امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد

فکـ کـُنـَم ریـــ* م تو فـونــت صفحـه ! |: !!
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mr.Robot
آگهی
(17-05-2014، 11:23)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:20)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:15)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:13)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:10)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بــــآ بــــــآ
من بستنی موخوآمـــ((:
پدر خوانده:|
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 85

خوب باو
بـــــــابــــــا خوانده((: بستنی مواخـــــــــــــوام(((:
چـــرآ یکی به من نمیگه بسنی بده =))))))))))) ؟
امیر الانبه جا بستنی یه چیز خوشگل تر میدی ((=
تو خانواده ی بستیه Big Grin فقط با پیشرفت تکنلوژی هر چی بخوری تموم نمیشه Big GrinBig Grin
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є- ، Dead Silence
(17-05-2014، 11:25)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Sara???

جونم؟ ..
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
(17-05-2014، 11:21)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:19)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:17)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:15)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:13)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب باو
بیا:|

جییییییییییییییییییییییییییییییغ
بستنیه دست و پا داره
وویی>_<
جیغ
جیغ
جیغ>_<
جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ>_<...!
بخور دیگه همینم از سرت زیادی.
نمیخوری من الان گشنمه عین جارو برقی همه چی رو می بلعم

بخورم؟؟0_0
بابا نیگا بهم چی میگه>_<

(17-05-2014، 11:23)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:17)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:09)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:05)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حلقت به حلق چالوس راه داره ؟ 0______________0

||: من که سوالا همه رو میدونم ||: هر صب میرم میبینم سوالا رو ||: پـــآرتی دارم (:
یه بار دبیر دفایی مونو تهدید کردم اگه عمتو دوس داری باید بم نمره بالا 18 بدی بم بیست داد (((:

تو کلاس ما فقـد پاچه خوارا پارتی دارن -_- عینه عَــ*ــن میرن میچسبن به معلمـآ -_-

سَـگ تو روحـشون بـآع -_-

خوبه باز لنگـهـ نمره 18 دفاعییی !|:

ریاضی یا علومو تهدید نکردی تاحالا !؟ |:

نــــــــوپ بـــآو میگم همه سوالا رو دارم ولی دفایی با اینکه سوالا رو داشتم نتونستم جوابا رو پیدا کنم
چرا پاچه ی معلمشونو میخورن ||: پس عمه واس چی هس ؟ |:

عینه سَـگ پـآچه میگیرن ! -_-

عمه دیــگ خـَز شُـده !

Angel
عمه خز نشندنیه ||: یتیم ||:
[/quote]

خـز شُـدع ! Angel
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
(17-05-2014، 11:23)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیـر نـَریـآ -_- [!!]
باز گ آ رو فیلم هندی نکن -___-
باید برم ||: ب چن نفرم شمارمو دادم که اونجا تنا نباشم -___-
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Dead Silence
(17-05-2014، 11:25)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:23)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:20)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب باو
امیر الانبه جا بستنی یه چیز خوشگل تر میدی ((=
تو خانواده ی بستیه Big Grin فقط با پیشرفت تکنلوژی هر چی بخوری تموم نمیشه Big GrinBig Grin
پسره ی ایکبیریBig Grin:84:
رنگش چیه؟؟
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(17-05-2014، 11:25)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:23)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب باو

اخه تو لولویی
شبا که نمیخوابم بابام میگه امیر لولو میاد میخورتت>_<
منو نخور(:
من کی گفتم؟
-____-

شبا میگی وختی منو میزارثی تو یه اتاق دیگه و خوابم نمیبره خودت با مامان میری تو یه جا دیگه ...! میگی بخواب تا امیر لولو نیومده((:

سپاس شده توسط Mr.Robot
(17-05-2014، 11:26)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:21)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:19)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:17)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب باو
بیا:|

جییییییییییییییییییییییییییییییغ
بستنیه دست و پا داره
وویی>_<
جیغ
جیغ
جیغ>_<
جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ>_<...!
بخور دیگه همینم از سرت زیادی.
نمیخوری من الان گشنمه عین جارو برقی همه چی رو می بلعم

بخورم؟؟0_0
بابا نیگا بهم چی میگه>_<
خو نخور:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
(17-05-2014، 11:19)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:18)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هلن تو گوههه میخوری امضا و آواتار منو میخوای >_< عـهـ -_- !!

(17-05-2014، 11:09)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا چه میکنی؟؟-__-
پس کجا چ بکنم ؟! :|

خدافس همگی ..
بای بز:|

دزد!
چرا اختراعمو دزدیدی -_____-
اختراع عرفان+من :||

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان