امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】

(04-04-2014، 13:14)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:13)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:09)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی شیوا ژونم؟؟؟؟
 ممنون گلم معرفی کن سن محل زندگی
(04-04-2014، 13:09)♥ℜOℳℓnÅ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ازیه چیزی خعلی متعجبم وهرصم میگیره هرکی با من موافقه بگه آارعععع
بعضی از نویسنده هاومردیرا مدیرونویسنده شدن فک میکنن رییس جمهورشدن-خودشونو میگیرن فقط بامدیراونویسنده ها دوس میشن...البته فقط بعضیا/..Big Grin
 شایعست جو نده که مارو تحریک کنی بات دوست بشیم شیطون Wink

نقل قول: پس چیــــــــــــــــــــــــــ؟ــــــــــــــــ -_-
اخطار بمدت دوهفته

خب از ادمای بی جنبه از این بیشتر انتظار نمیره اگه دلت با این خوشه بده .
 چی شده؟

خودش گفتا شاهد باشید
جدیدا چ زود بچه ها رو میشه اذیت کرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
آگهی
(04-04-2014، 13:19)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه هـآ خداوکیلی شب دیگه چجوری بخوابیـم ؟؟ بخـدا مـن دیشب اصلا هیچجوره خوابم نمیبرد |: تازه تاساعت 5 بیدار بودم ..

تاساعت 5 چیکار میکردی؟Big Grin
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، ツClas$i☪ J☯ ツ
(04-04-2014، 13:18)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:17)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:14)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:13)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:12)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبید آقای مدیر محترم؟؟؟

اره مرسيBig Grin:cool:

خداروشکر که خوبید. چه خبرا ؟

يکي اينو جمع کنه Big Grin

یکی بیاد اول تورو جمع کنه بعد منو.

چ زود خودموني ميشي -_-
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(04-04-2014، 13:19)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:17)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:16)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:14)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:11)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا انقد بي نمکي -_-
چـرا انـقـد بـی جـنـبـه و خـشـکـی؟!-_-

چرا اينطور فکر ميکني ؟ -__-
سـوال مـنـو بـآ سـوال جـواب نـده مـسـتـراخـمـو-_-

چـون هیچوخت بـا مـن مـث آدم رفـتـار نـکـردی!-_-

چرا فکر نمي کني مشکل از خودته ؟ -_-

هيچوقت ؟! -_-
چـرا فـک مـیـکـنـی من بخـاطر تـو بـآس خـودمـو تـغـیـیـر بدم؟!-_-

فـقـط یـه بـار کـه عـکـس وان دی دادی!-_-
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، Mïņ̃†êR
(04-04-2014، 13:19)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:17)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:16)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:15)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:13)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی هلن جونم؟ دلم برات تنگ شده.

مرسی عشخولکم!

به تو کتاب نوروز دادن؟

دارم از صب اونو حل میکنم!
اره من یه صفحه هم حل نکردم ول کن بابا آخرش میریم دانشگاه ازاد چرا خودمونو اذیت کنیم.

خخخخخخخخخخ!

من تا دیشب ساعت 5و نیم داشتم درس می خوندم =ا

میخوای چه رشته ای بری اصلا کلاس چندمی؟

هفتووووووووووووووووووووووووووووووووم!

هنوز من رشته ندارم!

ولی رشته فقط تجربی =ا
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(04-04-2014، 13:19)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:16)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هلن مگه محروم نبودی چیشد الان که...Huh

چراع بودم ولی بازم مدیرا درم اوردم دیشب با ایمان و عرفان یه وعضی بود =ااا

الان تو ناراحتی ؟ =))
نه عزیزم من خوشحالم
ولی ثنا پروفایل دیگت محرومه.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】 135

سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ
س.ل.آ.م
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】 135
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mïņ̃†êR
(04-04-2014، 13:19)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:13)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:09)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی شیوا ژونم؟؟؟؟
 ممنون گلم معرفی کن سن محل زندگی
(04-04-2014، 13:09)♥ℜOℳℓnÅ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ازیه چیزی خعلی متعجبم وهرصم میگیره هرکی با من موافقه بگه آارعععع
بعضی از نویسنده هاومردیرا مدیرونویسنده شدن فک میکنن رییس جمهورشدن-خودشونو میگیرن فقط بامدیراونویسنده ها دوس میشن...البته فقط بعضیا/..Big Grin
 شایعست جو نده که مارو تحریک کنی بات دوست بشیم شیطون Wink

نقل قول: پس چیــــــــــــــــــــــــــ؟ــــــــــــــــ -_-
اخطار بمدت دوهفته

خب از ادمای بی جنبه از این بیشتر انتظار نمیره اگه دلت با این خوشه بده .
 چی شده؟

خودش گفتا شاهد باشید
جدیدا چ زود بچه ها رو میشه اذیت کرد

چی بی جنبه بودنو نه . خب من اول حالتو پرسیدم توهم مغرورو شدی جوابه منو ندادی .Big Grin
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(04-04-2014، 13:18)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:16)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:12)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:10)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:08)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا بمون اگه نسخه خراب شد تو نسخه جدید افتتاح کن انقدر تست تست نکنیم.
 چی شده؟Big GrinBig Grin
(04-04-2014، 13:08)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خــوبی جیگــرووو ؟ ^ـــــ^
 مسی گلکم معرفی میکنی؟نام کاربری قبلیت چی بود؟
:4fv:خدایا
میگم نسخه جدید شمابزن.ok؟

پولیه میدی؟Big Grin
ببین من پیرزن هیچ پولی ندارم:306:
من فقیر129f

باوشه ولی الان که زوده نسخه هم سالمه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
(04-04-2014، 13:18)tania♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:16)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هلن مگه محروم نبودی چیشد الان که...Huh
فک کنم دیشب از محرومیت در اومد!

آرع!

خخخـ....

آورین (:

(04-04-2014، 13:20)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:19)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه هـآ خداوکیلی شب دیگه چجوری بخوابیـم ؟؟ بخـدا مـن دیشب اصلا هیچجوره خوابم نمیبرد |: تازه تاساعت 5 بیدار بودم ..

تاساعت 5 چیکار میکردی؟Big Grin

من که درس می خوندم =ا

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان