امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(18-01-2014، 18:30)♥farbod♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:26)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:25)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:25)ساچلين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:22)♥farbod♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسم مهم نی

ب سـ×ـلامت

خيلي نامردي باش برو ولي بدون هنوزم دوستت دارم

آخی .. ):

بله؟؟Dodgy

پــوف :|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Alijah-1994
آگهی
جاستین پسرم ببین

مادربزرگت نیایشه خب
عمه هات آرمینا سی سی و دختر بیستاره هستش
و
برادرت نیکولاس خواهرتم بیتا خانومی*
هستش ok
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 74
 سپاس شده توسط Alijah-1994
(18-01-2014، 18:14)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:12)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:10)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نيايش^_^

جوووونم؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://lh3.googleusercontent.com/-o8Rgq-RR0bc/UtpjBeS7WwI/AAAAAAAAfvw/Uxq8WJKw6qw/w506-h657/hmuio.jpg
قشنگه؟

نه اصلا"
اواتار ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 74خلاف قوانین حذف شد دفعه بعداخطار دریافت میکنید
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
خب بحث سره چیه ؟؟؟ بگید منم تو جریان بذارید !
عاقا احمد رضا 0_0 بگو چیه بحثتون ؟!
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL ، Brooklyn Baby ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Alijah-1994
(18-01-2014، 18:29)ساچلين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:27)♥farbod♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:25)ساچلين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:22)♥farbod♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:21)ساچلين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببين به خدا من نگفتم كه قبلا با كسي دوست نبودم

واسم مهم نی

ب سـ×ـلامت

بهتره کم تر دروغ بگی
واس خودت گفتم

من كه نگفتم با كسي دوست نبودم راستشم بهت گفتم يه بار خارج از سايت يه بار هم توي سايت جالا گه خودم ببخشم
گفتم ک
به من ارتباطی نداره
دیگه هم ادامه نده plz
سلام همگیییییییییییییییییی

سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Alijah-1994
(18-01-2014، 18:31)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاستین پسرم ببین

مادربزرگت نیایشه خب
عمه هات آرمینا سی سی و دختر بیستاره هستش
و
برادرت نیکولاس خواهرتم بیتا خانومی*
هستش ok

حسام چرا فقط فامیلای در گوشت رو معرفی می کنی ؟!
من و روژی و نسترن و عسل و موناع رو هم معرفی کن ! =|
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

(18-01-2014، 18:32)♥farbod♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:29)ساچلين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:27)♥farbod♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسم مهم نی

ب سـ×ـلامت

بهتره کم تر دروغ بگی
واس خودت گفتم

من كه نگفتم با كسي دوست نبودم راستشم بهت گفتم يه بار خارج از سايت يه بار هم توي سايت جالا گه خودم ببخشم
گفتم ک
به من ارتباطی نداره
دیگه هم ادامه نده plz

به درك منو باش عاشق كي شدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كـــ___آش تــ__×و رومـــ×م يــ كــ__م حــ_س خ}جــ_الت دآشتــ__تي و از اولــ_ش
بـــ__ام صــ__×داقـ__ت داشــتي..
چيــ__Heart شد ــتــ__ا حــ__رف از صــ_داقت شــ__د يــهؤ صـــ_د×ات قط شد..
(18-01-2014، 18:32)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام همگیییییییییییییییییی

سلام خوش اومدی:cool:
ه خودت میتونی معرفی کن من قاط زدم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان