امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اوضاع سینما و تئاتر غم‌انگیز و تأسف‌بار است

سینما و تئاتر در سال‌های اخیر وضعیت غم‌انگیز و تأسف‌باری را طی کرده‌اند.
اوضاع سینما و تئاتر غم‌انگیز و تأسف‌بار است 1"پیام دهکردی" بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشگاه خبرنگاران  در خصوص اوضاع سینما و تئاتر در یک سال گذشته گفت: شرایط و وضعیت سینما و تئاتر بر هیچکس پوشیده نیست و این دو مدیوم و جریان وضعیت بسیار غم‌انگیز و تأسف‌بار را در این سال‌ها طی کرده‌اند. 

وی افزود: با وجود اوضاع نامساعد این دو حوزه، برنامه‌ریزی‌ها و سیاستگذاری‌های کلان فرهنگی کشور در حوزه تئاتر و سینما نوید این را می‌دهد که در آینده می‌توان به بهبود حال این دو حوزه امیدوار بود. 

دهکردی با اشاره به وضعیت مطالعه و مشغله مردم گفت: یک زمانی مردم به طور مداوم به مطالعه کتاب می‌پرداختند اما با توجه به مشغله‌های فراوان، مردم کمتر به انجام چنین کاری می‌پردازند و از نظر من در چنین وضعیتی خواندن هر کتابی مفید است و من نیز در این اواخر یکی از آخرین کارهای "شمس لنگرودی" را خوانده‌ام. 

این بازیگر تصریح کرد: ایام عید را به همراه خانواده‌ام چند روزی به شمال و سپس به خانه پدری‌ام به اصفهان و شهرری مسافرت خواهیم کرد. 

وی بیان کرد: نوروز زمانی برای نو شدن و عزیمت از کهنگی به یک نویی است و این امر حتی می‌تواند در خانه خودمان نیز اتفاق بیفتد، در صورتی که به نوروز با این دید نگاه کنیم اتفاق مبارکی است. 
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Bug تصاویر شگفت انگیز از زایمان عقرب
  یک تست شگفت انگیز مخصوص خانومهای که میخوان مشخصات همسر آینده شون رو بدونن
  به نظرتون غم انگیز ترین جمله دنیا چیه؟؟؟؟
  4 واقعیت شگفت انگیز درباره شکلات !
  هیجان انگیز ترین کاری که انجام دادی؟؟
  داستان عاشقانه غم انگیز (بیا ببین)
  خاطره انگیز ترین عکس شما...
  مطالب غم انگیز البته شاید اونقدر غم انگیز نباشه
  واکنش صهیونیست‌ها به انتشار عکس های "سینما غزه"
Video فیلم-کارتون خاطره انگیز زندگیتون!مثلاً من اف 4!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان