امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آنجلینا جولی در نقش جادوگری بدجنس (تصویری)

آنجلینا جولی در نقش جادوگری بدجنس (تصویری) 1

«خبیث» فیلمی برگرفته از کارتون کلاسیک «زیبای خفته» است
که «ال فانینگ» در نقش «شاهزاده آئورورا» ظاهر می شود.
این فیلم دوم جولای سال 2014 اکران می شود.

آنجلینا جولی بازیگر معروف و محبوب سینما در فیلم جدیدش نقش یک جادوگر خبیث را بازی خواهد کرد و جالب اینجاست که دختر 5 ساله او نیز در این فیلم نقش آفرینی خواهد کرد.

به نظر می رسد فقط «ویواین جولی پیت» 5 ساله از نقش مادرش در فیلم «خبیث» (Maleficent) نمی ترسد. او در این فیلم با قرار گرفتن در کنار مادرش نقش شاهزاده «آئورورا» کوچک را بازی می کند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این در حالی است که جولی در حضور غیر منتظره اش در اکسپو 2013 دیزنی اعلام کرده بود ،‌ نقش جادوگر فیلم «خبیث» موجب واهمه خود او شده و احتمال دارد کودکان با تماشای این فیلم نسبت به این نقش واکنش ترس نشان دهند البته به غیر از دختر خودش !

او می گوید: از زمانی که دختری کوچک بودم، این انیمیشن را دوست داشتم. هر چند  همیشه از جادوگر فیلم متنفر بودم و فکر آن را هم نمی کردم زمانی در همین نقش بازی کنم.

«خبیث» فیلمی برگرفته از کارتون کلاسیک «زیبای خفته» است که «ال فانینگ» در نقش «شاهزاده آئورورا» ظاهر می شود. این فیلم دوم جولای سال 2014 اکران می شود.

با این حال «جولی» با پذیرفتن این نقش جایی در میان جادوگران جدید دیزنی پیدا کرده است.او در جمع جادوگران جدید دیزنی قرار گرفته است. پیش از این «شارلیز ترون» در نقش «ملکه راونا» در فیلم «سفید برفی و شکارچی» ، «جولیا رابرتس» در نقش ملکه فیلم «آینه آینه» ،‌ «راشل ویز» و «میلا کانیس» در نقش «جادوگران اُز» ، «سوزان ساراندون» در نقش «ملکه ناریسا» (Enchamted) بازی کرده اند.

«کیت بلانش» نیز به زودی در نقش نامادری «سیندرلا» به این جمع خواهد پیوست.

منبع : سیمرغ 
پاسخ
 سپاس شده توسط ***H*** ، سایه2 ، لاله من ، شکوفه2
آگهی
من خودم مصاحبهش توی تلوزیون دیدم 
اون گفت
(از کودکی این انی میشن را دوست داشتم وبرعکس بقیه کودکان هیچ علاقه ای به پرنسس نداشتم وهمیشه از جادوگر خبیث خوشم میومده)
یه جا اشتبا نوشتی 
درضمن آنجلینا وقتی فهمیده می خوان همچین فیلمی بسازن خودش گفته می خواد این نقش رو بازی کنه
SmileSmileSmile
مرسی زحمت کشیدی
پاسخ
بهش ميادBig GrinTongueTongue
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ماجراهای تصویری زندگی دانشجویی در ایران
Question تست هوش تصویری!!!!!!
  معما تصویری " چند نفرند " 1
Rainbow سوال تصویری ..
Rainbow نـظـرسـنـجــی جدید و جالب......تصویری.....دخترونه و پسرونه هم نداره...همه بیان تو...
  سوال تصویری..
  نقش ویژه و محسوس زنان در زندگی!! (طنز تصویری)
Thumbs Up هم حرف دارم هم سوال!(البته تصویری!)
  حمله ترسناک دایناسور به یک کارمند در شرکت (تصویری) ته وحشت....
  ازدواج متولدین ماه های مختلف(تصویری)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان