امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شهبا: مثل کي روش دفاعي بودم

قاسم شهبا سرمربي تيم گل گهر سيرجان که با شکست سپاهان کار بزرگي انجام داد و او حساب ويژه اي روي جام حذفي باز کرده است.

شهبا: مثل کي روش دفاعي بودم 1

سرمبی  تیم گل گهر در گفت و گو با "ورزش سه"، از انگیزه بالایش برای حضور در میان فینالیست های جام حذفی صحبت می کند: با توجه به اینکه سپاهان با تمام مهره هایش در مقابل ما حاضر شد، بازیکنان گل گهر در 20 دقیقه اول از اسم بازیکنانی مثل نویدکیا و حاج صفی و ... استرس زیادی داشتند اما بعد از آنکه دیدند در این دقایقی گل نخوردند راحت تر بازی کردند. ما هدفمان این بود که در نیمه اول گل نخوریم که این اتفاق هم افتاد. در نیمه دوم هم یک تک به تک جمعه زاده خراب کرد تا اینکه عبدالله کرمی روی صادقیان خطا کرد و ما به گل رسیدیم و توانستیم در دقایق باقی مانده از گلمان دفاع کنیم. هر چند که در دقیقه 110 هم ما یک اخراجی دادیم اما باز هم سپاهان نتوانست گل خورده را جبران کند.

او ادامه می دهد: از من ایراد گرفتند که چرا مقابل سپاهان دفاعی بازی کردم اما شما ببینید وقتی تیم ملی ما با مربی مثل کی روش در جام جهانی دفاعی به میدان می رود و پس از باخت 1 ـ صفر مورد تشویق هم قرار می گیرد پس شما از ما چه انتظاری دارید. من ضدفوتبال بازی نکردم فقط تیمم را در زمین دفاعی چیدم. ما انگیزه های خیلی زیادی برای این بازی داشتیم حتی برای موفقیت در این بازی در 2 دیدار جام حذفی نتیجه را واگذار کردیم. امیدوارم در دیدار آینده مان مقابل نفت مسجدسلیمان بازی در سیرجان باشد تا ما بتوانیم از مرحله بعد هم صعود کنیم.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
شهبا: مثل کي روش دفاعي بودم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آلوز: نیامده بودم در ایران تفریح کنم
  دلیل استعفای نایب رییس بانوان دوچرخه سواری؛ مسوول بودم اما اختیاری نداشتم
  پودولسکی: باعث افتخارم است در بایرن کنار کریمی بودم
  ده بیاسی: در آستانه سرمربیگری ایران بودم اما یکباره همه چیز تغییر کرد
Smile برای قلعه‌نویی زیر و رو زیاد کشیده بودم ؛ اعتراف جنجالی پیشکسوت خبرساز پرسپولیس
  بلاژوویچ: هرگز در زندگی ام اینقدر نترسیده بودم
  تایسون: در رینگ یک نابودگر بودم،اما حالا هیچ‌چیز نیستم
Wink با حکم فیفا می‌توانستم از پرسپولیس امتیاز کم کنم ؛ تا دیروز پسر پرسپولیس بودم حالا غر
  دل‌نوشته حسینی پس از شکست در دربی؛ بدشانس‌ترین آدم روی زمین بودم
  داورزنی: در دو مرحله پاسخگوی سازمان بازرسی بودم/ وظیفه تاج روی دوش من افتاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان