امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】

هـلـن ایـمـآن مـحـرومـت کـرد!!
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ ، Blązing~Ŝtąr
آگهی
(04-04-2014، 13:24)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:22)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:21)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:19)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:17)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـوال مـنـو بـآ سـوال جـواب نـده مـسـتـراخـمـو-_-

چـون هیچوخت بـا مـن مـث آدم رفـتـار نـکـردی!-_-

چرا فکر نمي کني مشکل از خودته ؟ -_-

هيچوقت ؟! -_-
چـرا فـک مـیـکـنـی من بخـاطر تـو بـآس خـودمـو تـغـیـیـر بدم؟!-_

فـقـط یـه بـار کـه عـکـس وان دی دادی!-_-

من اين فکرو نکردم -__-

من از پشت همرو حمايت ميکنم -__- (Big Grin)
چـرا انـقـد از مـن بـدت مـیـآد؟!-_-

چـرا انـقـد بـحـث کـردن بـا تـو حـآل میده؟!-_-

چـرا انـقـد بـی ادبـی؟!-__-

اصـن چـرا آواتـآر نـداری؟!-__-

دیگه دارم جف پا میام کم کم

(04-04-2014، 13:24)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:21)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:18)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:16)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:12)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:4fv:خدایا
میگم نسخه جدید شمابزن.ok؟

پولیه میدی؟Big Grin
ببین من پیرزن هیچ پولی ندارم:306:
من فقیر129f

باوشه ولی الان که زوده نسخه هم سالمه
:rum:خدا میگم وقتی"خراب شد"

خب الان که سالمه Big Grin

(04-04-2014، 13:25)tms نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مسخره بازی یا چیه خرتوخر اینجات هرکی به هرکیه
 چی میگه Big Grin

نقل قول: خب عزیزه دلم با من دوس میشی؟گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】 138
اوهوم گلم بیو بده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Mohammad 77
شیواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !!!
یه کار بگم میشه الان انجام بدی ممنون میشم!
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Blązing~Ŝtąr
(04-04-2014، 13:25)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:22)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی
آخر نفهمیدیم H!V$@کیه؟
کیه که دلار دارهBig Grin

منم دیگه 20ساله اصفهان دانشجو پزشکی دانشگاه ازاد
آهان پس تهرانی نیستی
تهران:hlp:$H!V@
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】 138

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
شیوا میزنمت به لیست دوستام اگه خواستی توهم بزن.Big Grin
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(04-04-2014، 13:27)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئنی؟
آخه تو یه عکس عرفان زده بود =ا
یا شاید فتو بود!
منظورم نام کاربریه دیگه = sana333a
 سپاس شده توسط Blązing~Ŝtąr ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
سـلآم بروبچ^__^
امضام خوفع؟
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(04-04-2014، 13:28)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !!!
 یه کار بگم میشه الان انجام بدی ممنون میشم!

جانم؟پول میگیرم
(04-04-2014، 13:28)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا میزنمت به لیست دوستام اگه خواستی توهم بزن.Big Grin
 ممنون گلم لطف داری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ
اگه20سالته  پس این چیه؟
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=82878
نوشته19سالتهDodgy

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(04-04-2014، 13:29)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 13:27)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئنی؟
آخه تو یه عکس عرفان زده بود =ا
یا شاید فتو بود!
منظورم نام کاربریه دیگه = sana333a

چـریـسـمـآ مـنـظـورمـه!ایـمـان!

دیـگـه نمیدونم!

خـدافـس
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، Mohammad 77

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان