امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایا دوستی های خیایانی ومجازی وهر نوع دوستی رو مورد پسند می دونین؟

من هم درست نمیدونم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طراحی نما -دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درب اتوماتیک
-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروانه ساختمان -دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طراحی دکوراسیون داخلی -دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پنجره دو جداره - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
upvcدرب - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
upvc پنجره -دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تحصیل در ترکیه - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانشگاههای ترکیه
آگهی
من قبول دارم
برای تشکر کافیست سپاس دهیدHeart
درود بر شرفت انرژیم بیاد طرفت Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.niloblog.com/files/images/k7n6us76jy3qedhgg1n.gif
من قبول دارم.برای شناخت جنس مخالف لازمه.کسی که دوستی نداره وقتی وارد زندگی مشترک میشه هیچ تجربه ای نداره
درسته که معمولا ازدواج های سنتی به طلاق نمیرسه ولی این دقیقا به همین دلیل بوده که طرف دوست دختر یا دوست پسر نداشته.
خیلی از مردایی که ازین ازدواجا کردن بعد از ازدواج به دلیل ژن خیانت و تنوع طلبی که دانشمندا کشف کردند تو وجودشونه خیانت میکنن.اون خانم هم که این رو میفهمه به دلیل پایبند بودن به سنت ها و به گفته ی خیلی هاشون به خاطر بچه هاش طلاق نمیگیره.
اگه از اول با شناخت کافی جلو میرفتن اینجوری نمیشد خیلی وقتا
حداقل با خواستگاری که باهاش قصد ازدواج دارین چند وقت برین و بیاین.این که دیگه مرد نیس.اصلا شاید اون خواستگار بعد از رفت و آمد بفهمه که به درد هم نمیخورن.اینجوری بهتره یا اینکه طلاق بگیری بعد کلی خرج عروسی و خونه و.... تازه پای یه بچه هم وسط باشه؟؟
فقط هرکاری میکنین چه مرد چه زن خودتون و نگه دارین.فکر بعدنتونم باشین
                             هیـچ میدانـی؟
جای "عزیزم غصه نخور"های تو را
دیازپام گرفته؟
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
نقل قول: من قبول دارم.برای شناخت جنس مخالف لازمه.کسی که دوستی نداره وقتی وارد زندگی مشترک میشه هیچ تجربه ای نداره
درسته که معمولا ازدواج های سنتی به طلاق نمیرسه ولی این دقیقا به همین دلیل بوده که طرف دوست دختر یا دوست پسر نداشته.
خیلی از مردایی که ازین ازدواجا کردن بعد از ازدواج به دلیل ژن خیانت و تنوع طلبی که دانشمندا کشف کردند تو وجودشونه خیانت میکنن.اون خانم هم که این رو میفهمه به دلیل پایبند بودن به سنت ها و به گفته ی خیلی هاشون به خاطر بچه هاش طلاق نمیگیره.
اگه از اول با شناخت کافی جلو میرفتن اینجوری نمیشد خیلی وقتا
حداقل با خواستگاری که باهاش قصد ازدواج دارین چند وقت برین و بیاین.این که دیگه مرد نیس.اصلا شاید اون خواستگار بعد از رفت و آمد بفهمه که به درد هم نمیخورن.اینجوری بهتره یا اینکه طلاق بگیری بعد کلی خرج عروسی و خونه و.... تازه پای یه بچه هم وسط باشه؟؟
فقط هرکاری میکنین چه مرد چه زن خودتون و نگه دارین.فکر بعدنتونم باشین
بله. درسته درسته.

ولی هم دختره و هم پسره باید آگاه باشن و خانواده هم باید پشتیبان و راهنمای اون ها باشن.

برای نمونه توی خانواده و اشنایان ما نه تنها دوستی دختر و پسر رو بد نمی دونن بلکه خودشون راهنمایی می کنن و پشتیبانی می کنن که انتخاب و یا کار نادرستی انجام ندیم.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

من که اصلاقبول ندارم مخصوصادوستی های مجازی که آدم نمیدونه دوستش چندسالشه پیره جوونه اصاجنسیتش چیه؟؟رومان بازی باتیغوبخونید به حرف من میرسید!!!
99 % دوستی ها به رابطه جنسی (زنا) کشیده میشود (ایران نه در امریکا !)

دوستی حطوط و قوانین دارد که اگه رعایت بشود مشکلی نیست ولی اگه رعایت نشود میشه یه معضل
میشه یه غده سرطانی
حالا بیا درستش کن

پیشگیری بهتر از درمان
ایا دوستی های خیایانی ومجازی وهر نوع دوستی رو مورد پسند می دونین؟ 8
(24-09-2012، 22:24)hassn0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2012، 20:58)mahsa s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

man ghabol daram shaiad in dosti ha ham akharesh shirin tamam sheHeartHeartHeartHeartHeartHeart
سلام اول دوستان دلیل خودشون رو هم بگن
دوم اینکه اخه دخترجون منکه پسرهستم دارم میگم این کار بخودتون صدمه میزنه چون هم جنسام رو میشناسم یعنی شما هم جنسای من رو بهتر از من میشناسین بزار یه چیز رو بگم امکان نداره پسری دختری رو ببینه فکرای هرزه نکنه شما چند سالته؟؟ معلومه کلت باد داره از حرفات معلومه چیزی از شخصیت پسرها نمی دونی وفقط احساسی عمل می کنی اگه میشه دلیلت رو هم بگو

وایسا وایسا تند نرو پسر جون ترمز دستیرو بکش با هم بریم
شما احتمالا خودتون دختریرو میبینین راجبش فکرای هرزه می کنین که بعقیه رو هم همینطوری میبینین
به پسرای دیگه هم توهین نکن پسرای خوب زیادن همه مثله خودت نیستن که همش زوم کنن رو پایین تنه یه دخترAngry
اگه عاقبته خوبی نداره پس چرا من تو همیچین عشق هایی افتادمو زندگیم از قبل بهتر شد نه تنها زندگیه من بهتر شد بلکه زندگیه عشقمم از قبل بهتر شد
دلیل نمیشه چون شما با پسرای لش می گردی یعنی همه پسر ها اونطورین
همه هم لنگه ی خودتو دوستات نیستن پسر جون تو هم یه دلیل برای من بیار که ثابت کنه و حقیقت داشته باشه که این دوستای عاقبته خوبی نداره
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
نه خوب نیست مرسی
(17-07-2013، 14:23)چه گوارا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

99 % دوستی ها به رابطه جنسی (زنا) کشیده میشود (ایران نه در امریکا !)
چرا اگه فاح.. باشی تو ایران هم هستConfused
محو شد در جنگل انبوه تاریکی
چون رگ نوری طنین آشنای من
قطره اشکی هم نیفشاند آسمان تار
از نگاه خسته ابری به پای من

#فروغ_فرخزاد
تا همین جا کافی هست. همین دیدگاه ها کافی هست. دیگران می تونن دیدگاه ها رو بخونن و یه نتیجه گیری داشته باشن.

بسته شد تا از درگیری و توهیین جلوگیری بشه.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star بیوگرافی و مطالبی در مورد دکتر محمود حسابی + عکس ( قسمت 1 )
Lightbulb نظر تون در مورد حجاب چیه؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان