امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(18-01-2014، 21:26)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان ولش کن:|

وا عسل . |:

چی چی رو ولش کنم!؟ |:

جنبه نداره بهش یه جون میگی |:

نع واقعا فکر کرده کیه!؟ /:

عسل اگه الان روش واینسیم پس فردا برامون کلـاغ میشه و همش غار غار میکنه . . هرچند که الان هم دست کمی از کلاغ نداره

والا . .محروم بشم به درک . . ولی باید جوابشو بدم !!
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 116
 سپاس شده توسط ★MoRpHeUsS★
آگهی
پوووووووووووووووووووووووووووووووووووووفAngel
 مخاطب פֿـاص نــבارҐ ! چوטּ פֿـوבҐ פֿـاصҐ .!!
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 116
سلام ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ★MoRpHeUsS★ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
(18-01-2014، 21:28)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان و ایسان مسخره بازی در نیارین اه بسه باوا

عزیزم . . تو دیگه برا من شاخ نشو . . تو که دیگه تازه واردی حرف نزن خانومی جان هرکی دوست داری !!

اه ، ای بابا !!

(18-01-2014، 21:27)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان امروز اعصاب نداری؟:/

آرع من بی اعصابم . . به جاییت برخورده!؟
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 116
 سپاس شده توسط T A R A
ای وای دوباره دعوا شد هی میگن این دخترا کم میارن باشه من غلط کردم کلا غلط:|
بوخودا شوخی بود من نمیخوام اصلا دعوا بگیرم
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
(18-01-2014، 21:31)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای وای دوباره دعوا شد هی میگن این دخترا کم میارن باشه من غلط کردم کلا غلط:|
:|

همینه . . آورین حرف درستی زدی !!!

(18-01-2014، 21:30)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..

تارا یه چی بهش میگماااا نیگا >___< !!

(18-01-2014، 21:28)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هع:|
سیم:|
آیســـآنConfusedدعو.اس؟منم بیام ؟؟Rolleyes

(: مهشید وللش . . نمیخواد وقتمونو برا بعضیا که خیلی کلاس دارن حروم کنیم خانومی
 سپاس شده توسط T A R A ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
ایسان جون ول کن

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(18-01-2014، 21:28)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 21:26)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان ولش کن:|

وا عسل . |:

چی چی رو ولش کنم!؟ |:

جنبه نداره بهش یه جون میگی |:

نع واقعا فکر کرده کیه!؟ /:

عسل اگه الان روش واینسیم پس فردا برامون کلـاغ میشه و همش غار غار میکنه . . هرچند که الان هم دست کمی از کلاغ نداره

والا . .محروم بشم به درک . . ولی باید جوابشو بدم !!

تو غلط میکنی محروم شی >.<
مامانی جونم^_^سیلام^_^
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(18-01-2014، 21:31)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوخودا شوخی بود من نمیخوام اصلا دعوا بگیرم

تجربه شد برات که دیگه با من شوخی موخی نکنی . . ×!!

هرکی با من در افتاد ور افتاد !! × !!
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، T A R A
ایسان خانوم ببخشید ولی برای اینکه خصوصی ازم معذرت خواهی کردی منم ببخشید گفتما Sleepy
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان