امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(20-01-2014، 15:13)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 15:11)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 15:10)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســلـآم>___<

سلـام !! Confuseds32:

این شکلکه خیلی آشنا میزنه ولی هرچی فک میکنم مال کی بود یادم نمیاد|:

محمد نبــــود؟ ≧◡≦
|:
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
آگهی
(20-01-2014، 15:13)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 15:11)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 15:10)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســلـآم>___<

سلـام !! Confuseds32:

محمد داداش احمد |:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 351
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(20-01-2014، 15:12)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 15:06)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 15:00)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 14:56)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 14:53)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیزیک امروز گریه افتادیم نامه نوشتیم ..به دست و پای معلمه ی گاوه بخیله خنگ کچل افتادیم 1 نمره مستمر گفت بهت میدم ... برگه هم نه مستمر ... Angry

هع
شیمی یه نمره برگه بهمون اضاف کرد
ولی حسابان crying

به ما هم داد ...

شدم 17 داد 18 دمش گرم

حالا درسی که نمره نمیخوایم بهمون هعی نمره میدن

یه دس مثه فیزیک نمره میخوایم نمیده

زیستو خدا بخیر کنه crying

تجربی؟؟
ولی خدایی من میرم التماس می کنم به خانمه حداقل 19.5 بده

کجا شو تعجب کردی گفت تجربی؟؟؟

تو خصوصی بهت گفتم تجربی ام دوم ...

میگم امروز از 12.5 تا 2.5 داشتیم میریختیم رو معلم نمره ها رو ببینیم ...

با هزار التماس درخواست و گریه بهم 1 نمره مستمر داد که اونم ×1 میشه ...

بابا بیخیال نمره ...

درس و بیخیال بچسبین به دنیا ..

فقط عشق و حال

دو روز دیگه بزرگ میشیم زن میبریم بچه دار میشیم .. از جوونی چیزی یادمون نیست ...

نه اون تجربی بیشتر تعجبی بود مگه خلی رفتی تجربی؟؟؟
ولی من ابروم به این حسابان بسته اگه درست نشه شوهر در کار نیس بچه بماندBig Grin
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط !~IмДи~!
(20-01-2014، 15:11)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما خیلی حال میکنینا با یه حرف زدن 5 نمره گرفتین ایمان اینارو اهههههه
ینی میخوام سرمو بکوبونم به دیوار

والا ...

یه لبخند میزنن .. معلماشو بهشون 20 میدن .. خاک بر سرا Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

بزار بزنگم احمد بیاد .. بحرفیم ..
از شما بخاری بلند نمیشه ..
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، along boy
کی خوشحاله باوووو
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 351
(20-01-2014، 15:13)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 15:09)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 15:06)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب حالا من میــگم!
امروز با معلم مشاورمون راجب دوستی های پسر و دختر حرف زدیم!
بــــــــــــــــد معلم زبانمون بهم یه متن داد واسش انگلیسیشو بنویسم ببرم بش بدم1
دیــــــــــــــــگه......
همین!Big Grin

^_^ امروز زنگ تفکر من از پسرا طرفداری کردم |:

درباره ی شیوه ی زندگی بود -____-

من گفتم زندگی پسرا از ما دخترا سخت تره . . درسته بعضیاشون بی فرهنگن ولی مسئولیتایی که دارن خیلی زیاده !! و . . . . !! ||:

بعدش حرفم که تموم شد خانوممون برام دست زد و 5 نمره داد ^__^

ااااا!
منم امروز تفکـــر داشتم!
زنگ چندم داشتی؟

دوم !! اسم معلمتون چیه!؟ |:

آشنا در اومدیم بسم الله |: !!
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 351
(20-01-2014، 15:15)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســلـآم>___<

سلـام !! Confuseds32:

محمد داداش احمد |:

اعــــــــــــــــــ
درست گفتم!
|:
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ஐற£ℒἶ†дஐ
مهراوه وارد میشود
مامی این روزه خودتو کشتی اینقدر ارسال دادی
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(20-01-2014، 15:15)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 15:11)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما خیلی حال میکنینا با یه حرف زدن 5 نمره گرفتین ایمان اینارو اهههههه
ینی میخوام سرمو بکوبونم به دیوار

والا ...

یه لبخند میزنن .. معلماشو بهشون 20 میدن .. خاک بر سرا Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

بزار بزنگم احمد بیاد .. بحرفیم ..
از شما بخاری بلند نمیشه ..

|: آرع آرع بگو بیاد |: دیشب باهم قهر کردیم |: البته من اول من قهر کردم |||:
(20-01-2014، 15:08)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 15:04)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسو ول کنید:|وگرنه خودم خفتون میکنم:|
گشنمه:|

عسل منو خفه میکنی ؟ Big GrinAngel

الان گشنمه:|
ولی اگه بخوای خفت میکنم:|
امروز نزدیک بود بغل دستیمو خفه کنم:|
ب پشت گردنش حساسه منم هی قلقلکش میدم:|
نا جونم:}
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان