امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایکر کاسیاس : امیدوارم تا 40 سالگی در رئال مادرید بازی کنم !

کاسیاس : امیدوارم تا 40 سالگی در رئال مادرید بازی کنم

ایکر کاسیاس : امیدوارم تا 40 سالگی در رئال مادرید بازی کنم ! 1

ایکر کاسیاس یکشنبه شب در رادیو Melodia FM، و به عنوان مهمان برنامه Lo major que te puede pasar (بهترین اتفاقی که می تواند برای شما رخ دهد)، پشت میکروفون قرار گرفته بود.کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا، اظهار امیدواری کرد که بتواند تا 40 سالگی بازی کند اما اذعان کرد که نمی داند این اتفاق در مادرید به حقیقت خواهد پیوست یا جای دیگر.
کمد افتخارات: "دوست دارم به فتح عناوین قهرمانی ادامه دهم. این فوق العاده است که فرصت کسب قهرمانی های بیشتر را دارم و می توانم برای گرفتن جشن قهرمانی به خیابان رفته و با هواداران شادی کنم. این یک امتیاز واقعی است. من بیشتر به این فکر می کنم که در پایان فوتبالم چه خواهم کرد. دوست دارم که همچنان با فوتبال در ارتباط باشم و اگر بتوانم به روشی با باشگاهم همکاری داشته باشم."
فرشته محافظ: "مردم در مورد خوش شانس بودن من صحبت می کنند اما فکر می کنم این تمام داستان را بازگو نمی کند. من اولین بازی با پیراهن رئال مادرید مقابل اتلتیکو بیلبائو را به یاد می آورم و اینکه مسائل برای من خوب پیش نرفت و من دوباره به روی نیمکت بازگشتم، اما بودو اینلر احساس مصدومیت کرد و آن زمان بود که به ترکیب اصلی بازگشتم. چنین چیزی در جام جهانی 2002 کره/ژاپن هم رخ داد. درست است که گاهی اوقات نمی توانید تصور کنید که چنین اتفاقی رخ دهد... و سپس این اتفاق رخ می دهد. من هرگز آرزو نمی کنم که برای یکی از هم تیمی هایم اتفاق بدی بیافتد اما از فرصت های ایجاد شده استفاده می کنم."
باز پس گیری جایگاه خود در ترکیب اصلی: "مهم است که برای باز پس گیری جایگاه خود در تیم تلاش کنید؛ باید به جنگیدن ادامه دهید و اشتیاق بیشتری برای پیروزی داشته باشید. من فرد خوشبینی هستم و در عین احترام به هم تیمی هایم، همیشه می خواهم که بازی کنم."
تیم ملی: "امیدوارم مقابل ایتالیا بازی کنم. بودن در تیم ملی برای من بسیار مهم است و از اینکه مربی هنوز به من اعتماد دارد، قدردان او هستم."
آینده: "فکر میکنم می توانم تا 40 سالگی بازی کنم. اگر مراقب خودتان باشید، برای یک دروازه بان ممکن است که تا 40 سالگی بازی کند. امیدوارم وقتی به آن سن رسیدم هنوز در رئال مادرید باشم، اما لحظه ای خواهد رسید که چنین چیزی ممکن نباشد. وقتی قراردادم به پایان برسد، در مورد اینکه چه کار کنم و آیا در رئال مادرید خواهم ماند یا نه، فکر خواهم کرد."
سیو مورد علاقه: "واکنشی که در مقابل سویا و ضربه دیگو پروتی داشتم، واکنشی که در فینال چمپیونزلیگ سال 2002 داشتم، و یا مهار ضربه آرین روبن در فینال جام جهانی آفریقای جنوبی. من همه آنها را به یاد دارم."

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/viewer.php?file=62108282807196410773.jpg

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/viewer.php?file=33889707222886727633.png

http://8pic.ir/viewer.php?file=62139649796270955664.png
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط . . . P oo R ! A . . . ، جواد نکونام
آگهی
همین الانشم بازیش نمیدن!!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  مذاکرات راموس و مادرید به بن‌بست رسید
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان