امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خواب تخیلی(جالبه بیایین)

(17-07-2015، 20:55)mobina joooooooon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب که خیلی دیدم ، بیشتر هم تخیلی، یه خواب دیدم من محافظ دوتا خان شده بودم( باهم برادر بودن) خواهرشون رو دزدیده بودن ماهم رفته بودیم خواهرش رو نجات بدیم بعد سر دسته شون دختره رو اورد اسحله رو گذاشت رو سرش ، خان بزرگه دوید بره خواهرش رو بگیره من پریدم جلوی خان یا یارو اومد شلیک کنه به خان گوله خورد به من ، من مردم ، دقیقا همون موقع مامانم بیدارم کرد نذاشت بقیه اش رو ببینم????

وقتی مردی دیگه میخواستی چی رو ببینی همون مامانت خوب کاری کرده که بیدارت کرده !!

(17-07-2015، 18:49)_hell_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب زیاد میبینم

خب تعریف کن  Huh

(17-07-2015، 21:10)فضول خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بار خواب دیدم روبه روی معلم ادبیاتمون نشستم دارم براش تعریف میکنم ومیگم من همیشه جن میبینم وخعلی ترس دارم بعد یه بچه جن از کنارم رد میشه به معلم مون میگم نگا کن  اینم یه جن که دیدم بعد به معلم نگا میکنم میبینم خودش هم جنه

واقعا همچین خواب هایی ترسناکه 

یه مشکل ترسناک رو داری برا یکی تعریف میکنی بعد میبینی اون هم میاد جزو مشکلاتت Undecided

(18-07-2015، 15:46)mobina joooooooon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه خواب هم دیدم : منو دوستام رفته بودیم شمال بعد رفتیم دریا قایق سوار شدیم سوار شدیم بعد یکی از دوستام افتاد تو آب از قایق بعد منو دوستم پریدم بریم نجاتش بدیم بعد خودمون هم غرق شدیم  داداشم هم اومده بود باهامون بعد پرید تو آب ما رو نجات بده دستم رو گرفت منو بکشه بالا حس کردم یه چی پام رو گرفته نمی زاره برم بالا نگاه کردم دیدم یه موجود عجیب غریبه بعد از پام داشت میومد بالا که با اون یکی پام زدم تو سرش افتاد بعد به سرعت اومد پامو گاز گرفت دوباره زدمش بعد داداشم منو کشید بالا خداروشکر نجات یافتیم

خعلی حال میده تو خواب بری سفر 

دقت کردی یه وقتایی قهرمان بازی در نیاریم خیلی بهتره  Big Grin

(18-07-2015، 17:29)тαß@ṧ☺м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بار خواب دیدم از اسمون سنگ میباره

Huh

مگه داریم ؟

چی شد آخرش ؟

واسه مردم مشکلی پیش نیومده بود ؟ 

یکم بیشتر توضیح بده !! Undecided

(18-07-2015، 18:39)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب من جدا تخیلی بود فکر کنم بخاطره اینکه شبش زیاد assassins creed

بازی کردم رو مخم تاثیر گذاشته Big Grin 

خواب دیدم baleid دستم کردم لباس مخصوصمو پوشیدم کلاهمو هم سرم کردم دارم از در دیوارها بالا میرم به هرکی میرسم میکشمش

من دو روز تو کف این خواب بودم   Big Grin  اصلا مگه داریم همچین چیزی

راستش خوب مثلا رستم بودم با ازدهایه ازدر پلنگ مبارزه میکردم شکمشو پاره میکردم بعد جیگرشو درمیاوردم Big Grin  بعد صبح بیدار میشدم میدیدم هیچی یادم نمیاد از خواب

من جواب این مورد رو نمیدم  Undecided
میترسم که امشب بیاد سراغ خودم  Big Grin
آگهی
من خواب دیدم دارم پرواز میکنم
ولی پرواز بدون بال
من کلا زیاد خواب نمیبینم
این مال 12 ماه پیش بود
یادم بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواب تخیلی(جالبه بیایین) 10

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متن آهنگ حالا وقت خواب نیست علی سورنا
  میخوام عشقمو به شما ثابت کنم ...بیاین تو خیلی جالبه .. سپاسم میدم اقا قبول بیا تو...
  متولد چه ماهی هستی؟بیا جالبه
  آدمک داستان شما!!(ادمک بکشید تا به حرکت دربیاد!!!خیلی جالبه!)
  کدوم ماهی؟بدووووبیاااا جالبه
  عکسی از اتاق خواب الناز شاکردوست✿
  بیایین و اسم دختر پسر از پ بگین لدفا
  دیشب یه خواب خیلی خنده دار دیدم
Video علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی Towards The Future به هالیوود می رود + بهمراه تصاویر
  چرا در خواب عرق می‌کنیم؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان