امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*ســـــــوتــــــی هــــــای من و ... o_O *

توی ماشین من و دو تا دختر عموهام و دو تا دختر عمه ام داشتیم میرفتیم با سرعت زیاد تیکه مینداختیم به پسرا … یکی از دختر عمه هام ساکت بود بهش گفتیم چیه تریپ مثبتی؟؟؟؟
گفت نه خیر شیشه رو کشید پایین حواسش نبود پشت چراغ قرمزیم به یه موتوری که بغل دستمون بود گفت : جوووووووووووووووووون بخورمت...
بعد میگه بهاره(فرزانه) چقدر سرعتش زیاده داره با ما میاد میگم خره پشت چراغ قرمزیم ، پسره هم خرکیف شده بود ولش نمیکرد...
من : !__!
بقیه:؟__؟
پسره : ^__^
دختر عمم:0__0
از اون موقع بود که توبه کردیم و دخملای سربه راهی شدیمBig Grin

یه بار با خانواده رفته بودیم پارک جاتون خالی جیگر برده بودیم ...بعد جا نبودهمه تو هم تو هم نشسته بودن به گونه ای که من جلو بابام نشسته بودم . . . یهو دیدم پسر خالم یه لیوان اب گرفته طرفه من
منم خوشحال خوشحال اومدم کلاس بیام گفتم :نه نه میل ندارم نوش جان برگشته بهم میگه واسه تو نیس که بابات غذا مونده تو حلقش داره خفه میشه برگشتم دیدم بابام داره پرپر می زنه بنده خدا یعنی منو
میگی : 0__0
بابام : o__O

یه روز بامامانم رفتیم بیرون یه تیپ پسرکشم زدم که همه توکفش بمونن یه سیوشرت که تازه خریده بودمم پوشیدم.بعد از این که طول خیابونا را متر کردیم دیگه جونمون از دماغمون داشت درمیومد برا اخرین بار رفتیم تو یه مغازه باکلاس وداشتیم توشا میگشتیم که دیدم دو تاپسر که به خوشتیپ گفته بودن زکی,وفروشنده بودن دارن منا دید میزنن وباهم میخندن (دلم میخواست چشماشونا با ناخنام بکشم بیرون عوضیا).یکیشون پاشو از گلیمش دراز کردوگفت خانم ببخشید برچسب قیمت سویی شرتتونا رایادتون رفته بکنین حالا منا بگین کارد میزدین خونم در نمیومد بعد از یه عالمه سرخ وسفید شدن مثل لبو تشکر کردم و با مامانم زدیم بیرون.Big Grin

عاقا اینارو چون بعضیا گفته بودن بازم سوتی بذار گذاشتمBig Grin
رکورد زدیم ما تو سوتی دادنBig Grin

نظر و سپاس فراموش نشه...Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط پسرک تنها ، $maryam$ ، -khoRshid ، MONA-GH ، شکوفه2 ، Elena ♥♥♥♥♥ ، BaHaR.7 ، SEL♥♥♥ ، میم بده ، صوصن
آگهی
بابا ی کم حواست رو جمع کن کمتر سوتی بدی دیگه!!!!
دمت گرم باحال بودHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ★~Ѕдула~★
وئاااااااای غالی بود افریتن بیشتر سوتی بده بترکیم 25r3025r30
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*ســـــــوتــــــی هــــــای من و ... o_O * 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*ســـــــوتــــــی هــــــای من و ... o_O * 1
شبها وقتی می خوای بخوابی میبینی كسیو نداری !!!

كه بهت فكر كنه,!!

اینجاست كه :

... میفهمی برخلاف شلوغیه درونت!! چقدر تنهایی!
پاسخ
خخخخخ....بازم بذارBig Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان