امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد

سلــــــــــــــــــــــــیم بچ مسابقه علمی بتون چی جایزه دادن؟؟؟>؟<
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 95
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
(17-05-2014، 11:58)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:56)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:50)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:48)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:46)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو قبول میکنی؟|:

نیگا چجوری از نقطه ضعف من سوع استفاده میکننا((:
کی با شما کار داشت؟|:
من در جواب بستنی لیتری گفتم محسن خل-__-
توهین از طرف افراد بجز رفیقام (شما) = دعوا و ....

احترام خودتو نگه دار....Angel

(17-05-2014، 11:50)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:48)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:47)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:44)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مال من بستنی لیتریه |:

منو قبول میکنی؟|:
آرع (:

من مطعلـق بهـ همم !|: Rolleyes

اگه میدونستم این همه طرفدار دارم خودم زود تر واس خودم آستین بالا میزدم ShyShy
یا من یا امیر p343

-________-
چرا منو تو دو راهیی قرار میدین ؟ -_-

نُـچ ! دوتـآتون *^_^*
من اینجوری قبول ندارم |:

یکی |:

بحث یه امر زندگیه |:
نه مـن دوتـآتونو میخـوام *^_^*

نمیتونم انتخاب کنم دیـگ ! -_- اصرار نکن |:

مُحــسـن ~~~> *^_^*

امیــــــــــــــر~~~> *^_^*

یـوووهوووو *^_^*
[/quote]
یا انتخاب کن یا خودکشی |:

(17-05-2014، 11:56)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:54)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:52)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:50)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی با شما کار داشت؟|:
من در جواب بستنی لیتری گفتم محسن خل-__-
توهین از طرف افراد بجز رفیقام (شما) = دعوا و ....

احترام خودتو نگه دار....Angel
توهین کردم؟:/
امیر نیگا کن تخمت میزنه-__-
مگه هر کی میتونه ت*ممو بزنه ||: بزنه خودش اونجاش اب میشه (((:
[/quote]

تخمت0_0
نه خخخ
یه تخمت دیگه((:
[/quote]

امیر چند تا داری؟
[/quote]
امیرزیاد داره-_^
نمیدونستی؟؟0_0

سپاس شده توسط Mr.Robot
(17-05-2014، 11:59)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کیم ؟!!!

*__0
پیام بازرگانی ||:
 سپاس شده توسط pink lady ، Dead Silence
(17-05-2014، 11:58)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:56)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:54)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:54)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیغ
من تو کشور نفر 48 ام شدم !!!!! O__O

کجـا ؟! O_o

تو آزمون پیمایش علمی بین مدارس تیزهوشان !!!!
از بین ۳۴۴۰ من ۴۸ ام شدم ؟!؟!
باور نمیشه
از کی انقد خرخون شدم ؟ |:
اوه مــای گاد :|||

O_o ؟! سـال چندمی ؟! ..
هفتم |:
میشه دوم راهنمایی دیگه نه ؟!

پوفف این سوسول بازیا چی بود دیگه هفتم `_`

(17-05-2014، 11:58)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم یه گهی خوردم باید پروژه خوارزمیمو تا تیر تحویل بدم )):
چی شد که من ثبت نام کردم اصن چی شد|||:
جیغغ مختاب ^_^ خوبیی ؟! صندلی داغ خوب بود ؟! (:

امیر چند تا داری؟
[/quote]
چن تا چی دارم؟ ت*م ؟ ||:
[/quote]
بیخیال اصلا نداری :|
سلام ._.
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، -м α є ∂ є-
محسـن !|:

نُـچ نُـج -______-

اصـن میرم رگـمو میزنـم ||: -_-
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، Mr.Robot
من برم ناهار فعلا....
 سپاس شده توسط Dead Silence
(17-05-2014، 12:01)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:58)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:56)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 11:54)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجـا ؟! O_o

تو آزمون پیمایش علمی بین مدارس تیزهوشان !!!!
از بین ۳۴۴۰ من ۴۸ ام شدم ؟!؟!
باور نمیشه
از کی انقد خرخون شدم ؟ |:
اوه مــای گاد :|||

O_o ؟! سـال چندمی ؟! ..
هفتم |:
میشه دوم راهنمایی دیگه نه ؟!

پوفف این سوسول بازیا چی بود دیگه هفتم `_`

(17-05-2014، 11:58)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم یه گهی خوردم باید پروژه خوارزمیمو تا تیر تحویل بدم )):
چی شد که من ثبت نام کردم اصن چی شد|||:
جیغغ مختاب ^_^ خوبیی ؟! صندلی داغ خوب  بود ؟! (:
فاطــی
دارم سوال طرح میکنم وایسا خیلی زود وقتش رسید^__^
نتیجه کدوم ازمون ؟ ازمون مدارس خاص ؟ کی نتیجشو اعلام کردن وایی )):
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
مائده خوبی خوشی ازت خبری نیسBig Grin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان