امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&&

&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 45
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، Brooklyn Baby ، Mᴏsᴇs ، SPORT BOY ، Mr.Robot ، F A R ! N
آگهی
مهیار ..|:
چش این پروفایل بد بخت منو در آوردی ..{!}||:
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، P e D i
(18-05-2014، 10:45)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَـــ !
خز (((:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، LIGHT
(18-05-2014، 10:44)SPORT BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:43)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه اوه 2 تاشون اینجان
frost و ✔ בختر ایرونـــــــے ✔
pas kalatTongue

اوضا کیشمیشیه Big Grin
 سپاس شده توسط LIGHT ، SPORT BOY
امیر سلام((:

سپاس شده توسط LIGHT ، Mr.Robot
(18-05-2014، 10:47)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:45)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَـــ !
خز (((:

خـَــ ـــز ^_^

خـوب دآدیـ امتحـآنـو !؟
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، LIGHT
(18-05-2014، 10:46)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:45)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:43)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه اوه 2 تاشون اینجان

چــی؟>_<
باشه باشه-_-
برو با رومیسا ..-_-

بروبآو ..
مآلِ خودتـ ..

(: ..

سلآم عخشیـ .. چطری؟؟

من میخوام از دستش راحت شم میگی مال خودت؟-_-
اینم دوست ما داریم آخه؟
رومی جنگ نی که|:
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، LIGHT
(18-05-2014، 10:45)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:44)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:41)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:39)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:37)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم چیز دیگه ای ب ذهنم نرسید
Smile

منظورت اینه که شوورم شی عایا؟

ن منظورم ک این نبود ولی هرچی پیش آمد خوش آمد Big Grin
داداش بیخیال این شو الان پشیمون بشی بهتر از بعد یع عمر زندگیه -____-
به من گفت بم بستنی بده -____- بستنی که هر چقد بخوریش تموم نمیشه !!! -____-

واقعــــــــــــــا ؟؟؟ Big Grin
از خودش بپرس عمویی بسنی نمیخوای =))) ؟
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Brooklyn Baby ، LIGHT
(18-05-2014، 10:47)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:44)SPORT BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه اوه 2 تاشون اینجان
pas kalatTongue

اوضا کیشمیشیه Big Grin

تو از خاله مرضیه هم خواستگاری کردی؟؟
تو داداشمی
خاله ی من خاله ی تو هم هست
الان frost خالمونه بعد رفتی خاستگاریش؟0_0
البته خودمم دست کمی ندارم با دایی اهورا عروسی کردم(:

سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، P e D i ، LIGHT ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔
(18-05-2014، 10:44)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:39)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:36)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:35)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مآئده من چیـ ؟؟
(: ..

فرین
این هم زن داداشمه((:
پدرام هم داداشمه
همه فامیل شدن باهام(:

عاقا من نمیفهمم چی میگی Big Grin
درست روابطو توضیح بده0_0

ینی این همه نسبت رو از اول بگم؟؟
باش خوب گوش کنا-_-
اهورا هم شوورمه هم داییمه
میترا هم ننمه هم خواهرشوورمه
مهراوه و مرضیه هم خالم و خواهر شوورمن
عرفان اونی که میدیره هم داییمه هم برادر شوورمه
رضا همینP̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮ پدر ناخوانده ی بندس
کلی دختر خاله دارم
امیررضا همونchris ronaldo پسرخاله ی گلمه(:
دختر تهرونی زن داداشمه
پدرام داداشمه
هلن پک هم خواهرمه از پرورشگاه اوردیمش
خودمم بچه سر راهی بودم((:
دیگه کی از لم افتاد؟؟؟0_0

آها فهمیده بودم ولی فک میکنم چیزی جدید اتفاق افتادهBig Grin
خب حتما باهم فامیلیم مطمئنم (:
مائده به قرعان اگه با اون کسی که من ازش بدم میاد فامیل شدی خودمو با کش دار میزنم فهمیدی!:|

سپاس شده توسط LIGHT ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان