امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کوثری «فصل سرد» را می‌سازد

کوثری «فصل سرد» را می‌سازد

نویسنده «صاحبدلان» اولین تجربه بلند سینمایی خود را با تهیه کننده نام آشنای سینما تجربه می کند.
کوثری «فصل سرد» را می‌سازد 1جهانگیر کوثری تهیه‌کننده سینما در خصوص جدیدترین فعالیت سینمایی خود به خبرنگار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: در حال همکاری با یک کارگردان کار اولی دیگری به نام امیرحسین ترابی برای ساخت فیلم سینمایی «فصل سرد» هستم.

وی در مورد علت همکاری با ترابی بیان کرد: «فصل سرد» از فیلمنامه‌ای بسیار قوی بهره می‌برد و این موضوع دلیل همکاری من شد. البته ترابی قبلا فیلمنامه «صاحبدلان» و چندین فیلم را نوشته و تجربه خوبی در این زمینه دارد.

این تهیه کننده اضافه کرد: ترابی اولین تجربه بلند سینمایی خود را تجربه می‌کند و شخص با استعدادی است. به این جهت مانند بقیه کارگردان‌های اولی که من با آنها کار کردم، به این جوان هم دست همکاری دادم.

کوثری در بخش پایانی صحبت‌های خود در مورد دیگر جزئیات این فیلم خاطرنشان کرد: هنوز گروه را انتخاب نکردیم و ترجیح می‌دهم سخن در این باره را به زمان دیگری موکول کنم.

گفتنی است؛ آخرین فعالیت آماده پخش جهانگیر کوثری «پل خواب» به کارگردانی اکتای براهنی و «فراری» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد است.  

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خالق سریال Black Mirror یک مستندنما بر اساس سال ۲۰۲۰ می‌سازد
  جرج کلونی فیلم Calico Joe را براساس رمانی از جان گریشام می‌سازد
  نتفلیکس فیلمی براساس قایقران مشهور استرالیایی می سازد
  یونیورسال فیلمی درباره بدلکاری با بازی رایان گاسلینگ و کارگردانی دیوید لیچ می‌سازد
  رضا عطاران سریال شبکه نمایش خانگی می‌سازد
  درخشنده «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» را می‌سازد
  جانکی ایکس ‌ال برای نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League موسیقی جدید می‌سازد
  آمازون سریالی بر اساس زندگی جو اگزوتیک با بازی نیکلاس کیج می‌سازد
  «مسعود جهانی» موسیقی فیلم «رضای خدا» را می‌سازد
Video علی مصفا و باران کوثری در فیلم بی همه چیز حضور خواهند داشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان