امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&&

(18-05-2014، 11:42)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:41)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:39)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:30)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:28)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه!
اینم حرفیه(ک
اخه به ابجیام پیشنهاد ادی هلن و فرین ابجیمن

اون واسه قبلا بود مائـــــــــــــده
الان دارم ازدواج میکنم
برم آفریقا یا ن ؟؟؟

نرو((:

ایــــــــــــــول پس مبارکه Smile
هه...!
چاکرهمه
کوچیکتونم
الان بهم گل بده:/

الان بستنی میدم بعدا گل
من میرم ناهآر ... شیرینی عروسیمونم مائده میده Big Grin
خدافس عـــشق Heart
خدافس همهــــــ
bethowen ...
آگهی
(18-05-2014، 11:44)amaya nanaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مائدهHuhHuh

جونم؟؟
              &&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 70

سپاس شده توسط LIGHT
(18-05-2014، 11:42)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میره با مرضیهـ درس بخوننـ .. مثلـــآ !!
(((:

بچه تو چیکار داری ؟! |:

برو درستو بخون |:

این حرفا زوده هنو |:

امیر حرفارو سانسور کن ||:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، Mr.Robot
(18-05-2014، 11:44)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:42)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:40)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسـ بخونیدـ دیگهـ ؟؟ خوش بگذره درس خوندنتونـ ..

:|| ..

خدافظـ امیر وپدرآم .
مرضی این شوخر داره یا اسین بالا بزنیم ؟

قرار بود با پدرام ازدواج کنه |: ولی مائده ریــ*ــد تو عروسیشـون |: بهم خـورد |:

بدمیش بره ((:

هـــ!
آدم با آبجیش اینطوری میحرفه عنتر ؟؟؟
بدیمش بره ؟؟؟
:| ..
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Dead Silence ، LIGHT
(18-05-2014، 11:44)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:42)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:40)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسـ بخونیدـ دیگهـ ؟؟ خوش بگذره درس خوندنتونـ ..

:|| ..

خدافظـ امیر وپدرآم .
مرضی این شوخر داره یا اسین بالا بزنیم ؟

قرار بود با پدرام ازدواج کنه |: ولی مائده ریــ*ــد تو عروسیشـون |: بهم خـورد |:

بدمیش بره ((:
پدرام آف نشو میخوایم عقدت کنیم (((:
مائده |: الان برینم تو عروسیت ؟ (((:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ✘v!☻lent girl✘ ، ×ThundeRBolT× ، LIGHT ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔
نورنوری اگه اینجایی من بات قهرم >_<
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، Mr.Robot ، LIGHT
(18-05-2014، 11:43)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رهااااااااااااااااااااااااا
نخند دارم دیوونه میشم......................
مــــــن چی کنم؟!
زنــــم شــــو غیرتــــی شم پدرشو در بیــــآرم ^ــــ^
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
(18-05-2014، 11:45)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:42)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:41)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:39)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:30)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون واسه قبلا بود مائـــــــــــــده
الان دارم ازدواج میکنم
برم آفریقا یا ن ؟؟؟

نرو((:

ایــــــــــــــول پس مبارکه Smile
هه...!
چاکرهمه
کوچیکتونم
الان بهم گل بده:/

الان بستنی میدم بعدا گل
من میرم ناهآر ... شیرینی عروسیمونم مائده میده Big Grin
خدافس عـــشق Heart
خدافس همهــــــ
چه شاعر تشریف داری شوما((:
خدافظBig Grin

سپاس شده توسط LIGHT
تو کجایی هیچ وقت نیستی؟مائده هووووووو
 سپاس شده توسط LIGHT
(18-05-2014، 11:45)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:42)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میره با مرضیهـ درس بخوننـ .. مثلـــآ !!
(((:

بچه تو چیکار داری ؟! |:

برو درستو بخون |:

این حرفا زوده هنو |:

امیر حرفارو سانسور کن ||:

من با کی برم درس بخونم ؟؟
:| ..

(: ..
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، LIGHT ، Mr.Robot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان