امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میخوام بهتون چندتا ف ی ل ت ر شکن قوی معرفی کنم...........

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام بهتون چندتا ف ی ل ت ر شکن قوی معرفی کنم........... 1

سلام امروز قصد داریم قوی ترین فیلتر شکن دنیا رو به شما معرفی کنیم ولی قبلش باید به شما انواع فیلتر شکن ها را معرفی کنیم و اینکه اصولا هر فیلتر شکن به چه دردی می خورد.
۱- نماز:
فکر می کنم بهترین فیلتر شکن دنیا باشه که خود خدا هم زیر این فیلتر شکن امضا و مهر کرده … باور ندارید ” ان الصلاه تنهی عن فحشا و المنکر – عنکبوت/۴۴”.
۲- ماه مبارک رمضان:
این سری از فیلتر شکن ها مدت زمان طولانی برای شما کاربرد دارد و حتی باعث می شود ویروس هایی با گناه وارد خود کرده اید قتل عام کند .
۳- قرآن :
فقط برای این فیلترشکن بگویم که نظیرش اصلا وجود ندارد همه متخصص فیلتر شکنی (پیامبران) جلوی این کلام الهی زانو می زنند … برای اثر کردنش اول قدم خواندنش و فهمیدن و پله آخر عمل کردن به آن است.
۴- محبت اهل بیت (ع):
متاسفانه این نسخه از فیلتر شکن ها همه جا پخش نشده و به گفته صاحبان این فیلتر شکن ها این برای کسانی است واقعا به ما اعتقاد داشته و پیرو ما باشند.
۵- اذکار:
این ذکر باید توسط متخصصشان تجویز بشود.
اخطار اخطار : در مورد این فیلترشکن باید گفت نسخه های تقلبی زیادی وجود دارد پس مواظب باشید.
دلیل فیلتر شدن!!!:
وقتی انسان گناه می کند به دلیل جهلشان به ازای هرگناه یک قدم از خدا دور می شود این فیلتر ها بر چشمانمان، گوش هایمان و قلب ما سیطره می زند و اگر کسی دچار این گناهان شد اگر به یکی از این فیلتر شکن ها وصل باشد ان شاءالله به راه مستقیم هدایت می شود.
به هر حال هدف ما معرفی بهترین فیلتر شکن ، قوی ترین فیلتر شکن و سریعترین فیلتر شکن بود حالا تصمیم با خودتان است، انشاءالله که استفاده برده باشید.

پاسخ
 سپاس شده توسط SaYe 124 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، سوگولی ، ایرانی اسلامی ، Mehrab@n ، A General ، دختر تنها12 ، تیک تاک13 ، ❤уαѕαмιη❤ ، Mr.Unnamed ، mr.destiny
آگهی
عجب فیلتر شکنایی هستن!
فیلتر شکن نیستن  اینا خورد میکنن فیلتر رو×
البته این فیلتر شکنا میتونه خیلی مؤثر باشه ولی قبلش باید یه تبلیغاتی هم داشته باشه تا مردم با اشتیاق ازش استفاده کنن (:
و همیشه مشتری این نوع فیلتر شکن باشن و از فیلتر شکنای نامعتبر و جنس بد استفاده نکنن تا به چیزایی که نمیخوان برسن ×
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ρυяρℓє_ѕку
اینو یک بار توی کامپیوتر یک شخص مذهبی خونده بودم
تمام من برای تو 
تویی که جان من شدی ... Heart

پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، *_*
اسم تاپیک رو مث آدم بنویسید چی میشه؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Black_Man ، Alijah-1994 ، antipa
(04-02-2015، 22:54)Bʀᴏᴛʜᴇʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم تاپیک رو مث آدم بنویسید چی میشه؟!

مشكلش؟
پاسخ
خیلی به درد می خورن به خصوص تو شکستن فیلتر های موجود در راه به رسیدن به خدا
خودمو خودمو بازم خودم
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
میخوام بهتون چندتا ف ی ل ت ر شکن قوی معرفی کنم........... 1

امروز می خواهیم چند تا ف ی ل ت ر شکن برای شما معرفی کنیم این ف*ی ل ت ر شکن ها صد در صد کار می کند و تضمینی و کاملا رجستری شده است و شما می توانید بدون هیچگونه شک و تردیدی استفاده کنید البته همیشه در نظر داشته باشید که این روزها ف ی ل ت رشکن های تقلبی و نوظهور زیادی وجود دارد که بسیار مخرب هستند و سیستم شما رو به هم می ریزند و به هدفی هم که دارید نمی رسید و بجای اینکه ف*یلترشکنی بکنند بین انسان و خدایش ف*یلتر درست می کنند.

از این ف*یلتر شکن ها که وارد دنیای انسان ها شده اند می توان به تعصب غیر صحیح، تقلید کور کورانه، پیروی کردن از اکثریت، مد گرایی، پیروی کردن از عادات زشت اجتماعی و غیره اشاره نمود . وقتی انسان مرتکب گناه می شود به مرور و تکرار گناه ها خودش را از خدا دورتر می کند و کم کم گناهان ف*یلترهایی می شوند که مانع ارتباط انسان با خدای خودش می گردند در این نوشته قصد داریم ف*یلتر شکن هایی رو معرفی کنیم که با استفاده از انها هیچ ف*یلتری نمی تواند مانع شما شود.
۱- نماز: بهترین ف*یلتر شکن دنیا که خود خدا هم زیر این ف*یلتر شکن را امضا و مهر کرده خصوصیت مهم این فیلتر شکن این است که مانع می شود انسان با گناه کردن ف*یلترهایی رو بین خودش و خداش ایجاد کند … اگه باور ندارید این آیه رو بخوانید ” ان الصلاه تنهی عن فحشا و المنکر عنکبوت/۴۴

۲- قرآن : لنگه نداره همه کسانی که متخصص هستند از این فی*لتر شکن بی بدیل استفاده می کنند و جلوی کلام خدای تبارک و تعالی زانو می زنند برای استفاده از این ف*یلتر شکن آن را بخوانید و بفهمید و به آن عمل کنید.

۳- ولایت: این ف*یلتر شکن بسیار قوی عمل می کنه برای استفاده از آن باید علاوه بر اعتقاد و محبت اهل بیت علیهم السلام انسان به سلاح عمل هم مجهز باشد و اطاعت پذیری از ولایت جزء لا ینفک وجودش باشد

برگرفته از: ثائر
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ( lιεβ ) ، DAZZLING BOY ، Mr.Unnamed ، mr.destiny ، Spell † ، ρυяρℓє_ѕку
  • اسپم ها پاک شد!
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تعداد همسران پیامبر اکرم(ص) چندتا بوده؟ نام آنها چه بوده است؟
  معرفی ادیان به زبان فلشخوری(آیین شینتو ص 14 )
  چندتا عکس بیشتر نیست............فقط نگاه کن همین
  معرفی پیامبران
  معرفی
  معرفی دعای ویژه زیادشدن حافظه
  میخوام تلاش کنم صفر بگیرم!
  معرفی کامل دوستان شیطان
  قرآن بهترین بنده خدا را معرفی می کند!!
  معرفی انواع حجاب رایج درجهان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان