امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد

(17-05-2014، 19:47)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 19:43)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 19:41)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالم بهم خورد از بست جمله های منحرفی خوندم محسن :|

همون اولا جمله رو که میخونه اوقم میگیره :|

بس کُن -_-

من قرار بود برم فعلنی زود میام :|
من در همین جا سکوت میکنم دیگه |:
خر توله خُف بمیر :|
من حرف بدی زدم ؟

گفتم ساکت میشم |:

عرفان حرف بدی زدم؟
ایمان حرف بدی زدم؟
رزی حرف بدی زدم؟
فاطی حرف بدی زدم؟

نه...p343
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mason ، Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
(17-05-2014، 19:48)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 19:47)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا مـدیره ؟! ..
جانم ؟
یه چند دقیقه دیگه بگذره کم کم شروع میشه: عزیزم>شیرینم>عشقم>مای جی اف>بپر بوس بده>اونجا خلوته>امشب همه چی جوره!

استغفرالله:|
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Wanton ، LIGHT ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(17-05-2014، 19:49)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی دخترا هستن از بس بهشون توجه نمیشه حرف هایی به اصطلاح چیز شعر زیاد میزنن ولی چون ما خوب می شناسیمشون به چیزشعراشون زیاد توجه نمی کنیم:|
همین که سپاس بدی کافیه -_-
 سپاس شده توسط ERF@N ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، LIGHT
(17-05-2014، 19:47)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 19:43)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر بقیه واسم مهم نی |:

به بقیه هم نباس جواب پس بدم !!

من به تو چیکار دارم ک هی گیر میدی به لاشی بودن و شاخ بودن من !؟ |:

باشه باو ما لـ*شـی ! تُ کجـآشی عَـی زم !؟
خب اگه مهم نی واس چی انقد رنگ عوض میکنی هـانی ؟! (:

پَ ج نده +_+

خیلخب بابا خیلخب .. فقد میخواستم ببینم تا کی میخوای بپـاشی :|

به لـ*ش و لـ*ـا ش بازیت ادامه بده !! موفق باشی (:

(17-05-2014، 19:43)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..
عاقا مـدیره ؟! ..

تآ هـروخ دلـم بخـواد ! مشکـلی هَ !؟ خـُب اگـهـ مُشکلـیـهـ ؛ مُشـکل خـودتـه ! بـآس خـوت حلش کـنی ! (؛

ادامـهـ میـدم ! مـوفق هـم میشـم ! تـآ دهــنـه بعضیـآ رو ســـروــیس کـنم !!! (؛
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ERF@N ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، LIGHT ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(17-05-2014، 19:49)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی دخترا هستن از بس بهشون توجه نمیشه حرف هایی به اصطلاح چیز شعر زیاد میزنن ولی چون ما خوب می شناسیمشون به چیزشعراشون زیاد توجه نمی کنیم:|

میدونستم الان ب خودت میگیری :|

اشکال نداره ب خودت بگیر ..

به من خیلی توجه میشه .. بیشتر از تو .. موقعی که شما داشتی تند تند پست میزدی ما اینجا رو میچرخوندیم مشتی ..

فک نکن چار تا مگس دورتن چقد شاخی ..

همین مگسا ی زمانی دور سر ماهم میچرخیدن ..

من چیز شعر میگم دوست دارم ب کسی هم ربط نداره .. حوصله کل کل هم با تو یکی ندارم ..

واس همین بهت هیچی نمیگم ..

عادت کردم به این حرفات .. درضمن جوری حرف نزن که خودت اصلا چیز شعر نمیگی ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 174
 سپاس شده توسط ERF@N ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، LIGHT ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
منو نمیشنآسی فآطی ؟؟
:| ..
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط LIGHT ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
بهرام ، حصین ، هیچکس ، عرفان و .. سکوت کردن :|
 سپاس شده توسط ERF@N ، LIGHT ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، MOHSENEBRAHIMI ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(17-05-2014، 19:51)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوی محسن -_- تا تقی به توقی میشه همه سکوت میکنن -_-

یکم خجالت بکشید خُ >_<

آیسی بیا راجب یه نام کـاربری جدید واست فک کنیم ..

(17-05-2014، 19:40)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی؟^-^
رژی !! ـ_ـ

(17-05-2014، 19:45)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاملا اشتباهه!! یه مشت سپاس مفته که من به شما سپاس میدم ولی شما در جواب به من نمیدیدگـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 174
ما نمیدیم ؛ سپاس میدیم :| ..

(17-05-2014، 19:46)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی از پسرا هستن .. ب دخترایی که باهاشون لاس نمیزنن و طرفدار گروهی مث وان دایرکشن هستن میگن خراب ..

من آخه میخوام بدونم برادر من هدفت چیه وات د فاز؟! :|

اگه ب این میگی خراب ب اونی که هرروز خود جِلوه ای میکنه جلو تو قر و عشوه میاد و بات لاس میزنه

میخوام بدونم ب اون چی میگی ..

هع تو دوره ای زندگی میکنیم که صفت ها جابه جا شده .. ب دختر خوب میگن خراب ب دختر خراب میگن دختر خو قضیه پسر بد شده

تا دیروز همه ناب بودن الان شدن پسر بد .. پوففف
ایـنـا همه حـرفـای دله منه !! ..

بـرو آیسیی هواتـو دارم !! ^_^

پوففف چی بگم والا :| امیدوارم طرف گرفته باشه به خودش :|
اخم نکن=)
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔
(17-05-2014، 19:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چند دقیقه دیگه بگذره کم کم شروع میشه: عزیزم>شیرینم>عشقم>مای جی اف>بپر بوس بده>اونجا خلوته>امشب همه چی جوره!

استغفرالله:|

چه شیرین شدی تو :|
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ERF@N ، Ƒαкє ѕмιƖє ، LIGHT ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(17-05-2014، 19:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونستم الان ب خودت میگیری :|

اشکال نداره ب خودت بگیر ..

به من خیلی توجه میشه .. بیشتر از تو .. موقعی که شما داشتی تند تند پست میزدی ما اینجا رو میچرخوندیم مشتی ..

فک نکن چار تا مگس دورتن چقد شاخی ..

همین مگسا ی زمانی دور سر ماهم میچرخیدن ..

من چیز شعر میگم دوست دارم ب کسی هم ربط نداره .. حوصله کل کل هم با تو یکی ندارم ..

واس همین بهت هیچی نمیگم ..

عادت کردم به این حرفات .. درضمن جوری حرف نزن که خودت اصلا چیز شعر نمیگی ..
هی فک کنم منظورش من بود ! 
یا تو بود ؟ :/
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ERF@N ، Ƒαкє ѕмιƖє ، LIGHT

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان