امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایا میدانستید جن ها............

Wink 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایا میدانستید جن ها............ 1

آیا ﻣﻴﺪﺍﻧﺴﺘﻴﺪ " ﺟﻦ ﻫﺎ" ﻋﻼﻗﻪ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻛﻪ ﺷﺒﻬﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪ ﺭﻭ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﻫﺎ ﯾﺎ ﻣﺒﻠﻬﺎﯼ ﺩﻭﺭ ﻭﺭﺗﻮﻥ ﺑﺸﯿﻨﻦ ﻭ ﺗﺎ ﺻﺒﺢ ﻧﮕﺎﺗﻮﻥ ﮐﻨﻦ |:

ﺁﻳﺎ ﻣﻴﺪﺍﻧﺴﺘﻴﺪ " ﺟﻦ ﻫﺎ " ﻋﻼﻗﻪ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻛﻪ ﺷﺒﻬﺎﺍﺯ ﺯﯾﺮ ﺗﺨﺖ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﯾﺪ ﺑﺮﯾﺪ ﺁﺏ ﺑﺨﻮﺭﯾﺪ ﯾﺎ ﺩﺳﺘﺸﻮﯾﯽ ﭘﺎﺗﻮﻥ ﻭ ﺑﮕﯿﺮﻥ |:
.
ﺁﻳﺎ ﻣﻴﺪﺍﻧﺴﺘﻴﺪ " ﺟﻦ ﻫﺎ " ﻋﻼﻗﻪ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻛﻪ ﺷﺒﻬﺎﺍﺯ ﺗﻮﯼ ﮐﻤﺪ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ﮐﻪ ﺩﺭﺵ ﻧﯿﻤﻪ ﻻ ﻫﺴﺘﺶ ﺑﺎ ﯾﻪ ﭼﺸﻢ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﺗﺎ ﺻﺒﺢ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﻨﺪ |:
.
ﺁﻳﺎ ﻣﻴﺪﺍﻧﺴﺘﻴﺪ " ﺟﻦ ﻫﺎ" ﻋﻼﻗﻪ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻛﻪ ﺍﺯ ﮔﻮﺷﻪ ﺑﺎﻻﻱ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺳﺮﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﻮﺭﺏ ﺟﻠﻮ ﺑﻴﺎﻭﺭﻧﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻛﻨﻨﺪ؟ | :|
.
ﺁﻳﺎ ﻣﻴﺪﺍﻧﺴﺘﻴﺪ " ﺟﻦ ﻫﺎ " ﻋﻼﻗﻪ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮ ﺣﻤﻮﻡ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺷﺎﻣﭙﻮ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ ﻭ ﭼﺸﻤﺘﻮﻥ ﺑﺴﺘﺲ ﺭﻭﺑﺮﻭﺗﻮﻥ ﻫﺴﺘﻦ ﻭ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻦ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﻣﻮﺍﻗﻊ ﻫﻢ ﭘﺸﺘﺘﻮﻧﻦ ﻭ ﻣﯿﺰﻧﻦ ﭘﺸﺘﺘﻮﻥ |:

خــــــــــــــــــــــــــــــــوب بخوابیــــــــــــــــــــــــــــد Big GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، محمدهادی♥♥♥♥♥♥♥♥ ، בחור משוגע
آگهی
آخه اینا چیه نوشتی من شب خوابم نمیبره آخهcrying
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
ایا میدانستید جن ها............ 1ایا میدانستید جن ها............ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
نع بابا فقط برا ترسوندن ماست نترس مملیBig GrinHeart
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

پاسخ
HeartIdeaWinkBig GrinSad:2gw1:3ztz:L28:237:84::nea::nea::nea:cofcoldaahgrou:tnp:khoshru190pe5:491:
پاسخ
منم شنیده بودم.
فکرکن توی اتاقت تنهانشستی بهدیکی ازبالای پنجره سرشوبیاره پایین،من درجاسکته میکنم.
امامثلامارونگاه کنن چی میشه؟ماروکه نمیکشن.Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
موضوع دیگه ای غیر جن و ارواح نیس که شما همش راجبش حرف میزنید؟
NABASHI DOSTAT HASTAN Big Grin Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط پونی کوچولو
اینارو نگو من شب خوابم نمیبرهههههههههههcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط پونی کوچولو

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان