امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد

(17-05-2014، 20:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4 تـآ آشنـآ هم نی بـآش حـرف بـزنیم -_-

مَن هَستَم....(!)
ما "جـمْعْ" بوבیمـْ با هـمـْ وَلـْےْ شـُבے تـُـو "مُفْرב

پَـس اَمثــْال تــُو رو بایـב جُوییْـב و "تــُـفْ" ڪرْב

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 184
 سپاس شده توسط Dead Silence ، LIGHT
آگهی
آیسآآآآآآآاان >.<

فآآآطییییـ ♥

رووممییـ (*.*)
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، LIGHT ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(17-05-2014، 20:21)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راس میگیا ! :/

امتحان میکنم پس 

خوشوختم اسم من رزیه

منم که ایمانم !
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mason ، LIGHT
(17-05-2014، 20:21)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضیهـ من آشنآم دیگهـ (: ..

من نمیشناسمــت |:

فقــت میـدونم اسمــت رومیسـآس Angel
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، LIGHT
(17-05-2014، 20:20)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 20:17)sara:aramis. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَهـ چِـہ فــــآز ωــَنگینِـہ(!)
پـــــــــــــــ×ـــــــوفــ×ــــــــــ(!)(!)
بــــــــــــآبــــــــــــآخَستِـہ شُـבَیمــ....(!)
بـــــــــــــــــــــآے :│

اصن شما چرا اینجوری تایپ میکنی ؟؟؟ Big Grin
عـــآدَت کَـــردَم....(!)
Smile
ما "جـمْعْ" بوבیمـْ با هـمـْ وَلـْےْ شـُבے تـُـو "مُفْرב

پَـس اَمثــْال تــُو رو بایـב جُوییْـב و "تــُـفْ" ڪرْב

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 184
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، LIGHT
(17-05-2014، 20:21)sara:aramis. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 20:18)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 20:17)sara:aramis. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَهـ چِـہ فــــآز ωــَنگینِـہ(!)
پـــــــــــــــ×ـــــــوفــ×ــــــــــ(!)(!)
بــــــــــــآبــــــــــــآخَستِـہ شُـבَیمــ....(!)
بـــــــــــــــــــــآے :│

هر صفحه یه بار پست میدی ؟
مجبوری انقدر وقت تلف کنی وآس مدل فونتت ؟
بیخی بآو .. خآکی بآش ..
عآدی بآش ..
رآحت بآش ..

بآی ..
چــ_ــے میگــ_ــے بــآبــآ مُشکِلَـــ_ــم کِـہ نِوِشتَـــ_ــن نیسـ خُبـ شُمـــآ بَحثــــآیے میکُنید کِـہ نِمیشِـ وآرِد شُـــد (!)(!).....

چیزی نمیگم دآرم مینویسم!!
بحث خآصی درکل وجود نداره ..هرکی یکیو پیدآ کرده بآش میگپه ..
بیآمن وتوهم با هم بگپیم خو ..
:| ..
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، LIGHT
(17-05-2014، 20:22)sara:aramis. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 20:17)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 20:14)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 20:12)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا من اینجا جز عرفان و دختر ایرونی و اندکی از بروبکس
آشنایی اسمی با کسی ندارم
یکی منو help کنه
قدم اول باید به یکی گیر بدی و اشکالشو بگیری یا تو حرفش اشکال وارد کنی تا بتونی وارد بحث بشی!

ن بد متوجه شدی
مشکلم صحبت کردن نیست میگم
آقایون و خانوم ها اسمهـــــــــــآی خودتان را بگوویید پلیززز
آرآمـ_ــیـωـ یــآ هَــم ωـــآرآ.........(!)

چ عجب ...... خوشوقتم
امیرم
Smile
bethowen ...
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~
(17-05-2014، 20:23)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 20:21)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحان میکنم پس 

خوشوختم اسم من رزیه
منم که ایمانم !
خوب حالا همدیگرو ببوسیدو بقل کنید! تا باشه از این دوستی ها محبت ها! قدرت بی کران دوستی!
 سپاس شده توسط Wanton ، LIGHT ، Dead Silence ، Mason
(17-05-2014، 20:22)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 20:20)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

>0< !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

می خوام جف پا بیام رو صورتت -_-

تشکیلاتتون بخوره تو صورتتون .. .-.

حالا هعی برو تو حلق من !!

آه آه >×<
آه آه؟؟

یکی بیاد این خانو جمع کنه باو گندشو در آورده دیگه:| پس این مامورای منکرات وقتی لازموشون داری کجان؟!>_<

(17-05-2014، 20:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4 تـآ آشنـآ هم نی بـآش حـرف بـزنیم -_-

نمیدونم چرا همش باید با هویج همزاد پنداری کنم>__<

شُمـآ کـهـ مشغـول گُـفتمـآنی !! -_-
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ERF@N ، LIGHT
(17-05-2014، 20:23)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحان میکنم پس 

خوشوختم اسم من رزیه

منم که ایمانم !

بازی مورد علاقت چیه ؟ Angel
 سپاس شده توسط ERF@N ، Wanton ، LIGHT

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان