امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&&

من اقدسم .-.

خوشبختم ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Mason
آگهی
جنگل فلشخور *-_-*
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، Mason ، Magical Girl ، First Star ، Ƒαкє ѕмιƖє
(18-05-2014، 15:40)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:39)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:36)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:35)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:34)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیغ......
رژی +__+
خوبی؟¿
اوهوم ت خوبی؟^-^

آری منم خوبم ^__^
کم پیدایی¡! *__*
من؟:|
چرا فالوم نمیکنی عبضی؟>.<

مگ نیستی؟¿ o_O
عه....
الان فالوت میکنم :O
مگ ایدیمو داری؟O.o
(18-05-2014، 15:44)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرآوه cry girl
بم امپول زدن عوضی .. نمیتونم بشینم،جیغغغغغ  ؛ میسوزه cry girl

کوچیک میشی یادت میمونه cof
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє
(18-05-2014، 15:45)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:42)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:41)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از من میمون تر نداریم ^__^

|:

میگم چقد قیافت آشناس بگو همون میمونی که تو باغ وحش دیدم :|

شوخی کردم :| ..

منم میمونم :| سلام میمون :|
منم صغری هستم در همسایگی بتول اینا cof

(18-05-2014، 15:44)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:42)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:39)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:36)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بحرف ^_^ Angel

سَلـآم خدمت شـوما(:
سلام به روی ماهت dit

تو رز من مرضی|:
خوشبختم^_^

نه من بز تو مرضیه cof

منم میمون|:
 سپاس شده توسط Mason
(18-05-2014، 15:46)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جنگل فلشخور *-_-*

نخیرم امارت فلشخور cof
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(18-05-2014، 15:45)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:42)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:41)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|:

منم صغری هستم در همسایگی بتول اینا cof

این همسایتون غذای مارو گرفت :|

موزهای درخت رو کند :|
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby ، Mason
(18-05-2014، 15:44)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|:

سلام :|

وقتی که سعی کردم از درخت برم بالا این اسم رو بهم دادن :|

منم وقتی سعی کردم موز نخورم بهم این اسم رو دادن :|

اسمت چیه میمون!؟ :|

من ایسانم -_- من علاوه بر میمون بزغاله توله مرغ توله خر توله گاو توله سگ و ..هم هستم :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe &&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 119
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، First Star ، Brooklyn Baby
(18-05-2014، 15:44)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرآوه cry girl
بم امپول زدن عوضی .. نمیتونم بشینم،جیغغغغغ  ؛ میسوزه cry girl
0.0 ..

حـآلـت خـوبـه سـآرآ 0.0 ؟؟

مـیـگـم عـلـنـی ت آمـپـولـه مـوآد مـخـدر نـبـودع بـآشـه 0.0 ؟؟
&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 119
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
هیم ..-_-
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان