امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم!

سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم! 1

سلنا گومز ماه ژانویه به این بهانه که میخاد زمانی رو به خودش اختصاص بده به مدت دو هفته در مرکز باز توانی بود و مثل این که خیلی مشتاقه در این باره حرف بزنه.
سلنا در این مورد گفته که بخاطر حرفه و کارش خیلی تحت فشاره و این که این فشار ها از ده سالگی روی او بوده و از اون موقع نتونسته استراحت کنه و زمانی رو به خودش اختصاص بده .

سلنا گفته:دور و بر من پر از ادم هایی است که مدام سعی دارن منو راهنمایی کنن و بهم بگن که چکار بکنم و چکار نکنم!بعضی هاشون واقعا میخان به من کمک بکنن اما بعضی دیگه نه!!اونا مدام منو تحت فشار میذارن:من باید سکسی باشم من باید تو دل برو باشم من باید خوب باشم و...من باید در عین حال همه ی این صفات رو داشته باشم .تمام روز دوستام مدرسه خانواده و کارم منو تحت فشار میذارن بهم میگن چی بپوشم چطور بنظر بیام چی بگم چطور رفتار کنم و...تا این که این اواخر دیگه کنترلم از دستم خارج شد و خودمو گم کردم .من به این پیشنهاد اطرافیان فک کردم و سعی کردم خودمو تغییر بدم چون واقعا برام مهمه که خودم باشم همونی که بقیه از من انتظار دارن میخام اینو بدونین این شمایید که دنیارو تغییر میدین ن من و این عالیه که واقعا شما میتونین این کارو بکنین.من اینجام که درمورد راهی که رفتم بهتون بگم من نمیخام به رسانه ها بگم بلکه اینجام به خودتون بگم .
او ادامه داد که برای تغییر دنیا باید اعتماد بنفس و خود باوری داشت!

اما نظرات کاربران در سایت های خبری نشون داده بود که او را دروغگو خطاب کردن و مردم معتقد بودن اینا همش یه مشت شعاره که سلنا اونارو تکرار کرده .تمام کارای وی را بازی و خودش را بازیگر خطاب کرده بودن!!
ولی سلنا محشره
اصلا هم دروغگو نیست
اون بهترین دختر دنیاست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط 7383 ، سورنا فاول ، # αпGεʟ ، яᎧмιиα ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، noosha joon ، RєƖαx gнσѕт ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ~Mahnaz~ ، ★ASAL-GIRL★ ، **مرضيه** ، "تنها" ، aLiReZaZ-iM ، [χσℓσνєѕтєя] ، mahru ، $yamna$
آگهی
من زیاد باهاش حال نمی کنم .......ریحانا یه چیز دیگست
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★
فقط یه نظر؟Huh
PISHY

*.*
پاسخ
حوصله نداشتم بخونم ولی سپاسیدم.Heart

پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★ ، "تنها"
خو به سلامتي خودشو پيدا كرد ؟؟؟؟؟
پاسخ
خودشو کجا گم کرده بود؟Tongue

پاسخ
آگهی
تـو جـیـب مـن بـود! پـیـدا شـد![Big Grin]
پاسخ
هعBig Grin
فاطمه مراقب باش جاستین تو جیبت نباشهTongue

پاسخ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ★♕NIGHT STAR♕★
(29-03-2014، 18:48) درسا11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین آفرین کاملا باهات موافقم 

سلنا اصن سلب خوبی نیس صدا ک اصن نداره فقط یه ذره خوشگلی داره تمام معروفیتشم مدیون جاستین بیبر کلا خیلی عقده ای و دروغگو عه ggreggreggreggreggre
پاسخ
 سپاس شده توسط RєƖαx gнσѕт ، ★♕NIGHT STAR♕★
(25-09-2014، 15:14)ریحانا 001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 18:48) درسا11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین آفرین کاملا باهات موافقم 

سلنا اصن سلب خوبی نیس صدا ک اصن نداره فقط یه ذره خوشگلی داره تمام معروفیتشم مدیون جاستین بیبر کلا خیلی عقده ای و دروغگو عه ggreggreggreggreggre

اگ مشکلی داری لازم نیست ک نظر بدی
PISHY

*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط love selena gomez ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، "تنها"

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!
  میخانۀ سلنا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان