امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پسر معتاد به خاطر چند گرم مواد کشته شد

پسر معتاد به خاطر چند گرم مواد کشته شد/ دوست خشن پای میز محاکمه قرار گرفت
مرد جوانی كه پس از درگیری با دوستش او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود صبح امروز به پای میز محاكمه رفت.
پسر معتاد به خاطر چند گرم مواد کشته شد 1به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، اول فروردین سال جاری ماموران پلیس در جریان وقوع یك قتل قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور كار خود قرار دادند و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند. 

با حضور ماموران در محل در خیابان كارگر جنوبی مشخص شد كه مرد جوانی در خانه دوستش با ضربات چاقو به قتل رسیده است. بلافاصله تحقیقات در این زمینه آغاز شد و دوست مقتول به عنوان مظنون دستگیر شد. 

این پسر به نام یحیی در بازجویی ها به قتل دوستش اعتراف كرد و به ماموران گفت: مقتول دوست صمیمی ام بود. روز حادثه به خانه ما آمد و شروع كرد به فریاد زدن و ناسزا گفتن. او داشت به من تهمت می زد كه مقداری پول و مواد مخدر او را از خانه اش دزدیده ام. هرچه سعی كردم او را آرام كنم و به او گفتم كه این دزدی كار من نبوده فایده ای نداشت. مقتول مرتب داد می زد و از من می خواست پول و موادش را پس بدهم. من هم در نهایت عصبانی شدم و او را با چاقو به قتل رساندم.

با اعتراف متهم پرونده وی پس از صدور كیفرخواست به شعبه 113 دادگاه كیفری استان تهران ارجاع شد. 

متهم صبح امروز در این شعبه روبروی 5 قاضی جنایی ایستاد و از خود دفاع كرد. وی در این جلسه نیز اظهارات قبلی خود را تكرار كرد. در پایان نیز هیات قضایی وارد شور شدند تا حكم نهایی در این خصوص را صادر كنند.
پاسخ
 سپاس شده توسط alllii
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Earth توجه توجه!(اخبار درمورد درگیری آذری ها با کردها و کشته شدن چهارنغر)!!!!آذربایجان غربی
  کدام کشور به خاطر چاقی اقامت نمیدهد؟+عکس
Heart درگیری‌های مرز تاجیکستان-قرقیزستان، ۱۳ کشته و ۱۲۱ زخمی برجای گذاشت
  'چهار کشته' در اعتراض‌های کردستان عراق؛ معترضان ساختمان‌های احزاب را آتش زدند
Heart حمله با سلاح سرد در اسکاتلند سه کشته برجای گذاشت
Heart من به خاطر بایدن و اوباما اینجا هستم
Heart کشته شدن فرمانده نیروهای دولت منصور هادی در "مأرب"
Heart ۵۰ کشته و زخمی در درگیری‌های أبین یمن به رغم اعلام آتش‌بس
  این فرد به خاطر کرونا اولین تریلیاردر جهان شد (عکس)
  رشد ۳۲ درصدی کشفیات مواد مخدر در استان کرمان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان