امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بيوگرافي خسرو حيدري

متولد : ۲۳ شهریور ۱۳۶۲

زادگاه : تهران، ایران

قد : ۱۷۴ سانتی‌متر

شماره پيراهن : 2

زندگی شخصی :

خسرو حیدری که نام کامل اوست در تاریخ ۲۳/۶/۱۳۶۲ در تهران میدان رسالت در خیابان هنگام در یک
خانواده متوسط از نظر مالی که دارای یک خواهر بزرگتر از خود بود به دنیا آمد . او پس از گذراندن دوران
کودکی و وارد شدن به مقطع دبستان کم کم به ورزش فوتبال علاقه مند شد تا جایی که پدر خسرو او را به
مدارس فوتبال فرستاد او دوران پیشرفت را به سرعت طی کرد تا جایی که تیم های کوچک بسیاری او را
در همان سنین کودکی می خواستند و اعتقاد داشتند که او می تواند بسیار پیشرفت کند همین دلایل باعث شد
که او به مدرک دیپلم بسنده کند و ادامه تحصیل نکند که خود این باعث مخالفت پدر خسرو با فوتبالش شد اما
بعد ها پدرش با دیدن اشتیاق او و پیشرفتش در فوتبال راضی به این کار شد . او پس از وارد شدن به تیم های
مختلف نوجوانان و جوانان و … کار حرفه ای خود را در لیگ برتر ایران با تیم های ابومسلم(۲سال) پیکان
تهران (۱سال) پاس (۳ سال) استقلال (۲سال) آغاز و هم اکنون هم در تیم سپاهان اصفهان به سر می برد و
او امیدوار است که روزی بتواند در لیگ محبوبش یعنی لالیگای اسپانیا بتواند بازی کند . در ضمن او پس از
ازدواج در سال ۱۳۸۴ در تهران منطقه ی پونک ساکن شد

خسرو حیدری از دوران کودکی به ورزش فوتبال علاقه فراوان داشت ولی هیچگاه فکر رسیدن به این
درجات از سطح فوتبال را نمی کرد و مثل اکثریت کودکان آرزوی دکتر و یا خلبان شدن داشت اما با وارد شدن
به مقاطع تحصیلی و دبستان علاقه فراوانش به فوتبال بیشتر نیز شد و از همان کودکی پدر بزرگوارشان
خسرو را در عضویت مدارس فوتبال های مختلفی درآوردند و مبانی اولیه فوتبال را به خوبی آموخت .
با رسیدن به سن جوانی و با وارد شدن به مرحله ی جدیدی از فوتبال خود یعنی به عضویت درآمدن در تیم
مقاومت تهران و سپس جوانان پرسپولیس این ورزش را به طور جدیتری دنبال کرد و با مشاهده ی پیشرفت
خود در فوتبال و همچنین بهتر بودن فوتبال نسبت به درسش , بیشتر روی به سمت فوتبال آورد این عوامل
باعث شد که به مدرک دیپلم اکتفا کند و تصمیم به ادامه ی جدیتر فوتبال خود کند اما این مسائل باعث مخالفت
پدرشان با ادامه ی فوتبال پسرشان شد چرا که فوتبال را دلیلی برای لطمه زدن به درس و ادامه ی تحصیل
خسرو می دانستند اما در ادامه پس از اینکه پدر خسرو موفقیت و اشتیاق پسرشان را در رسیدن به مراحل
بالای فوتبال دیدن خودشان عاملی برای ادامه و مشوق و حامی بزرگی در فوتبال خسرو شدند و به این
ترتیب خسرو با طی کردن مراحل مختلفی از فوتبال خود به این جایگاه از فوتبال رسید همچنین خسرو در
دوران جوانی در کنار فوتبال خود در جواهر سازی مشغول به کار کردن بود تا جایی که اگر خسرو
فوتبالش را ادامه نمیداد حتما در همان جواهر سازی ادامه به کار میداد . سرانجام خسرو در سال 84 ازدواج
کرد و تا قبل از رفتن به اصفهان (تیم سپاهان) در پونک مستقر شد و بعد از بازگشت به استقلال هم اکنون
در تهران زندگی می کند ((با عرض پوزش از در اختیار گذاشتن آدرس محل سکونت کنونی خسرو حیدری
جدا معذوریم .
حضور در استقلال، آرزویی که محقق شد

خيلي دير به جايي كه مي خواست رسيد. خودش ادعا مي كند فرزند استقلال است و از روزي كه تيم
اميدهاي استقلال را ترك كرده، به بازگشت مي انديشيده، اما اين بازگشت با تاخير بود. او بارها تيم
عوض كرد. به پاس رفت و سرانجام در تغيير و تحولاتي كه فتح الله زاده در تيمش به وجود آورد جذب
استقلال شد. «مي دانستم يك روز برمي گردم. وقتي پيشنهاد استقلال رسيد ديگر حتي به خودم اجازه
فكر كردن هم ندادم. آنقدر در مورد آينده زندگي فوتبالي ام فكر كرده بودم كه لازم نبود سر مسائل كوچك
بحث كنم. مي خواستم از فراموشي بيرون بيايم. هدفم اين بود كه بيشتر و بهتر ديده شوم و براي همين به
استقلال برگشتم. براي من چيزي جز اين اهميت نداشت كه به تيم ملي دعوت شوم. من اين هدف را در
تمام سال هاي قبلي زندگي ام از دست داده بودم

خسرو حيدري در استقلال آرام آرام جاي خود را پيدا كرد و مبدل به بهترين بازيكن سمت راست فوتبال ايران
شد؛ اما آيا تمامي اين جهش فني خسرو در گروي حضورش در پيراهن استقلال بود؟ حيدري از همين تفكر
ناراحت است: ” مسلما نه! من مثل هميشه بازي مي كنم. هيچ فرقي هم با سال هاي قبل ندارم. شايد امروز
بازيكنان كناري ام به مراتب بهتر باشند؛ اما اين فقط كار مرا راحت تر مي كند. راحت تر شدم، چون براي
موفقيت 100 درصد تلاش مي كنم، نه 200 درصد. من هميشه همين بازيكن بودم، همين خسرو حيدري،
اما كسي مرا نمي ديد .
افتخارات

قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۸-۸۷ به همراه تیم استقلال تهران

قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۰-۸۹ به همراه تیم سپاهان اصفهان
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان