امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&&

(18-05-2014، 16:35)SaHaR ♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:32)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:31)SaHaR ♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:30)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:29)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگـم ی وَخ زِش نبـآشه مـآرو تحـویل نمیگیــرین -ـــــــــ-

هیشکی اینجآ اون یکی رو تحویل نمیگیرهـ ..
حداقل بآ مـن که اینجورینـ ..
:| ..
مَگع مَنـ مُردمـDodgyBig Grin

چیشده مگهـ ؟؟
تحویل نمیگیرینـ دیگهـ $_$
دیگِع تحویلـ میگیریمــBig Grin

tNx
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط ☆รคђคг★ ، LIGHT ، NeginNg
آگهی
(18-05-2014، 16:35)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:34)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:33)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خآلهـ شمـ ؟؟
(: .

اوهوم ^__^

زری بچم خوفه >__<

اگهـ من خآلهـ شم ..
کیه تومیشم ؟؟
:| ..

خواهرم ^__^
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط LIGHT ، NeginNg
بآی فآطیـ ...
:-*
 سپاس شده توسط LIGHT ، šhεïdα ، NeginNg
فـظ هـمـگـی ..Angel{:
&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 142
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، šhεïdα ، NeginNg ، இFATEMEHஇ ، ✘v!☻lent girl✘
(18-05-2014، 16:34)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:31)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:26)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان چی میگی تو؟؟:/
رآس مـیـگـه ..
هـمـه مـیـدونـن جـز خـودتـت ..
لـوس بـآزی بـسـه ..

باشه
من منظور خاصی ندارم
ببشید
همینجا تموم شد دوستان((:
ادامش ندید باش؟؟
غلط کردم
گ* خوردم((:
واس خودتون((:

چه اتفاقی افتاده اســـــــــتـ ؟؟؟؟؟
bethowen ...
 سپاس شده توسط šhεïdα ، NeginNg
(18-05-2014، 16:34)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:33)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خآلهـ شمـ ؟؟
(: .

اوهوم ^__^

زری بچم خوفه >__<

بچتo__0

گُـل مَـטּ گآهے بـבاـפֿـلاـᓆ פּ ڪҐ حوصـِلـہ פּ مَغــرور بـوב...
امــّـــــا..
مانـבنـــے بــوב .
ایـטּ بـوבنـَش بـوב ڪـِـہ اפּ را تبـבیــل بـہ گـُــل مـטּ ڪرבه...✿

سپاس شده توسط NeginNg
(18-05-2014، 16:35)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تموم میکنم ..

معذرت میخوام ..

منم میخوامت فاطمهههه (: [இFATEMEHஇ]

-ـــــــــــ-
|:
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، NeginNg
(18-05-2014، 16:35)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:32)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:29)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:28)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:27)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی ادب
تو دخترمی ن ؟؟؟؟
مائده این کیه ؟؟؟ Big Grin

بابا 0.0

دخترم crying
من چرا تو رو نمیشناسم Big Grin

منم تورو نمیشناسم بابا o_O
نیکی
14

فقط 3 سال از بابات کوچیکتری Smile
امیرم

حالا اینکه خوبه
من همسن مامانمم o_O
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط LIGHT ، NeginNg
بآی مهرآوهـ ..
 سپاس شده توسط LIGHT
خَب دیگِع دوستآنـــ -_-

من رفتمــ بآیــــــــــ
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، [ niki ]

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان