امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

بروبچ همگی خدافظ وقت خوشBig Grin
              ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 128

سپاس شده توسط Albert wesker ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ★MoRpHeUsS★
آگهی
(18-01-2014، 22:09)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دارم از دیشب فکر مکینم اسم مکسیموس از کجا شنیدم هیچی به ذهنم نمیاد

همه بهم میگن مکسی.تو از قدیمیایی .یادته اسم من قبلا max payne بود؟؟؟بعد همه بهم گفتن مکسی
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ƒαкє ѕмιƖє
من الان به این نتیجه رسیدم پسرا خیلی باحال تر از دختران !
من همه ی دوستای فاقم پسرن دخترا لوسن ! Big Grin
 سپاس شده توسط Albert wesker ، Ƒαкє ѕмιƖє
(18-01-2014، 22:10)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من رفتم بخوابم ..

شب بخیر ..

خدافظ ..

شببخیر

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(18-01-2014، 22:10)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:08)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:05)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:04)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:02)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام....

|: سلام مارمولک :| !!

hiConfuseds32:

من از مارمولک ها میترسم به طور فجیع !! |: :|

داداش چرا بهت میگن مارمولک !
داداش منهآآآآآآ Dodgy Big Grin

بی عرضه >__< تو چرا از دست مامانت در نمیری!؟ چرا باید داداشت مارمولک باشه!؟ T_T

تنها مشکلی که داری اینه که به داداشت نرفتی T_T !!

(18-01-2014، 22:10)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:08)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:05)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:04)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:02)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام....

14k

هـآن!؟ |: مـن میترسم بسم الله |: :| !!
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 128
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
خاله تارا خدافظ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(18-01-2014، 22:10)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام....

hiConfuseds32:

داداش چرا بهت میگن مارمولک !
داداش منهآآآآآآ Dodgy Big Grin

آخه گفتم با مامان جر و بحث کردی مامان بهت گیر داده بعد گفتن به توام گیر داد من گفتم با مارمولک بازی نجات پیدا کردم=)

(18-01-2014، 22:11)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

big like
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(18-01-2014، 22:11)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس اينجوريه مي بينيم Tongue

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
همین کارا رو میکنید کاربر پنهان زیاد میشه شک نمیشه 
اخه این مسخره بازیا چیه یه کار مهم برای کشورتون انجام بدین برین تو جبهه بجنگید کشورتونو ازاد کنید (البته این راه رو انتخواب کنید زنده بر نمیگردید ) بیایید کاری کنید امریکا بفهمه ما کی هستیم همه با هم مرگ بر امریکا البته اگه امریکا بفهمه ما کی هستیم حتمی نیروی نجات برای کمک به ما میفرسته 

اقا حداقل بیایید بریم توی بحث علمی
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط Albert wesker

|: خودتی لوس |:

دخترا لوسن؟! 14k
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 128
 سپاس شده توسط ★MoRpHeUsS★

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان