امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس های جدید.(بیاتو پشیمون نمیشی)

Heart 
-چقدر احمقانست که ازیک قهوه تلخ انتظار فال شیرین داشتن!مثل من که ازتو انتظار عشق داشتم....
.
.
.
.-حس خوبیه...به خودت میای میبینی به کسی که رهات کرده وبدجور بهت ظلم کرده دیگه نه نیاز داری نه احساسی ولی اون داره از بی تو بودن میمیره!
.
.
.
-باران همیشه میبارد،اما مردم ستاره را بیشتر دوست دارند.نامردیست ان همه اشک رابه یک چشم فروخت...
.
.
.
-سیگاریم کرد بارفتنش،کسی که به قلیان کشیدنم گیر میداد.
.
.
.
-اون لحظه که گفتش یکی بهتر از تو پیدا کردم یاد ان روزی افتادم که به 100تا بهتر از اون گفتم من بهترینو دارم.
.
.
.
-هروقت دلم گرفت میخندم به یاد کسی که برای لبخندش بارها دل گرفت.
.
.
.
-لعنت به خیابان هایی که گربه ها در ان جفتگیری میکنن،اما من نمیتونم دست عشقمو بگیرم.
.
.
.
-تادیروز هرچی مینوشتم عاشقانه بود!از امروز هرچی بنویسم صادقانست!عاشقانه دوستت دارم.
.
.
.
زیباترین حس زندگی مرور خاطرات خوبه!مرورت میکنم هنگامیکه دلتنگم.
.
.
.
-ادعای بی تفاوتی سخت است!ان هم نسبت به کسی که زیباترین حس دنیا را بااو تجربه کردی...!
.
.
.
-ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت،عمرا بفهمن داری جون میکنی تا حرمتهارو نگهداری.
.
.
.
-میگن یه نخ سیگار ادمو اروم میکنه،من موندم!تو قد سیگارم نبودی!
.
.
.
.
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس های جدید.(بیاتو پشیمون نمیشی) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi_k ، Moh ha DZ ، ♥bahar♥ ، امیر بهادر رفعتی ، aylari ، mona49 ، negin .m ، *نفرین به دنیا* ، دوست داشتني ، ترانه95 ، ♣♦♠l♥k♠♦♣
آگهی
اسپم ها پاک شدند
پاسخ
 سپاس شده توسط ملیکاخانم
چقدر احمقانست که ازیک قهوه تلخ انتظار فال شیرین داشتن!مثل من که ازتو انتظار عشق داشتم....Sleepy
خعللللللی از این پیام خوشم اومد ممنونم 4xv
فاصله ات را با آدم ها نگه دار ،آدم ها يک دفعه روي ترمز مي زنند و تو مقصر مي شوي...rding

پاسخ
 سپاس شده توسط ملیکاخانم
اسپم ها پاک شدند
پاسخ
اپم کجا بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط *نفرین به دنیا*
ممنونHeart
یه لحظه گوش کن خدا
جدی میگم...نه بچه بازی نه ادا اطوار،تواین دنیا
حال خیلی ها خوب نیست!یه دستی به زندگیشون بکش
"لطفا"
پاسخ
 سپاس شده توسط ملیکاخانم
نظربدید دیگه
پاسخ
 سپاس شده توسط *نفرین به دنیا*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوک جدید جدید داااااااااااااااااااااااااغ
  بهترین اس م اس های رفاقتی بیا پشیمون نمیشی
  بیاتو . سپاس یادت نره ها.
  اس ام اس فلسفی. سری جدید جدید
  اس ام اس باحال(بیاتو)
  اس ام اس های جدید پرسشی جدید
  سری جدید جوک های خنده دار و جدید
  اس ام اس سرکاری.سری اول.ته خنده.پشیمون نمیشی بیا
  ☺☻♥بیاتو جالبه ضرر نمی کنی♥☻☺
  *جک جدید خنده دار92*.........بیاتو فقط بخند

پرش به انجمن: