امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ

من برم نون بگیرم
خدافظ داداش
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط Mohammad 77
آگهی
(20-03-2014، 17:24)احمد رضا 666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 17:24)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم اومدم تق تق
درو باز کنید

بفرماييد تو
چی بگم یکی کمک کنه!!
کسی با من نیومده من تنهام crying
 سپاس شده توسط First Star
(20-03-2014، 17:24)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زن عرفان کیه!؟ |: ..
از شواهد معلومه مهراوع=)
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
منم موخوام عکسم رو بزارمcry girl

(20-03-2014، 17:22)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 17:19)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ بریم؟

زن عرفانو کوجا ميخواي ببري!؟
تو چرا غیرتی میشی؟
بخواد خودش میشه-_-

(20-03-2014، 17:23)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 17:22)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 17:19)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ بریم؟

من نوموخوام تو با این خونواده فامیل بستونی!!
بیا بریم یه خوبش رو پیدا میکنم-_-
من با این موناع پام تو یع جوب نمیره-__-

ایـــش خیلیــم دلت بخــواد مامانم تکــه !!

اصلـا اینجــوره بیتــرع !
برو با اون مامان تکت ترشی بنداز-_-
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ 45
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ
(20-03-2014، 17:23)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 17:14)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیــسان!! >_<

عــجقم!! ):

دلــم بــرات خــیلی تــنگ شــده بــود عــشقی !! )):
مـــنم!! ^_______^ ♥

تـارا ): ..

هوممم S:

crying

(20-03-2014، 17:15)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الکي ميگه

من خيلي بهش محل ميکنم !__!

دروغ گو .. T_T

گذاشتم >___>
(20-03-2014، 17:26)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 17:24)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زن عرفان کیه!؟ |: ..
از شواهد معلومه مهراوع=)

|: هوممم...

نع نگـو O_O ..

(20-03-2014، 17:26)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســَــلآم ):

صبـا ): دوباره که نیشت آویزونه ): ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ 45
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، *Nafas* ، ~JaSmIn~
(20-03-2014، 17:26)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 17:24)احمد رضا 666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 17:24)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم اومدم تق تق
درو باز کنید

بفرماييد تو
چی بگم یکی کمک کنه!!
کسی با من نیومده من تنهام crying

برو بیرون -___-

الان مامان و بابام تلاق میگیرن من بی سرپرست میشم برو -___-
(20-03-2014، 17:25)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

!__!
من حرفي ندارمBig Grin
حالـــآ عکسم خوشمله؟^ـــ^
(20-03-2014، 17:26)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســَــلآم ):
صبــــــــــا عجقم^ـــ^
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mohammad 77 ، ~JaSmIn~
(20-03-2014، 17:26)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم موخوام عکسم رو بزارمcry girl

(20-03-2014، 17:22)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ بریم؟

زن عرفانو کوجا ميخواي ببري!؟
تو چرا غیرتی میشی؟
بخواد خودش میشه-_-

(20-03-2014، 17:23)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 17:22)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ بریم؟

من نوموخوام تو با این خونواده فامیل بستونی!!
بیا بریم یه خوبش رو پیدا میکنم-_-
من با این موناع پام تو یع جوب نمیره-__-

ایـــش خیلیــم دلت بخــواد مامانم تکــه !!

اصلـا اینجــوره بیتــرع !
برو با اون مامان تکت ترشی بنداز-_-

نــزآر کبـــودت کنــــــــــــــــــم >ــــــــــــ<
|:
بــــــــــآیcry girl
 سپاس شده توسط *Nafas*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان