امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ

(21-05-2014، 17:44)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 17:29)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 17:26)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رکی خ میگفتی داداشته خر :|
گفتم ..! :|
گفتن دروغ نگو ..! :|
گوشی پسره رو گرفته بودن زنگ زده بودن به ننه باباش ..! :|
تازه پسره انقدر لاشیه که حراست 100 بار گرفتتش ..! :|
و میشناختنش ..! :| 
فاطی ..! cry2
به خاطر من گرفتنش ..! cry girl
حقته ^-^ تا تو باشی بدون من بری از این کیس ها پیدا کنی:hiccp:
فاطی پسره داغونه ..! :|
یه بار بیرون باغ دیدم داره با یه دختره لاس می زنه ..! :|
پاینه دماخ ....+18 :|
دفعه بعد با هم می ریم ..! <:
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
سَلـآم ..0.0
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، First Star ، ✘v!☻lent girl✘ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(21-05-2014، 17:49)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 17:46)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 17:45)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 17:44)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسی (((((:

جون ؟

ظهرنزدیکـ بود لهم کنیآ
:||||

(21-05-2014، 17:46)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: ✔ בختر ایرونـــــــے ✔، ツ נڅــ ـ ـ ـےツ*

غزووو...مرده شورتـ....منکه هیچـوخ تورونمیبینم..

هی یو بیا خصوصی
خب :|||||||||||

نورا..مرضیـ....چطوریـد؟
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط First Star ، Brooklyn Baby
(21-05-2014، 17:34)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 17:32)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رکی شماره 2 و فاطی  محل ندین-_-
ببخشید رژی ..! 
من الان تو کف یه چیزه دیگم ..! ):
چی چشره؟ O.o
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
فردا میرم موهامو کاملا کوتاه میکنم خیلی کوتاه *ـ_ـ*

اعصابم کاملا داغونه الان *ـ_ـ*
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ✘v!☻lent girl✘ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(21-05-2014، 17:49)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبییی آیس؟! *: ..

S: تُ خوب باشی منم خوبم ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 44
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
عرفان راستشو بگو چه قد وخ گذاشتی اسپمارو پـاک کنی |: ..
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
(21-05-2014، 17:51)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 17:34)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 17:32)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رکی شماره 2 و فاطی  محل ندین-_-
ببخشید رژی ..! 
من الان تو کف یه چیزه دیگم ..! ):
چی چشره؟ O.o
عاشخ شدم رف ..! E:
جیغغغغغغغغغغ رُکی عاشق کی شدی ؟! :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 44
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، † αƖιєη †
خـــــــُدایا ..-_-
هـوف ..
خسده شُُدـــــَم>_____<
فلش دیگه برام عین قبل نیس-_-
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان