امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【98】ஜ۩۩ஜ

(28-03-2014، 16:59)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:57)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلا خیر سرم دوستای صمیمیم دارم فَک میزننAngel
نوراعو چیکار کردین؟>_<

اینا منو محل نمیزارن cry girl

نورا رو محل بزارید-__-
سلام مرضیه(:
من کلا اسلوموشن کار میکنم:|
 سپاس شده توسط First Star ، Brooklyn Baby
آگهی
آوا ... :|
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【98】ஜ۩۩ஜ 173
 سپاس شده توسط Thyme
(28-03-2014، 17:01)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:59)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:57)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:54)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:39)بیتا خانومی* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هلن جوون سوغات شمال کلوچه است
دوس دالی؟Tongue

وایی گردوییHeartHeart

(28-03-2014، 16:39)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگما...
من واس تو برم خواستگاری جکی،تو واس من میری خواستگاری زین؟¿

لوم دادی!
همه فهمیدن عاشق کیم =اا
باش حاضر شو

عه
ببخشید
اول خواستگاری عشخ من بریم یا عشخ تو؟

اول تو رو تموم کنیم!
خب ادرس !
الان کدوم کشورع؟

لاس وگاس
من زین میخوام
crying

خو برایه من الان پکنه !
منم جک می خوام من برم حاضر شم بای
 سپاس شده توسط [ niki ]
(28-03-2014، 17:02)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:58)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:55)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:53)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:51)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی نمیخوای?
کسی اذیتت کرد?
بهت گفتن بالا چشت ابرو هس?o_o"
برم حالشون رو بگیرم?o_o"
بهت متلک گفتن?Dodgy

اره نیکی و اتوسا و مهراوه صبح اذیتم کردنSleepy

بابا غلط کردم
crying

اذیتت کردن?Dodgy
نیکی?-__-
چیکار کردی?
اون دوتا عکسه رو صبح دیدن نیکی هی گف چقد چاقی نترکی اتوسا هم میگفت رژیم بگیر خیلی چاقی بعد نیکی هی میگف اره میترکه
مهراوه هم گف ننه من80سالشه اینجوری نیست
بهعد اون محمد مدیره طرفداری کرد گف ناراحت نشو از حسودیشونه>___و
ناراحت شدم خیلی ازشونSadSadSad

عاقا اصلا نیکی گودزیلا از ماءده باربی عذر خواهی میکنه
خوبه؟
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Brooklyn Baby
صب کنید
وای باقلوام چه خوشمل شدهTongueHeart
خب باشه شروعو بزنم همین4نفر؟Huh

(28-03-2014، 17:01)Reza shottgunner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:58)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:56)Reza shottgunner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:50)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:48)Reza shottgunner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر تو ...
قربــانت ... شما خــوبیـــ ؟؟

فدایت منم خوبم
چه خبرا
ســـلامتـــی ... :}
شــما چـه خبــر ...؟؟

هیچ سلامتی رهبر
مشقای عیدتو حل کردی؟
آرهـــــ ...
امروز تمـــوم شد ...Big Grin

رضاااااااااااااع
=(
بیا چتـــــــــروم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
 سپاس شده توسط .. ReZa ..
اوا سلام ولی من دارم میرم بای عسیسمHeart
بای همگیHeart
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Thyme ، .. ReZa .. ، بیتا خانومی*
(28-03-2014، 17:00)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:57)بیتا خانومی* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایی گردوییஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【98】ஜ۩۩ஜ 173
ووویی همه گروئئ دوس دالن.اینقد از کلوچه بدم میادConfusedConfusedConfused
قرار برای شاگردمم کلوچه گردیی بیارمBlush

جدی؟!^__^
ایو شاگرد داری؟!
اورین!
مرسی باع شوخی کردمWink
اوهوم 12تا شاگرد برای منه.24تا تو رده سنی بالا برای استادم.
اخه تکواندو درس میدم.!^__^
همشون جیگرای مننTongueTongue
 مخاطب פֿـاص نــבارҐ ! چوטּ פֿـوבҐ פֿـاصҐ .!!
سلام اَهــــــورا((:
خوبی؟؟؟
تولدمد تبریک نگفتی-_-
من رو تبریک تولد حساسم ششم بود):
(28-03-2014، 17:03)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:01)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:59)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:57)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 16:54)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایی گردوییHeartHeart

لوم دادی!
همه فهمیدن عاشق کیم =اا
باش حاضر شو

عه
ببخشید
اول خواستگاری عشخ من بریم یا عشخ تو؟

اول تو رو تموم کنیم!
خب ادرس !
الان کدوم کشورع؟

لاس وگاس
من زین میخوام
crying

خو برایه من الان پکنه !
منم جک می خوام من برم حاضر شم بای

زود بیایا...
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان