امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】

(06-12-2013، 21:34)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:32)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایسا بینم من وسط دوتا دختر نیستم وسط سه تا دخترمBig GrinBig GrinBig Grin
البته یکیشون دختر نیست فرشته ستAngel

منو میگه -_^
D:

تو شاید ستاره ای ماهی چیزی باشی ولی به پای فرشته ی من نمیرسیBig GrinBig GrinBig Grin
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
 سپاس شده توسط T A R A ، Mïņ̃†êR ، сÜтε Đévìł ツ
آگهی
(06-12-2013، 21:33)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:31)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:30)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:26)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماكان آواتارت!!!

يادش بخير موقعي كه من نويسنده بودم با اون يكي اكانتم تو به من گفتي ميخوام نويسنده بشم منم گفتم چشم داداش!!!

الان مدير هم شدي من محروم يه اكانت ديگهSad

یادش بخیر وقتی من مدیر بودم اصلا احسانی بکار نبود که بخواد نویسنده باشهBig GrinBig GrinBig Grin

نامردDodgy

*احسان*

يادت ني؟؟؟!!
مهم نيست چون دقيقا يادمه!!!
تو ديگه حافظت داغونه
خو حالا یه شوخی باهات کردم -___-
بی جنبهDodgyDodgyDodgy

تو از اين كارا بلد نبوديBig Grin
(06-12-2013، 21:34)сÜтε Đévìł ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بکس برم بمیرم!!!!
خدافسی!!! /:

منم میرم

خدافض!
(06-12-2013، 21:35)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:33)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم میخوام عکسمو بذارم تو عکس خودتان -_-!

فکر خوبیه :|

آره فردا باید یه عکس پیدا کنم بذارم ^_^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】 121
 سپاس شده توسط M.K.N ، Mïņ̃†êR ، сÜтε Đévìł ツ
(06-12-2013، 21:34)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:32)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایسا بینم من وسط دوتا دختر نیستم وسط سه تا دخترمBig GrinBig GrinBig Grin
البته یکیشون دختر نیست فرشته ستAngel

منو میگه -_^
D:

مطممئنی؟-_*

ارۀ تورو میگۀ فرشتۀ ی من زن اولم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط M.K.N ، T A R A ، сÜтε Đévìł ツ
Star 
(06-12-2013، 21:36)بیتا خانومی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:34)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:33)بیتا خانومی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:29)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:28)بیتا خانومی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونکه بعله.پس من چی؟؟؟؟؟؟TongueTongue

توهم جزو دوستایی دیگه

اونو که خودم میدونم سپاس رو گفتم

بیا اینم سپاس
چه داداش خوفی دارم.منم جبران کردمBlushSmileSmileSmileSmileTongue

(06-12-2013، 21:34)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:33)بیتا خانومی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:29)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:28)بیتا خانومی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونکه بعله.پس من چی؟؟؟؟؟؟TongueTongue

توهم جزو دوستایی دیگه

اونو که خودم میدونم سپاس رو گفتم

بیا اینم سپاس
چه داداش خوفی دارم.منم جبران کردمBlushSmileSmileSmileSmileTongue
مرسی خانمی
 سپاس شده توسط بیتا خانومی
خدافس !!!!

به قول ماكان:

تا درودي ديگر بدرودBig Grin
 سپاس شده توسط M.K.N
بابا منم ادمما!Dodgy
 سپاس شده توسط M.K.N
(06-12-2013، 21:38)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطممئنی؟-_*

ارۀ تورو میگۀ فرشتۀ ی من زن اولم

یجوری میگی من زن اولم انگار من چندتا زن داشته باشم :|
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
 سپاس شده توسط T A R A ، τοxικ ، сÜтε Đévìł ツ
Star 
(06-12-2013، 21:39)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا منم ادمما!Dodgy

من سلام کردما. جواب ندادی
(06-12-2013، 21:40)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 21:39)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا منم ادمما!Dodgy

من سلام کردما. جواب ندادی
جواب دادم ولی تو ندیدی!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان