امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس عاشقانه انگلیسی با ترجمه فارسی (۲)

نقل قول:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه انگلیسی با ترجمه فارسی (۲) 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه انگلیسی با ترجمه فارسی (۲) : سری دوم از مجموعه اس ام اس های خارجی که به زبان انگلیسی است را برای شما به همراه ترجمه آن قرار می دهیم.امیدواریم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه انگلیسی مورد توجه شما عاشقان و دلدادگان قرار بگیرد.

I don’t care if you’re black,white, straight, short, tall, fat, skinny, rich or poor… If you’re nice to me, I’ll be nice to you..

برایم مهم نیست تو سیاهی،سفیدی،معمولی،کوتاه، بلند ،چاق،لاغر،ثروتمند یا فقیری…اگر توبرای من زیبایی،پس من نیز درنظر تو زیبا خواهم بود

Sea is never large, but sight of our viewing is larger!! No one’s Love is lesser but our expectations r higher!”

دریا وسیع نیست،این دید ماست که به آن وسعت می بخشد!هیچ عشقی کوچک نیست این انتظارات ماست که زیادست

DeDiicate to all girLs (((((♥))))) The sweetest sentence by a girl for her boy…. *i m jealous of the people who ever hugged you Because… For a moment they hold my world…… (^.^)

پیشکش به همه ی دخترها

عاشقانه ترین جملات یک دختر برای دوست پسرش… به کسانی که تا بحال در آغوشت بوده اند حسودی میکنم زیرا…

برای یک لحظه تمام دنیای من در دستانشان بود

Love never dies. It remains forever, , Forever , Forever & Forever, Only partner changes! , So keep loving with the latest version.

عشق هرگز نمیمیرد

تا ابد

تا ابد

تا ابد باقیست این معشوقست که عوض میشود

پس با عشق دیرینت عشق بورز

For small creatures such as we the vastness is bearable only through love.

برای مخلوقات کوچکی چون ما این دنیای بزرگ فقط با معشوق قابل تحملست

با عشق ممکن میشود

بهتره

I care for you, I am scared to lose you, I miss you Every moment, I Cry for you in your absence, I pray to God for your Happiness, I always Wish That one day you would be mine.. Love you my soul mate..!!

آرزو دارم روزی

تومال من شوی

دوستت دارم عشق من

من خیلیهارو دوست دارم

اما فقط عاشق یک نفرم

من برای خیلیها زندگی میکنم

امافقط برای یک نفر نفس میکشم

من با خیلی آدما حرف میزنم

اما رازم را فقط به یک نفر میگویم

لبخند من برای همه است

اما خودم فقط به یکنفر تعلق دارم

وآن یک نفر فقط وفقط توئی

اس ام اس عاشقانه انگلیسی با ترجمه فارسی (۲) 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان