امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس صبحگاهی

نقل قول:
اس ام اس صبحگاهی

اس ام اس صبحگاهی 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس صبحگاهی : بهترین زمان برای به یاد بودن دوستان صبح است.در اینجا سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فارس اس ام اس برای شما گلچینی از بهترین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس صبحگاهی را آماذه کرده که امیدواریم از خواندن آن ها لذت ببرید.
اس ام اس صبحگاهی

یک روز دیگر خداوند شروع شد و تو هنوز هم پیش ما هستی ایشالا همیشه همینطور باشد. ¤¤صبحت بخیر¤¤ بچه های فارس اس ام اس من خیلی وقته به اینجا میام ولی تاحالا چیزی ارسال نکردم و همیشه پیاماتون رو میخوندم و لایک میکردم اگه میشه شما هم پیاممو لایک کنید مرسی.

صبح زمانیست که تو بیدار میشوی … ساعت من به وقت چشمان تو تنظیم است ! صبحت بخیر .

صب بخیر زشتوی من عاشق شلختگیه اول صبحتم… موی بهم ریخته چشای اینجوریت Oـo صدای گرفتت

امیدوارم روزت رو با یه دنیا امید، یه بغل آرزو و یه عالمه انرژی مثبت شروع کنی… صبح نازت بخیر نانازم

الان که چشمای قشنگت رو باز کردی یادت باشه که دیشب یکی به یادتو چشماشو بست……….

اس ام اس صبح بخیر عاشقانه

صبح بخیر هستیم♥ صبح بخیر تمام دل بستگیم♥ صبح بخیر امید فردا ♥ صبح بخیر تمام سهم من از دنیا♥

چقد زیباست چشمامو که باز میکنم اولین چیزی که میبینم صورت توء. هستیه من شبامو به عشقه دیدن تو صبح میکنم. صبحت بخیر عشقم….

سلام عطرگل یاس سلام هم ره هم راز صبحت بخیر.برام عزیزترینی.

سلام نفسم بهترین چیز نگاهی است که از حادثه عشق تر است وامروز این نگاه عاشقانه اتفاق خواهد افتاد .صبحت پراز التهابهای عاشقانه .
اس ام اس صبح بخیر ۹۲

دلنشین ترین صدا برای من صدای خواب الود توست وقتی بهم صبح بخیر میگی… صبحت بخیر تنها عشقم…..

بی تو مهتاب تنهای دشتم بی تو خورشید سرد غروبم بی تو بی نام و بی سرگذشتم بی تو خاکسترم بی تو سلام صبح قشنگت بخیر نسیم منتظر باز شدن خورشید چشم توست.

سلام دلبرک شیرینم سلام ناله شبگیرم سلام همره دیرینم سلامم را تو پاسخ گو صبحت بخیر صبحت به طعم باران پاییزی.
اس ام اس صبح بخیر زیبا

زیباترین اتفاق صبح اون موقع ست که چشم باز کنی و بین تاریکی و روشنایی حضور یارت رو حس کنی.. اهسته دستش رو لمس کنی,نفس بکشی و با خودت بگی بیشتر از همه ی دنیا عاشقتم!!! “صبح زیبایت بخیر…!”

صبح بخیر عزیزترینم، اعتراف میکنم دیروز کمتر از امروز دوست داشتم منو ببخش.

ای تمام شوق زندگی سلام.ای سراپا همه خوبی سلام.ای راز جهان ری خته در چشم سیاهت سلام یاد نیلوفری تو عاشقم ساخته باز ….

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس صبحگاهی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
آگهی
ممنون سپاس
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

پاسخ
صب بخیر زشتوی من عاشق شلختگیه اول صبحتم… موی بهم ریخته چشای اینجوریت Oـo صدای گرفتت
زشتو را می تونین شما ها تلفظ کنینHuh
اخه این کلمه رو من فقط تو استان بوشهر میشنوم وبه خاطر همین بلدمش
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان