امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

®~ پاتوق بچه های کرد ~®

(15-08-2015، 22:14)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه چراا محتوا فاشیستی اضافه کردی

این چیه

®~ پاتوق بچه های کرد ~® 5

Dodgy
فاشیستی نیست! اصلا ربطی نداره!
ایشون فقط به وسعت کردستان اشاره دارن!
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط sober
آگهی
(16-08-2015، 0:05)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2015، 22:14)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه چراا محتوا فاشیستی اضافه کردی

این چیه

®~ پاتوق بچه های کرد ~® 5

Dodgy
فاشیستی نیست! اصلا ربطی نداره!
ایشون فقط به وسعت کردستان اشاره دارن!

عه من اشاره داشتم به جزیات
نگاه کن

? WHAT YOU KNOW ABOUT LOVE

? WHAT YOU KNOW ABOUT LIFE

? WHAT YOU KNOW ABOUT BLOOD
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
والا این پرچمه دولت محلیه کردستانه! نظر بنده رو بخوای، به نظرم اگه تو ایرانم بخش کردنشین پارلمان و رییس محلی خودش رو داشته باشه ولی از دولت مرکزی اطلاعت کنه خیلی از مشکلات حل میشه. ینی فدرالی شدن! فدرالی شدن ریسک خودش رو داره ولی اگه درست انجام بشه مشکلی پیش نمیاد. این اتفاق در مورد همه ی قوم های ایران باید بیوفته تا اتحاد حفظ بشه!

پاسخ
 سپاس شده توسط ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، Spell †
(16-08-2015، 0:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا این پرچمه دولت محلیه کردستانه! نظر بنده رو بخوای، به نظرم اگه تو ایرانم بخش کردنشین پارلمان و رییس محلی خودش رو داشته باشه ولی از دولت مرکزی اطلاعت کنه خیلی از مشکلات حل میشه. ینی فدرالی شدن! فدرالی شدن ریسک خودش رو داره ولی اگه درست انجام بشه مشکلی پیش نمیاد. این اتفاق در مورد همه ی قوم های ایران باید بیوفته تا اتحاد حفظ بشه!

خوب این فقط کردها هستن که اینو میخوان
که سرش جنگ هم شد
فکر کنم تو حالت عادی بیشتر به نفعشون باشه

? WHAT YOU KNOW ABOUT LOVE

? WHAT YOU KNOW ABOUT LIFE

? WHAT YOU KNOW ABOUT BLOOD
پاسخ
(16-08-2015، 0:14)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 0:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب این فقط کردها هستن که اینو میخوان
که سرش جنگ هم شد
فکر کنم تو حالت عادی بیشتر به نفعشون باشه
داستانش درازه و اینجا هم جای بحثش نیست ولی اگه تاریخ همین 35 سال اخیر رو با جزییات و بی طرفانه مطالعه کنی از منابع گوناگون متوجه خیلی چیز ها میشی. راهش فدرالیته هست از نظر من. ینی دولت های محلی زیر سقف ارتش و قانون اساسی و وزارت امور خارجه در پایتخت و پارلمان مرکزی!

برای این که سو برداشتی نشه من عکسه پست اول رو بر می دارم.

پاسخ
 سپاس شده توسط ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، sania.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Bug پاتوق شما کجاســــــــــــــــــــــــــــــــت؟؟
  پاتوق مازندرانی ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان