انجمن های تخصصی  فلش خور
سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: آهنگ و موسیقی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- موضوع: سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! (/showthread.php?tid=98615)

صفحه‌ها: 1 2 3

سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! - PISHY - 29-03-2014

سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! 1

سلنا گومز ماه ژانویه به این بهانه که میخاد زمانی رو به خودش اختصاص بده به مدت دو هفته در مرکز باز توانی بود و مثل این که خیلی مشتاقه در این باره حرف بزنه.
سلنا در این مورد گفته که بخاطر حرفه و کارش خیلی تحت فشاره و این که این فشار ها از ده سالگی روی او بوده و از اون موقع نتونسته استراحت کنه و زمانی رو به خودش اختصاص بده .

سلنا گفته:دور و بر من پر از ادم هایی است که مدام سعی دارن منو راهنمایی کنن و بهم بگن که چکار بکنم و چکار نکنم!بعضی هاشون واقعا میخان به من کمک بکنن اما بعضی دیگه نه!!اونا مدام منو تحت فشار میذارن:من باید سکسی باشم من باید تو دل برو باشم من باید خوب باشم و...من باید در عین حال همه ی این صفات رو داشته باشم .تمام روز دوستام مدرسه خانواده و کارم منو تحت فشار میذارن بهم میگن چی بپوشم چطور بنظر بیام چی بگم چطور رفتار کنم و...تا این که این اواخر دیگه کنترلم از دستم خارج شد و خودمو گم کردم .من به این پیشنهاد اطرافیان فک کردم و سعی کردم خودمو تغییر بدم چون واقعا برام مهمه که خودم باشم همونی که بقیه از من انتظار دارن میخام اینو بدونین این شمایید که دنیارو تغییر میدین ن من و این عالیه که واقعا شما میتونین این کارو بکنین.من اینجام که درمورد راهی که رفتم بهتون بگم من نمیخام به رسانه ها بگم بلکه اینجام به خودتون بگم .
او ادامه داد که برای تغییر دنیا باید اعتماد بنفس و خود باوری داشت!

اما نظرات کاربران در سایت های خبری نشون داده بود که او را دروغگو خطاب کردن و مردم معتقد بودن اینا همش یه مشت شعاره که سلنا اونارو تکرار کرده .تمام کارای وی را بازی و خودش را بازیگر خطاب کرده بودن!!
ولی سلنا محشره
اصلا هم دروغگو نیست
اون بهترین دختر دنیاست

RE: سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! - درسا11 - 29-03-2014

من زیاد باهاش حال نمی کنم .......ریحانا یه چیز دیگست

RE: سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! - PISHY - 30-03-2014

فقط یه نظر؟Huh

RE: سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! - # αпGεʟ - 30-03-2014

حوصله نداشتم بخونم ولی سپاسیدم.Heart

RE: سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! - ب تو چ - 01-04-2014

خو به سلامتي خودشو پيدا كرد ؟؟؟؟؟

RE: سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! - # αпGεʟ - 02-04-2014

خودشو کجا گم کرده بود؟Tongue

RE: سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! - Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ - 02-04-2014

تـو جـیـب مـن بـود! پـیـدا شـد![Big Grin]

RE: سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! - # αпGεʟ - 02-04-2014

هعBig Grin
فاطمه مراقب باش جاستین تو جیبت نباشهTongue

RE: سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! - Berserk - 25-09-2014

(29-03-2014، 18:48) درسا11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین آفرین کاملا باهات موافقم 

سلنا اصن سلب خوبی نیس صدا ک اصن نداره فقط یه ذره خوشگلی داره تمام معروفیتشم مدیون جاستین بیبر کلا خیلی عقده ای و دروغگو عه ggreggreggreggreggre

RE: سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! - PISHY - 25-09-2014

(25-09-2014، 15:14)ریحانا 001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 18:48) درسا11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین آفرین کاملا باهات موافقم 

سلنا اصن سلب خوبی نیس صدا ک اصن نداره فقط یه ذره خوشگلی داره تمام معروفیتشم مدیون جاستین بیبر کلا خیلی عقده ای و دروغگو عه ggreggreggreggreggre

اگ مشکلی داری لازم نیست ک نظر بدی