امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(18-01-2014، 15:41)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:37)اریانا دولت ابادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:35)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:31)اریانا دولت ابادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:28)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موووووشکل!!!! دوووشواری نداریم اصن ConfusedConfusedConfused

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 13

پس گیر نده.....:cool::cool:

باجه! چش! اگه امر دیگه ای ندارید بنده به سمت افق رهسپار بشوم899
موفق باشی بشووو بشووووBig Grin

چههههه مهمون نواااااااز!!!SmileSmileSmile

یه بیو میدی؟؟؟
اول خودم!
سعید 20 بابلBlush
عزیزم....
ایمجا نه چت رومه.....
نه سایت دوست یابی.....
لطفا هیجان خودتو کنترل کن!

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
آگهی
(18-01-2014، 15:41)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:37)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عسل فهمیدی خاله شدی ؟؟
ببخشید اول سلام ! =)

سلام فاطی^_^
کیع؟؟:|
از کی؟؟؟ 0.0

ملیتا
از دیشب
ملیتا سلام کن به خالت !
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(18-01-2014، 15:41)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:39)mahdi m.a.r نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:38)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:36)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:34)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره داشتم ولی نرفتم بدم مامان-_-

چراع ؟؟؟
امتحانتو 0 میشی ! -_-

برف میومد منم زنگ زدم اژانس یا سرویس نبود یا دور بودن نمیومدن
منم نرفتم گفتم یه گواهی می گیرم میدم
نمره مستمرم را میذارن واسه امتحان که اونم 20 میشه^_^
یه امتحان 20 اوردم هورا
اگه برف بیاد مدرسه تعطیل میشه

ابتدایی تعطیل بود ولی مانه -____-

اون زمان که ما ابتدایی بودیم! مدیر جمعه هام با چک و لقد مارو میکشود مدرسه...SleepySleepySleepy
The music feels better

سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(18-01-2014، 15:41)RoZhInA1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامـ!

سلام^_-
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

(18-01-2014، 15:41)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:37)اریانا دولت ابادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:35)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:31)اریانا دولت ابادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:28)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موووووشکل!!!! دوووشواری نداریم اصن ConfusedConfusedConfused

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس گیر نده.....:cool::cool:

باجه! چش! اگه امر دیگه ای ندارید بنده به سمت افق رهسپار بشوم899
موفق باشی بشووو بشووووBig Grin

چههههه مهمون نواااااااز!!!SmileSmileSmile

یه بیو میدی؟؟؟
اول خودم!
سعید 20 بابلBlush
آریانا 16 اصفهانBlush
آنگاه که غرور کسی راله میکنی آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران میکنی آنگاه که شمع امید کسی را خاموش میکنی انگاه که بنده ای را نادیده میگیری انگاه که حتی گوشت را میبندی تا صدای خرد شدن غرورش رانشنوی ...
میخواهم بدانم دستانت را بسوی کدام آسمان دراز میکنی تا برای خوشبختی خودت دعاکنی؟؟؟؟؟؟Huhcry girl
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
من رفتم بای
@sd_fi
#telegram
من بدم و این خوب است هیچ بد نیست که هرگز خوب نخواهم شد همینی که هستم را دوست میدارم
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(18-01-2014، 15:41)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:39)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:38)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:36)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:34)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره داشتم ولی نرفتم بدم مامان-_-

چراع ؟؟؟
امتحانتو 0 میشی ! -_-

برف میومد منم زنگ زدم اژانس یا سرویس نبود یا دور بودن نمیومدن
منم نرفتم گفتم یه گواهی می گیرم میدم
نمره مستمرم را میذارن واسه امتحان که اونم 20 میشه^_^
یه امتحان 20 اوردم هورا

برف ؟؟؟
خوشا به حالت مادر 1
ما که چشمون به پنجرس یه دونه برف سرازیر شه

اخیــ
اتفاقا هنوزم داره میاد^_-
دیروزهم رفتیم اسکی
جاتون خالی^_^

درد >_<
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(18-01-2014، 15:41)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:39)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:37)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:35)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 15:33)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|: هیچی :|

پ چرا اینطوری میکنی؟؟:/

رضاDodgy
البته چندشن بلانسبت من!×.×
فقط اون نیستConfused
بقیه ایا فیزیک دارن؟:|
همسن من بدبخت؟:|
من چ گناهی کردم سمپادی شدم:|
×ــــــــــــــ×
حقته!!!
خرخون:|
زر مار-_-
من خرخون نیستم ی سوال اشتب مینوشتم رتبم....
ترازم خیلی داغون بود:/
با بالاترین تراز مدرسه 7000 تا فاصله داشتم=|
بازم میگی خرخون؟؟
جا داره همین جا از خرشانس بودن و.....
و صد البته شوت بودن شما تقدیر و تشکر به عمل بیاید:|

البته ک خرشانسم^_^
3 روز قبل از تولدم پاشدم رفتم امتحان دادم-_-
ر***ده شد تو اعصابم باوو:|
اگر اینجا نمیشدم میرفتم منطقه 18:|
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Mᴏsᴇs
سلام خاله عسل^_-
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط ★MoRpHeUsS★
بیتا مارو گذاشتی سرکار کجا دقیقا زده آمار انجمنHuh
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان