]

[rtl]
[/rtl]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[rtl]کذیب تصویر منتشر شده مبتذل گلشیفته فراهانی + عکس[/rtl]

[rtl]مطالبی در باره  گلشیفته فراهانی 1
[/rtl]
[rtl]عکس گلشیفته فراهانی در مجله مادام لافیگارو یکبار دیگر سبب شد تا نام او در رسانه های کشور بر سر زبان ها بیفتد و این مساله واکنش فهیمه رحیمیان،مادر وی را به همراه داشت.به گزارش پارس ناز رحیمیان در این باره گفت: در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

[/rtl]
[rtl]

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد. رحیمیان افزود: اگر من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گلشیفته  را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به در زیر آن نوشته وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد. 
وی افزود: من پدر گلشیفته دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فراهانی  اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست.
[/rtl]

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط مایلی ، ~Mahnaz~ ، Avril. ، pink girl45 ، Spell † ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، яešρıиα ، *yoksel*
آگهی
بدم میاد ازشDodgyDodgyDodgyDodgyAngry
❤Whatever you are, be a good one.
پاسخ
ممنونShy
هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را    هرگزنمیگیرد کسی در قلب من جای توراRolleyes
پاسخ
خبرشو شنیدم بعد چند وقت رفتم تو اینترنت نوشته بود گلشیفته فراهانی حرف های مادرشو تکذیب کرد
پاسخ
واقعا که!
نمیدونم!شاید عقده ای یا شایدم بی جنبه بوده!
پاسخ
نمیدونم برای چی این کارا رو انجام میدن به خاطر پول
ادم باید حیوان باشه تا این کارارو انجام بده
به خاطر پول
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط Avril.
آگهی
خدا مي دونه درسته يا غلط Huh
پاسخ
اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

پاسخ
هركس خب آرزويي داره اونم ارزوش اين بوده....چطور تهي رفت هيچكس هيچي نگفت، چون مرد بود.... ولي اين دختره...چون دختره هرچي ميخاين ميگينUndecided
خـــدا…!
آن حـس زیبــاست که درتاریکـــی صحـــرا،
زمــانی که هـــراس مـــرگــــــ می دزدد، سکـــوتت را...
یکی همچـــون نسیم دشت می گــــوید،

"كــــــــــنارت هستم ای تنهــــــــــا"

و دل آرام میگــــیرد..!
پاسخ
بدم میاد ازش
به نظر من که خودش بودهSleepy

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  4 تا سوال در باره ی شکلک های فلش خور!
  مطالبی درمورد اردیبهشتیا (موضوع شفارشی)
Heart مطالبی از ویکتور هوگو
Heart مطالبی از ویکتور هوگو
  این موضوع سفارشی هستش مطالبی واسه تیرماهی های گلم .
Thumbs Up خبرمهم خبرمهم گلشیفته فراهانی ب قتل رسید+عکس
  مطالبی جدید درمورد دی ماهیا +سپاس ونظر فراموش نشه
  چند چیزدر باره فرح پهلوی...همسر شاه پهلوی...خیلی خوبه نیای از دس دادی
  گلشیفته فراهانی
  گلشیفته فراهانی به قتل رسید!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان